Ви використовуєте застарілий браузер. Цей та інші сайти можуть відображатися в ньому некоректно. Необхідно оновити браузер або спробувати використовувати інший.
....картина маслом по хлебу. Еду на рабочем автобусе, к-рый по селам обычно подбирает всех подряд (за деньги, понятно). Заходят на одной остановке трое. Водитель: "Молодой человек, наденьте масочку!" - "У меня нету!" - "Ну, на возьми!" (водила протягивает ему маску) - "А она новая? Или уже ее кто-то надевал?". И проходит по салону. Занавес. Звиздец.
В одном из зоопарков США от Covid-19 погибли три снежных барса
В США в зоопарке в Линкольне, штат Небраска в субботу от Covid-19 скончались три снежных барса.
В стране продолжают фиксировать заражение коронавирусом среди животных, написали представители парка в Facebook.
"В Детском зоопарке Линкольна за осложнения коронавирус умерли трое наших леопардов - Ранние, Эверест и Макалу. Эта потеря на самом деле ужасная", - говорится в сообщении.
Кроме барсов, которые не выжили, Covid-19 заразились два суматранских тигра. Им удалось преодолеть болезнь. (c)
В США в зоопарке в Линкольне, штат Небраска в субботу от Covid-19 скончались три снежных барса. В стране продолжают фиксировать заражение коронавирусом среди животных, написали представители парка в Facebook. "В Детском зоопарке Линкольна за осложнения коронавирус умерли трое наших ...
gazeta.ua
Даже не знаю как это комментировать...
Новый виток, но чего? Вируса? Истерии?
Я не знаю...
Інтерв'ю на Радіо Свобода з лікаркою інтенсивної терапії кмл#3, яка каже що багато пацієнтів самостійно приймають гормони, тобто дексаметазон. Після чого їх складніше лікувати у лікарні.
Не знаю чи дійсно самі, чи все ж за онлайн-порадою сімейного, проте будьте обережні!
Інтерв'ю на Радіо Свобода з лікаркою інтенсивної терапії кмл#3, яка каже що багато пацієнтів самостійно приймають гормони, тобто дексаметазон. Після чого їх складніше лікувати у лікарні.
Не знаю чи дійсно самі, чи все ж за онлайн-порадою сімейного, проте будьте обережні!
Дексаметазон принимают внутривенно астматики с капельницей и кучей дополнительной фигни. Астматиков достаточно много в стране и думается мне, что эта докторица говорит только часть правды. Что касается сложностей лечения ковидных больных (особенно астматиков) промолчу, не специалист.
Без призначення лікаря? Щось дуже в це не віриться, особливо коли йдеться про крапельниці.
У мене нещодавно теж був тиждень посилення алергічної реакції, але не застосовував, хоча міг. Але одноразово, не постійно...
Я сам астматик, живу с этой болячкой от рождения. Моя докторица периодически укладывает меня в дневной стационар и дает по вене дексаметазон + еще какую-то лабуду. Помогает после 10-ти капельниц. Сам себе ничего не назначаю, один раз попробовал - 3-е суток в реанимации. И другим не советую с таким диагнозом заниматься самолечением и следовать советам «знающих» соседей, друзей и др.
838 пацієнтів з коронавірусом померли - це найвищий добовий максимум від початку пандемії. Попередній було зафіксовано 8 листопада. Тоді жертвами ковіду стали 833 українці.
Найбільше випадків коронавірусної хвороби 11 листопада підтвердили на Дніпропетровщині (1 635) та Одещині (1 549), у Києві (1 481), Запорізькій (1 084) і Полтавській (1 000) областях.
За весь час пандемії в Україні захворіли 3 244 749 осіб, одужали від коронавірусу 2 664 373 людей, від ускладнень ковіду померли 77 985 українців.
Госпіталізовано за добу 4 468 осіб, 769 пацієнтів померли. Одужали - 20 211 осіб.
Також за минулу добу було здійснено 118 797 тестувань (зокрема методом ПЛР – 56 132, методом ІФА – 13 840); досліджень експрес-тестами на антиген до SARS-CoV-2 – 48 825.
За весь час пандемії в Україні захворіло 3 263 417 осіб, одужало – 2 684 584. Від ускладнень захворювання померли 78 754 людини.
Всього було здійснено 15 348 780 ПЛР-тестувань.
За останню добу найбільша кількість підтверджених випадків зареєстрована у м. Київ (1609), Дніпропетровській (1675), Одеській (1504), Полтавській (1168) і Запорізькій (1087) областях.
"Наразі МОЗ працює над змінами до постанови про адаптивний карантин, які будуть передбачати, що в "жовтому" рівні епідемічної небезпеки для роботи в карантинних обмеженнях необхідно буде мати повний курс вакцинації - як для працівників, так і для відвідувачів", - сказав Ляшко на брифінгу в середу.
Нагадаємо, що зараз 18 регіонів України (а з четверга їх стане 19) знаходяться в "червоній", найсуворіші зоні адаптивного карантину.
У межах жовтого рівня заборонено, зокрема, проведення масових заходів за участю більш як 1 особи на 4 кв. м площі, а кінотеатри та інші заклади культури мають обмеження на кількість заповнених місць. Обмеження стосуються спортзалів і фітнес-центрів.
Проте обмеження "жовтого" рівня не застосовуються у випадках, якщо всі учасники (відвідувачі) та усі організатори масових заходів, працівники кінотеатрів, театрів, музеїв чи інших культурних закладів, спортзалів та басейнів матимуть хоча б одне щеплення від COVID-19.
Для роботи на жовтому рівні достатньо отримати хоча б одне щеплення та мати хоча б "жовтий" внутрішній COVID-сертифікат.
Британські та австралійські вчені заявляють, що маски виявилися найбільш ефективним засобом боротьби з пандемією. Носіння маски зменшує ризик захворювань на 53%
suspilne.media
Хоча я свято вірив, що за дотриманням усіх вимог не заразишся судячи з досвіду усіх близьких. А виявилось, сестра захворіла ще три тижні тому і мовчала. Тяжко переносять хворобу. Хоча: вакциновані коронаваком, живуть самі, далеко, майже ні з ким не спілкуються. ГТ не користуються. Лише їздять за покупками власною автівкою. Носять маски, дезінфікують руки. Думають, що заразились від городніх працівників, хоча ті - до будинку не заходили, спілкування з дотриманням дистанції...
Як раз сімейний лікар прописав дексаметазон вм та антибіотики вм, у сестри реактивний білок у 3р перевищував норму... цукор скакав з 5 до 10 (діабет, компенсований).
Другу добу поспіль фіксують понад 20 тис. випадків захворювання.
lb.ua
У четвер, 18 листопада, в Україні підтвердили 20 050 випадків коронавірусної хвороби COVID-19. Зокрема, захворіли 1 555 дітей і 331 медпрацівник.
За весь час пандемії в Україні захворіли 3 304 058 осіб, одужала від коронавірусу 2 726 521 людина, від ускладнень ковіду помер 80 231 українець.
За даними пресслужби Міністерства охорони здоров’я, вчора було госпіталізовано 3 637 людей, подолали хворобу 22 304 особи, 725 пацієнтів з коронавірусом померли.
Найбільше випадків коронавірусної хвороби 18 листопада підтвердили на Дніпропетровщині (1 943), у Києві (1 782), Запорізькій (1 187), Донецькій (1 057) і Полтавській (1 050) областях.
Для уникнення нового зростання і локдауну міністр охорони здоровʼя закликав щеплюватися.
lb.ua
В Україні другий тиждень поспіль знижується кількість нових захворілих на коронавірус та число госпіталізацій. Водночас зростання захворюваності в країнах Європи може свідчити про те, що незабаром це торкнеться й України.
Про це повідомив міністр охорони здоровʼя Віктор Ляшко у кулуарах парламенту, передає кореспондент LB.ua.
Ляшко зауважив, що нині є дні, коли кількість одужалих перевищує нових інфікованих, що свідчить про проходження піку захворюваності. Незабаром має початися тенденції до зниження нових випадків.
"Одночасно ми аналізуємо ситуацію в ЄС, де бачимо стрімке зростання кількості випадків , тому не виключаємо потенційно можливий в досить короткий проміжок часу повторний спалах. Щоб цього не відбулося, не впливало на додаткові карантинні обмеження, кількість випадків не зібльшувалась, потрібно всім вакцинуватися. Сьогодні хоча б однією дозою вакциновано понад 40%, але це ще мало, нам потрібно хоча б 70", – зазначив він.
Ляшко сподівається, що виплата 1000 гривень всім вакцинованим українцям не тільки допоможе постраждалому від карантину бізнесу, а й позитивно вплине на рівень охоплення щепленнями.
Цей сайт використовує файли cookie, які допомагають персоналізувати Ваш контент і зберегти вхід в систему, якщо Ви зареєстровані.
Продовжуючи користуватися цим сайтом, Ви погоджуєтеся на використання нами файлів cookie.