Реєстрація
16.02.21
Місто
Київ
На роботі одномоментно захворіли 4 з 20 співробітників. Двоє зробили тести, корона. Схожі симптоми з орві звичайним
 

monter

Україна понад усе!
Реєстрація
22.07.09
Місто
Черкаси
Телефон
Redmi Note 11S 6/128
У Тернополі з четверга, 22 вересня, відновлюють обов'язкове носіння масок.
І не тільки Тернопіль

 
Реєстрація
26.10.07
Місто
Варшава
Телефон
Samsung Galaxy S20
Ширнув щойно другий бустер файзером. Записався через хелсі у держ лікарню. На місці сказали що взагалі-то мені не поки не передбачено, бо вакцин привезли третину від замовленого і навіть перший ще не всі зробили, але якщо вже прийшов, то в якості винятка зроблять.

UPD. У дії другий бустер підтягнувся, але зник перший(який тепер насправді непотрібен).
 
Останнє редагування:
Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra
Covid-19: за минулий тиждень зафіксували 20% приросту захворюваності, - Кузін
Також зростає кількість госпіталізацій.



"До кінця вересня і, по суті, перший тиждень жовтня очікується зростання захворюваності. І за минулий тиждень ми спостерігаємо плюс 20% до зростання захворюваності. Усього за тиждень в нас фіксується в середньому 40-45 тисяч нових випадків, і за, наприклад, минулий тиждень це було шість тисяч дітей і майже одна тисяча медичних працівників", - розповів Кузін.

Він додав, що ця ситуація є прогнозованою.

"Вже два роки пандемії ми маємо приблизно однакову ту ж саму періодичність і календарний початок цього підйому захворюваності", - зазначив головний державний санітарний лікар.

За словами Кузіна, поступово зростає кількість госпіталізацій.

"Зараз з 42 тисяч ліжок, які в нас виділені для лікування пацієнтів з Covid-ом, зайнято біля 7 тисяч, і це складає 9%", - зауважив заступник міністра.

Кузін додав, що 99% відсотків випадків коронавірусу, які зараз фіксують, викликані штамом Омікрон. Зрештою, як і в ЄС та усьому світі. Летальні випадки є, але в не великій кількості.

Головний державний санітарний закликав українців максимально швидко зробити щеплення.
 

irv

Реєстрація
17.09.19
Місто
Пшемыcль
Телефон
Nokia 2146
В Виннице завезли файзер, получил 3ю прививку, побочек не выявлено как и от 1й и 2й прививок.
 

osot056

ОптимисТ
Реєстрація
07.09.08
Місто
г. Днепр
Телефон
ASUS ZenFoneMax+Fly TS107
У нас теперь теперь два вируса - грипп и коронавирус . В гор. транспорте водителя и кондуктора уже в масках. Пассажиры по свободе.
 

arki

Заблокирован
Реєстрація
20.11.16
Місто
Житомир
я рік назад отримав дві дози Модерни, сьогодні зателефонував до свого сімейного запитав знову за неї, щоб отримати третью на що відповіли що Модерни скоріш за все не буде. є Файзер і то мало, є небагато разової Janssen. хтось щепився останньою? що можете за неї сказати? хоча скоріше всього проситиму Файзер
 
  • Like
Реакції: baha

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
Потроху починається ріст, а ще ж не депресивне осінньо-зимове міжсезоння...
Ширнулися з дружиною на днях. З вакцини тільки коронавак та файзер (і того не так багато). Як і минулого разу, від файзера дискомфорт в місці укола (як від синяка, наче гарно-прицільно шарахнули по м'язу, якшо не трогати та не активничати, не відчувається) та загальна "легка слабкість" (відчуваю, що організм втратив відсотків 15-20 своєї "потужності")
 

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
Де файзер зараз колють в Полтаві?
Ми в пункті вакцинації психлікарні кололись)))
Мати набрала "сімейника" (поліклініка чи як там вона зараз називається на території ПТМЗ) - "залиште свої данні, зв'яжемося згодом". А друг, що в псіхушці працює "так у нас тут власна вакцинація, приходьте, не тільки персонал - всіх колемо". Так ми ще і матір взяли.

щось посміхнулося..... це я про "теорію вмовірностей")
Ніт. В мене при легких застудах схоже (коли організм переварює якийсь вірусняк), швидше втомлююся при тих самих навантаженнях/активностях...
 

P22

Реєстрація
05.11.08
Місто
Конотоп Сумской обл.
Телефон
Fire
Підсажіть, будь-ласка, яку ще вакцину дозволяється колоти, якщо дві попередні вакцинації були Пфайзером? В моєму місті немає зараз бажаного Пфайзера. Дякую за відаовідь.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
Варшава
Телефон
Samsung Galaxy S20
Підсажіть, будь-ласка, яку ще вакцину дозволяється колоти, якщо дві попередні вакцинації були Пфайзером? В моєму місті немає зараз бажаного Пфайзера. Дякую за відаовідь.
На разі будь яка вакцина дозволена як бустер після будь якої
 
Останнє редагування:

KML

Deutscher Ukrainer
Реєстрація
21.01.13
Місто
Berlin
Телефон
Google Pixel 8
я тепер в клубі перехворівших (наразі ковід позитивний).
заразився вперше (принаймні офіційно вперше)
практично ніяких симптомів, почуваюся нормально. сподіваюсь так буде і надалі. температури немає.
швидкі ковід-тести, яких у мене вдома колекція і які я вже почав вважати фейковими, чітко показують зараження.
ПЦР тест також був позитивний.
до речі, я з бустером, хоча робив його давно (ще в кінці грудня 2021)
 
Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra
У Черкасах повернули масковий режим у транспорті і торгових центрах
На Черкащині за тиждень захворіли на коронавірусну хворобу 1 084 людини.



У Черкасах вирішили повернутися до маскового режиму через збільшення захворюваності на коронавірус.

Про це повідомила у Facebook Черкаська міська рада.

Зазначається, що на засіданні комісії ТЕБ та НС 25 жовтня було ухвалене рішення забезпечити дотримання протиепідемічних вимог (масковий режим, дотримання фізичної дистанції, дотримання правил особистої гігієни, користування антисептиками тощо) у місцях масового перебування людей.

"Йдеться про дотримання маскового режиму у ТРЦ, закладах торгівлі, громадського харчування тощо та інших соціально-важливих об’єктах. Також слід дотримуватися маскового режиму в громадському транспорті", – йдеться у повідомленні.

Такі рішення зумовлені підвищенням рівня захворюваності коронавірусною хворобою на території Черкас.

За інформацією департаменту охорони здоров’я та медичних послуг Черкаської міської ради, станом на 24 жовтня у Черкаській області кількість виявлених хворих за тиждень становить 1 084 особи, із них жителів Черкас – 346.

На сьогодні у закладах охорони здоров’я Черкас для можливості госпіталізації пацієнтів з підозрою та підтвердженим випадком гострої респіраторної хвороби COVID-19 розгорнуто 350 ліжок. Завантаженість ліжкового фонду нині становить 14,3%. У стаціонарних медзакладах перебуває 50 осіб (у т.ч. 8 дітей), із них жителів Черкас – 16.
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
У нас уже появилась вакцина против Омикрона? Родственнику в Германии сделали.

А я что-то бустер весной из-за событий не сделал (ну как пропустил - решил заехать в Сити-Центр, выбрал день, а тут воздушная тревога, удар по взлетной полосе, крышу Сити-Центра немного взрывной волной попортило. Решил в тот момент, что "не судьба", позже сделаю). Вроде уже пора. Поэтому хочу делать более-менее актуальную прививку.
 
Останнє редагування:

OlegKiev

Заблокирован
Реєстрація
02.08.12
Місто
Киев
У нас уже появилась вакцина против Омикрона? Родственнику в Германии сделали.
Файзер, новая против омикрона.
 
Останнє редагування:

monsterrr

Почётный Святой
Реєстрація
16.06.17
Місто
Kyiv
Телефон
SGS21+
Файзер, новая против омикрона
в статье есть ссылка на тг-бота, который показывает наличие нужной вакцины поблизости от вас. Благодаря ему обнаружил где неподалеку есть новый файзер и сегодня сходил укололся.
 
Зверху