Криптобіржа WhiteBIT та сервіс Whitepay

Реєстрація
04.08.16
Місто
місто
Телефон
ТА-68
Тут є якісь ліміти usd коли добровільно-примусово верифікацию треба пройти існуючого акаунту?
лимитов нет, верификация нужна сразу для заводишь-выводишь гривну, баксы и другие реальные валюты.
фиат не интересен. Очень редко пополняю небольшими суммами, использую для хранения usdt c нормальным %. Вот и закрадывается мысль после какой суммы могут затребовать верификацию, после 2т или 10т.
 

monsterrr

Почётный Святой
Реєстрація
16.06.17
Місто
Kyiv
Телефон
SGS21+
фиат не интересен. Очень редко пополняю небольшими суммами, использую для хранения usdt c нормальным %. Вот и закрадывается мысль после какой суммы могут затребовать верификацию, после 2т или 10т.
я бы написал в саппорт, они точно скажут. Ну или FAQ надо читать.

Писали вроде раньше здесь что депозиты в крипте под % класть без верификации уже не дают.
 
Реєстрація
04.08.16
Місто
місто
Телефон
ТА-68
фиат не интересен. Очень редко пополняю небольшими суммами, использую для хранения usdt c нормальным %. Вот и закрадывается мысль после какой суммы могут затребовать верификацию, после 2т или 10т.
я бы написал в саппорт, они точно скажут. Ну или FAQ надо читать.

Писали вроде раньше здесь что депозиты в крипте под % класть без верификации уже не дают.
после осенних санкций биржу можно относить к - обязательным к верификации для новых пользователей. Регистрироваться можно, но даже номер кошелька не дает посмотреть без верификации.
Хотя непонятно кому она будет нужна если б не хороший % "по депозитам".
 
Реєстрація
04.08.16
Місто
місто
Телефон
ТА-68
Реєстрація
02.04.20
Місто
Запорiжжя
Телефон
IPhone 12 mini
Цікаво чи є якісь аргументи на противагу моєму відчуттю що проєкт скам, судячи з річної дохідності криптобакса в 30%?
 

johnlife

gutta cavat lapidem
Реєстрація
11.10.15
Місто
Житомир
Телефон
12 128 (A2172)
Цікаво чи є якісь аргументи на противагу моєму відчуттю що проєкт скам, судячи з річної дохідності криптобакса в 30%?
Кошти користувачів, вкладені в Криптодепозит (SMART стейкінг), кредитують маржинальну торгівлю на біржі.
Натомість учасники програми Криптодепозит одержують нагороду у вигляді відсотків, які трейдери виплачують за використання маржинальних коштів.
При цьому плани з активами, що не беруть участь у маржинальній торгівлі, на 100% забезпечені коштами, наданими командами цих активів.
У терміналі маржинальної торгівлі кошти, що надаються трейдерам, кредитуються в середньому за ставкою 35,7%, що покриває пропозицію біржі за ставкою SMART у розмірі ~26%.
 

monsterrr

Почётный Святой
Реєстрація
16.06.17
Місто
Kyiv
Телефон
SGS21+
Цікаво чи є якісь аргументи на противагу моєму відчуттю що проєкт скам, судячи з річної дохідності криптобакса в 30%?
никто не будет здесь вас уговаривать и убеждать в противоположном. Каждый сам принимает решение, какие риски он готов нести.
 
Реєстрація
02.04.20
Місто
Запорiжжя
Телефон
IPhone 12 mini
monsterrr,
З двох написаних вами речень:
Самі вирішили за інших що мають «здєсь»
В той же час, акцентували на тому що кожен приймає рішення сам.

А де відповідь по суті? Про що ваше повідомлення взагалі? :D
 

monsterrr

Почётный Святой
Реєстрація
16.06.17
Місто
Kyiv
Телефон
SGS21+
А де відповідь по суті? Про що ваше повідомлення взагалі? :D
А яку відповідь ви хочете? Що сервис цаца и бояться ненада? Шоб вас тут успокоили успокоином?

А потом сервис скаманет, и вы будете рвать на жопе волосы и орать, что все козлы и все виноваты, кто говорил, что биржа норм.

Поэтому приходить и заявлять шото вроде "переубедите меня" - ну так себе стратегия.
Кому вообще нужно тут вас убеждать? Мне лично нет.

Но если кому-то нестерпимо хочется вписаться за цю биржу, то флаг в руки конечно.
 
Реєстрація
04.08.16
Місто
місто
Телефон
ТА-68
Цікаво чи є якісь аргументи на противагу моєму відчуттю що проєкт скам, судячи з річної дохідності криптобакса в 30%?
Біржа ніби не перший рік дає такий %, поки ніхто не жалівся. Що буде завтра чи через рік ніхто точно не скаже. Тай ніби депозит можна розірвати завжди без %.
 
Реєстрація
02.04.20
Місто
Запорiжжя
Телефон
IPhone 12 mini
johnlife, дякую за інфу

monsterrr, ви знов шукаєте поміж написаних мною строк те, чого я навіть не мав на думці. задаєте самі собі питання та відповідаєте на них. а на моє - ні)
знов не розумію, нащо ви мене цитуєте, якщо навіть не відповідаєте на питання? з тих сенсів що ви вклали в свої сентенції - жоден не стосується ані моїх питань, ані того що спонукало мене задати питання на реді.
 

monsterrr

Почётный Святой
Реєстрація
16.06.17
Місто
Kyiv
Телефон
SGS21+
знов не розумію, нащо ви мене цитуєте, якщо навіть не відповідаєте на питання?
а які можуть бути аргументи на противагу вашому відчуттю, скажить будь ласка )) відчуття це така штука.. ниякіх аргументів тут бути не можє )) я тількі дивуюся таким запитам.

Довіряйте відчуттю, це правильно.
 
Реєстрація
01.10.16
Місто
Пригород
Меня немного смущают ставки по стейкингу в этой бирже. Какие-то они слишком жирные.
Тот же BTC, залоченный на месяц, даст 28% годовых по их утверждениям.
У них по самым длинным обязательствам хорошая ставка, зато короткие им не интересны. USDT 30 дней у них 1.75%, в то время как на Cryptology - 13. А я чот не уверен, что я готов доверить бирже в нынешние времена что-либо на целый год.
Там схоже, що буде 1.75 за 30 днів. на Cryptology - 13 річних.
 

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
Там схоже, що буде 1.75 за 30 днів. на Cryptology - 13 річних.
Да, все правильно, я не дописал APY, прошу прощения. Намекалось, что при прочих равных спокойней будет сидеть там, где дают меньше. Но сейчас такая ситуация, что я отовсюду всё вынес, мелюзга осталась на Банане и ВБ (до 100 баксов на каждом).
 

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
Скам FTX породил очень много вопросов к надежности централизованных бирж. Толпа оленей может и условный Бинанс снести при большом желании. Первыми под ударом в зоне риска вот такие Вайтбиты. Особенно с такими ставками по стейкингам. Мне сохранность поважнее будет, поэтому моей ликвидности пока там не будет. Может как бычка из технической станет реальной, верну.
 
Реєстрація
01.10.16
Місто
Пригород
В цілому мені Вайтбіт подобається своєю відкритістю, а інфу про засновників Сryptology, на приклад, ще треба пошукати.
 
Реєстрація
10.01.22
Місто
Запорожье
Alexey_k9, А что и где открыто?
Заходим на coinmarketcap. Там у топовых бирж какой-то аудит.
Прикинуть можно у кого в каких монетах лежит.
Где у Вайтбит эти данные посмотреть?
 
Зверху