Криптовалюта

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев



Bitcoin: Офіційний сайт, Вікіпедія, Lurkmore
 
Реєстрація
12.03.11
Місто
Київ
Телефон
Sony Xperia XA1, Ericsson F5521gw, Huawei E1550, Huawei EC5321
Недавно прочитал в интервью какого-то метеоролога - с вероятностью 80% завтра погода будет такой-же как сегодня. Верно для любого дня и любого места.
 
  • Like
Реакції: drmz
Реєстрація
12.03.11
Місто
Київ
Телефон
Sony Xperia XA1, Ericsson F5521gw, Huawei E1550, Huawei EC5321
может не так сформулировал. Понятно, что если к нам идёт атмосферный фронт это не так. Но если мы не знаем курс биткоина или погоду в Киеве 24 января, то 25-го значительных изменений не будет с этими шансами.
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
40 коснулись.
Наразі вболівальники не можуть відвідувати стадіони, тому подібна система, зокрема, розрахована на збільшення прибутку клубу в умовах пандемії.
«Динамо» планує створити внутрішню блокчейн-систему, орієнтовану на фанів клубу, тобто криптовалюта стане такою собі внутрішньою валютою. Вона передбачатиме, зокрема, цифровий торговий майданчик клубу та мобільну інфраструктуру для онлайн-платежів. Водночас можна буде розрахуватися токенами й офлайн, тобто особисто.
Також впровадження власної криптовалюти має допомогти киянам збільшити залученість вболівальників до клубних активностей. Зокрема, вони зможуть заробляти токени у різних заходах за участі «Динамо», а потім витрачати їх під час відвідування стадіону або на торгових онлайн-майданчиках.
Як приклад таких активностей з можливістю заробити динамівську криптовалюту видання наводить інтелектуальні ігри та конкурси у соціальних мережах.
Крім цього, керівництво «Динамо» хоче залучити до такої «фінансової системи» своїх спонсорів та партнерів.
 

Горбунков

Семён Семёнович
Реєстрація
26.08.08
Місто
Киев (Оболонь)
Телефон
4G
Давайте так, предположим, я продал квартиру и купил сейчас биток по 34,5 с целью продать его 8 или 9 января, так как на 7 (праздник) курс скорее всего не пойдет верх. Посмотрим 8-9 выиграл я или влетел?
Сегодня 9-е. Курс сейчас 39,5. Навар 5,0. Будем считать, продал и наварил 5к. Посмотрим еще через два дня, во время продал или будет дороже?
 

Baleks

Aleks
Реєстрація
08.01.21
Місто
Киев
Телефон
VIVO V21e
Всем доброго времени суток!
Кто-то знает как перевести токены BEC с MEW на биржу где эти токены торгуются. Перелапатил весь интернет и не могу найти никакой инфы.
Заранее спасибо!
 

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
Горбунков, с таким игрушечным интересом ни в коем случае не входи стоит/не время входить в крипту в 2021 году.
 
Останнє редагування:

Горбунков

Семён Семёнович
Реєстрація
26.08.08
Місто
Киев (Оболонь)
Телефон
4G
drmz, почему не стоит? А интерес у меня не игрушечный, а тестовый.
PS. С таким быстрым ростом курса, в наваре останутся только спекулянты, а майнеры, как всегда пролетят или в лучшем случае выйдут в 0.
PS. 37,9
 
Зверху