Кіно

Янус

S/1979 S 2
Команда форуму
Реєстрація
02.03.08
Місто
Київ
Телефон
Pixel 6a
Лауреаты премии Гильдии продюсеров США

Лучший фильм — «1917»
Лучший мультфильм — «История игрушек 4»
Лучший документальный фильм — «Аполлон 11»
Лучший драматический сериал — «Наследники»
Лучший комедийный сериал — «Дрянь»
Лучший фильм на телевидении — «Аполлон: Миссия на Луну»
Лучший телевизионный нон-фикшн — «Покидая Неверлэнд»

В 2010-х 7 из 9 Лучших фильмов Продюсерской Гильдии совпали с ЛФ Оскара
 

Янус

S/1979 S 2
Команда форуму
Реєстрація
02.03.08
Місто
Київ
Телефон
Pixel 6a
Втрапив на закритий показ 1917 і ось.
Є кілька красивих сцен (вельми) і кінотеатр витягав по звуку. Видно що технічно багато повозились. Але в цілому не особливо добре.
Мені не сподобалися солдати, вони виглядали як цвіт нації, як сучасні люди. Я просто дивився фільм Вони ніколи не стануть старше. Солдати були як дегенерати, покидьки без зубів і мізків.
За фільмом часто пропадала захопленість дією, бо події виглядали не реалістично.
Можливо комусь сподобається

 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Я долго летел в самолёте, пересмотрел кучу хрени. Ad Astra хорош, несмотря на художественные преувеличения, и I am mother, мне кажется, зря так низко оценили на IMDb.
 

Янус

S/1979 S 2
Команда форуму
Реєстрація
02.03.08
Місто
Київ
Телефон
Pixel 6a
I am mother - это ж "проблема вагонетки" длиною в фильм :)
Но мне тоже ок, хоть ожидания были плохие. Хилари Суонк это такая Сара Коннар на минималках
 
Реєстрація
23.10.10
Місто
Киев
Телефон
Nokia 6230i
Сходил на "Экс" . Во всем зале было 5-6 человек, хоть и вечерний сеанс. Не шедевр, но весьма неплох. Особо понравились операторская работа и язык персонажей. Пересмотрел бы еще раз именно из-за интересных диалектных оборотов. Не все с первого раза успевал воспринять на слух.
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
это ж "проблема вагонетки" длиною в фильм
Ну, не просто проблема вагонетки, а проблема вагонетки, управляемой ИИ. А ещё евгеника и вот это всё. Хиллари Суонк ничего не испортила, да и ладно, не о ней фильм же :)
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
На правах офтопу, киньте в мене посиланням мульта "Король віслюк" з українським перекладом. Кажуть у нас хоч і "свободи" є, але серіал заборонили для показу на ТВ через схожість мультяшного персонажа на "іншого", що ще раз доказує проплаченість та зааганжлваність останніх
 
Реєстрація
03.07.16
Місто
Ужгород
Телефон
Redmi Note 11 Pro
На правах офтопу, киньте в мене посиланням мульта "Король віслюк" з українським перекладом. Кажуть у нас хоч і "свободи" є, але серіал заборонили для показу на ТВ через схожість мультяшного персонажа на "іншого", що ще раз доказує проплаченість та зааганжлваність останніх
Ніхто нічого не забороняв. Просто дуже мало людей йшли в кіно на цей низькопробний пакистанський мультик.
Детальніше про ситуацію тут (facebook)
 
  • Like
Реакції: Dawn
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
На правах офтопу, киньте в мене посиланням мульта "Король віслюк" з українським перекладом. Кажуть у нас хоч і "свободи" є, але серіал заборонили для показу на ТВ через схожість мультяшного персонажа на "іншого", що ще раз доказує проплаченість та зааганжлваність останніх
Нічого не заборонили, то просто наші в дубляжі додали фразу Зеленського "Дуже дякую" і зразу вже схожість знайшли. А деякі блогери, які сидять на зарплатах шоколадного, розпустили фейки. Ось пояснення про мультик https://www.google.com/amp/s/www.radiosvoboda.org/amp/30362683.html
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
@Stiv ну в самому фейсбуці за посиланням написано, що той віслючок таки використовує фразу, а не його додали ті, про кого ви пишете. Цікаво то, що оф прокат був, а глянути чи завантажити мульт українською в інтернеті не можна...Але в такому тоні та сенсі я й чекав тут почути відповідь, навіть трохи розчарований
 
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
Цікаво то, що оф прокат був, а глянути чи завантажити мульт українською в інтернеті не можна...
Все дуже просто. Мультик йшов прокаті 2 тижні, про нього ніхто не чув, а коли вже роздули, то прокат закінчився. Офіційно мульфільм крім кінотеатру ніде з українською не виходив, на Айтюнс теж не має, а через малозначеність і те, що він нікому не був цікавий, то й звук в кінотеатрі пірати не записали. Майже всі стрічки з українською мовою йдуть з запису кінотеатру (Line), а на офіційних дисках дубляжу може не бути. Тому і перекладу не має. Взагалі той пакистанський мультик в 2018 р. світова прем'єра була.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
19.03.17
Місто
Lviv
Телефон
Hotwav Note 12
Мідвей 2019
Я як шанувальник історії військово - морського флоту отримав велике естетичне задоволення. Цікаві крупні кадри техніки, битви зеро з пікірувальниками. Шкода що пропустив прокат, таке муві треба дивитися тільки на великому екрані.

Історію Перл-Харбора весь світ знає як найгучніший провал американської розвідки не тільки часів Другої Світової Війни, а й у всій історії країни. Але для них це був тільки початок війни, попереду ще буде багато важливих битв... Однією з найбільш важливих подій в історії варто вважати стратегічний бій на Тихому океані між японцями й американцями під назвою Мідвей. Саме в цій битві флот США під командуванням адмірала Честера Німіца здобув таку важливу та важку перемогу біля атолу Мідвей, що змінило хід історії. Весь світ знає про цю подію, але які люди за ним стоять мало хто знає...
 
Реєстрація
19.03.17
Місто
Lviv
Телефон
Hotwav Note 12
21 міст / 21 Bridges (2019)
Не зважаючи на банальний сюжет, тримає в напрузі. Чимось нагадує 12 раундів з Сіною. Тобто думаєш черговий гівняний бойовичок але вийшло добротно.

Знаменитий детектив нью-йоркської поліції стає учасником масштабної операції з полювання на вбивць двох поліцейських. Коли ситуація загострюється, влада вирішує вжити надзвичайних заходів, щоб не дати вбивцям піти з Мангеттена, — вперше в історії перекрити для руху усі 21 міст острова. Тепер, коли Мангеттен заблокований на в'їзд та виїзд, герою доведеться самостійно з'ясувати, хто є хто в цьому місті.
 
Реєстрація
19.03.17
Місто
Lviv
Телефон
Hotwav Note 12
Втрапив на закритий показ 1917 і ось.
Є кілька красивих сцен (вельми) і кінотеатр витягав по звуку. Видно що технічно багато повозились. Але в цілому не особливо добре.
Мені не сподобалися солдати, вони виглядали як цвіт нації, як сучасні люди. Я просто дивився фільм Вони ніколи не стануть старше.
1917 Дійсно після перегляду докуметалки Пітера Джексона ( They Shall Not Grow Old 2018 ), фільм виглядає слабо але витягує операторська робота.
 
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
1917 Дійсно після перегляду докуметалки Пітера Джексона ( They Shall Not Grow Old 2018 ), фільм виглядає слабо але витягує операторська робота.
Тому і Оскара дали за кращу операторську роботу і спецефекти. Ну і Оскара за документальну короткометражку отримала українка, яка проживає у Великобританії .
 

Янус

S/1979 S 2
Команда форуму
Реєстрація
02.03.08
Місто
Київ
Телефон
Pixel 6a
Ну і Оскара за документальну короткометражку отримала українка
Жалюгідніше за "фастівчанин розробив Воззап" є хіба що топоніми накшталт "українська венеція".
Які вони українці? Вони є уродженцями України, і все. Вони живуть в інших країнах і саме це є наслідком того, що вони створили якийсь продукт, чи то зняли фільм.

А ось наприклад справжня новина про українку та нагороду.

У січні 2020 року стрічка Земля блакитна, ніби апельсин першою з фільмів українських режисерів була представлена на американському фестивалі незалежного кіно Sundance Film Festival. Режисерка Ірина Цілик отримала нагороду за кращу режисуру.

 

fudor

Особливий статус
Реєстрація
07.12.07
Місто
Коломия
Телефон
Poco x3pro
«Достать ножи» (англ. Knives Out).
Мы с женой реально отдыхали во время просмотра. На фоне огромного количества разного шлака, выходящего каждый год, этот фильм редкое исключение. Да, местами наигранно, но это попытка американцев снять фильм в духе английского детектива. За это их можно простить. Зато было интересно смотреть, а для сегодняшних фильмов даже это большая редкость ))
 

Янус

S/1979 S 2
Команда форуму
Реєстрація
02.03.08
Місто
Київ
Телефон
Pixel 6a

Янус

S/1979 S 2
Команда форуму
Реєстрація
02.03.08
Місто
Київ
Телефон
Pixel 6a
Дійшов нарешті до трагикомедії Мої думки тихі. З цим фільмом на початку прокату склалася цікава ситуація - на другий тиждень глядачі занесли більшу касу. Ого, подумав я, срафанне радіо, треба глянути.

На відміну від більшості українських комедій фільм не виглядає як шапіто з набором анекдотів з КВК. Натомість це мила і досить трагічна історія стосунків батьків та дітей. Абсурдний стиль наративу доволі органічно вписується в українські реалії. Усе це доповнює саундтрек з сінтіпопу.

Можливо подивлюсь ще раз на відево.

 
Зверху