МТС ввёл плату за отчет о доставке SMS и увеличил стоимость SMS

  • Автор теми Qst
  • Дата створення

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Re: МТС вводит плату за отчет о доставке SMS !

Зато потом какие перспективы манипулирования стоимостью "услуги" открываются в будущем...

Ну так манипулировать можно и ПЗС, и стоимостью минуты и вообще чем угодно, что пожелает оператор.
 
Реєстрація
19.10.08
Місто
Харьков+
Re: МТС вводит плату за отчет о доставке SMS !

Имхо , 3коп дело не ограничится. вскоре цену могут поднять. 10-12коп потолок.
 

EricX

Morpheus
Реєстрація
26.10.07
Місто
Івано-Франківськ
Re: МТС вводит плату за отчет о доставке SMS !

Maxxx, конечно, но это добавочный "рычаг" манипуляции, новая "степень свободы" для оператора кроме существущющих.
 

Alex

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Дніпро
Телефон
Huawei P60 Pro
Re: МТС вводит плату за отчет о доставке SMS !

на тридцать пятой странице смотрю уже настроения типа "да ну, 3 коп - не деньги", "это просто подорожание смс" и "я не пишу смс"ю
ну-ну..
вас е*** - а вы крепчаете, даже не замечая
 

lav

Контора пишет!
Реєстрація
09.10.08
Місто
Одесса
Телефон
Нексус 4+Microsoft Lumia 640 XL+модем от КС
Re: МТС вводит плату за отчет о доставке SMS !

Alex, не, я с МТСа теперь СМС писать не буду принципиально. Эти деньги уходят Лайфу. Буду наказывать эту контору копейкой. Точнее тремя копейками
 

Qst

Реєстрація
02.06.09
Місто
Киевская область
Re: МТС вводит плату за отчет о доставке SMS !

Як на мене за це повинні переживати СМС спамщики, які відправляють кожен день десятки сотні СМС (Комфі, Фокстроти і т.д.). Ви переживаєте за їх прибутки?

Такие сообщения отправляются не с телефона :) и отчет о доставке здесь ни при чем.
 
  • Like
Реакції: Irop

Dfg

Реєстрація
29.03.10
Місто
Івано-Франківськ&Львів
Телефон
Mate 10 Pro
Re: МТС вводит плату за отчет о доставке SMS !

Alex, згідно мого тарифу хвилина розмови з любим "ворогом" коштує вдвічі дешевше за СМС, по МТС я взагалі дзвоню безплатно. Ти пропонуєш мені через ці НЕОБОВ"ЯЗКОВІ 3 копійки змінити оператора, яким користуються більшість моїх знайомих і родичів? Правильно, краще переплатити КС втричі більше, але не дати наї..ти МТС себе на три копійки. А взагалі напевно було би правильно винести цю інформацію в біжучий рядок на головній сторінці форуму, а саму тему прикрити. Чи може хтось дійсно вірить в те, що якщо тут напостять на 150 сторінок до 15 числа - МТС відмовиться від своєї задумки?

ПС МТС на захищаю, але робити з цього трагедію не збираюся
 

EricX

Morpheus
Реєстрація
26.10.07
Місто
Івано-Франківськ
Re: МТС вводит плату за отчет о доставке SMS !

В 18:00 вчера, по местному Ивано-Франковскому FM Радіо Вежа 107 Мгц в новостях прочитали статейку с Коммерсанта/Корресподента, там где о "более чем 20 страницах "флейма" на "профильном форуме".
Мелочь, а приятно.
 
  • Like
Реакції: lav

Dfg

Реєстрація
29.03.10
Місто
Івано-Франківськ&Львів
Телефон
Mate 10 Pro
Re: МТС вводит плату за отчет о доставке SMS !

EricX, тиць

Нова ініціатива МТС вже викликала обурення користувачів. Майже за добу її обговорення на профільному інтернет-форумі, відповідна тема зібрала більше 20 сторінок негативних відгуків. Однією з основних претензій користувачів є можлива незаконність такої плати. Однак член Нацкомісії з питань регулювання зв'язку Людмила Єжова зазначає, що держава на сьогодні не втручається у тарифну політику на роздрібному ринку мобільного зв'язку. «Так і в нових „Правилах надання та отримання телекомунікаційних послуг“, які знаходяться на розгляді Кабінету міністрів, немає конкретних вказівок з даного питання», — каже урядовець.
 

lav

Контора пишет!
Реєстрація
09.10.08
Місто
Одесса
Телефон
Нексус 4+Microsoft Lumia 640 XL+модем от КС
Re: МТС вводит плату за отчет о доставке SMS !

Dfg, так а я вже давно не вірю в те, що мене захистить держава. Треба не чекати чогось від уряду чи АМК, а робити щось самим. Саме тому обговорення у ЗМІ цієї новини (з негативним відтінком) і важливе. МТС забули часи, коли абоненти вважали, що УМС краде гроші з рахунку? Вони їх можуть пригадати. Абоненти почнуть обговорювати: "А у мене кудись поділися 12 копійок. Я точно не дзвонив. Дивно. А може так і 5,10,20 грн. може зникнути?" Не всі читають червоний форум та "Урядовий кур`єр". А відмиватися від іміджу контори, що "тирить" дрібноту, зазвичай важко
 

Tsarsky

Never sleeps
Реєстрація
05.09.09
Місто
Киев
Re: МТС вводит плату за отчет о доставке SMS !

хаваете молча поминутку, ежедневную абонплату, а за отчтет о доставке СМС уцепились, как за самую главную затратную часть мобильной связи, бензин на дворе уже 11 грн. литр,а вы какие-то 3 копейки мусолите, или вы все пешком ходите,или обсуждать уже просто нечего?

1. У меня нет поминутки.
2. У меня нет ежедневной абонплаты.
3. Платить 600 грн. за "Безлимитный ВИП" - хорошо, а инициатива доплачивать по 3 копейки за отчет - жлобство со стороны оператора!
На "Безлимитном ПРО" аналогично, на Ультре - тоже.
 

lav

Контора пишет!
Реєстрація
09.10.08
Місто
Одесса
Телефон
Нексус 4+Microsoft Lumia 640 XL+модем от КС
Re: МТС вводит плату за отчет о доставке SMS !

Считайте это просто поднятием стоимости SMS на 3 копейки, всего-то. :)

Так может МТСу просто надо было поднять стоимость СМС на 3 копейки? Обсудили бы новость в 5-10 постах и всего делов. Все же понимают, куда цены движутся. Но в МТС решили быть самыми хитрыми. Абонентов держат за лохов, а это неприятно ;)
 

студент

Тут може бути ваша реклама!
Команда форуму
Реєстрація
10.07.09
Місто
Київ, Вінницька
Телефон
i8+, i13ProMax, bbq20
Re: МТС вводит плату за отчет о доставке SMS !

Ваша циклическая дискуссия превращает профильный форум во флудильню. Особенно последние страниц 15 так. Кто ещё не предложил взимать АП за регистрацию в сети? Кто ещё не пользуется СМС? У кого тут анлимы, .. и кого жуть как обидели?

:D :D :D
 

Sok

Реєстрація
01.05.08
Місто
Белая Церковь
Телефон
Vernee Thor+
Re: МТС вводит плату за отчет о доставке SMS !

В 18:00 вчера, по местному Ивано-Франковскому FM Радіо Вежа 107 Мгц в новостях прочитали статейку с Коммерсанта/Корресподента, там где о "более чем 20 страницах "флейма" на "профильном форуме".
Мелочь, а приятно.
После такой рекламы ща толпа народу повалит регистрироваться на форуме...:) Пора вводить плату за регистрацию на форуме, копеек эдак в 3:D
 

lav

Контора пишет!
Реєстрація
09.10.08
Місто
Одесса
Телефон
Нексус 4+Microsoft Lumia 640 XL+модем от КС
Re: МТС вводит плату за отчет о доставке SMS !

студент, ну, если ты отписался на 36 странице, значит дискуссия "НАША", а не "ваша" ;)
 

студент

Тут може бути ваша реклама!
Команда форуму
Реєстрація
10.07.09
Місто
Київ, Вінницька
Телефон
i8+, i13ProMax, bbq20
Re: МТС вводит плату за отчет о доставке SMS !

lav, отписался, когда уже совсем тошно стало читать ))
 
  • Like
Реакції: Dfg

EricX

Morpheus
Реєстрація
26.10.07
Місто
Івано-Франківськ
Re: МТС вводит плату за отчет о доставке SMS !

После такой рекламы ща толпа народу повалит регистрироваться на форуме...
Так уже как раз пару дней количество гостей на форуме примерно в 2 раза в среднем превышает количество зарегеных :).
 
Зверху