МТС доплатит за разговоры

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Мне бонусы так и не пришли. Буду ругаться.
 
Реєстрація
05.12.12
Місто
Львів
Телефон
Gnusmas Duo$
А якщо гроші з рахунка потратити на інтернет-пакети
наприклад закажу 3 х 1 гіг по 10грн =30грн
так бонус нараховують ? чи тільки за дзвінкі
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Реєстрація
08.05.12
Місто
Одесса
А якщо гроші з рахунка потратити на інтернет-пакети
наприклад закажу 3 х 1 гіг по 10грн =30грн
так бонус нараховують ? чи тільки за дзвінкі

Нет ! Условие потратить деньги с основного счета . Заказанные услуги не считаются . Если заходить в интернет без заказа мб , то защитаются,
 

Dfg

Реєстрація
29.03.10
Місто
Івано-Франківськ&Львів
Телефон
Mate 10 Pro
офтоп
andreff24, російська мова мені не рідна і дуже рідко використовується в наших краях, міг звичайно і помилитися. Просто на слух пом"якшення в кінці слова не відчувається. Але те що слово походить від "счет" а не "щит" - навіть мені зрозуміло.
 
Реєстрація
05.12.12
Місто
Львів
Телефон
Gnusmas Duo$
Нет ! Условие потратить деньги с основного счета . Заказанные услуги не считаются . Если заходить в интернет без заказа мб , то защитаются,

так гроші будуть потрачені з основного рахунка
було вказано (крім контент послуг та роумінгу)
значить в іших випадках повинні враховувати
 
Реєстрація
23.02.11
Місто
Киев
(крім контент послуг та роумінгу)
значить в іших випадках повинні враховувати
Ну, ось тому не дивуйся, коли за тридцять днів по підключенню послуги не дорахуєшься 75 гривень на додатковому.

В минулому році була подібна акція «Спілкуйтесь у 2 рази дешевше!»:
на дзвінки, SMS, MMS, GPRS, крім разових платежів за підключення послуг, абонплат, контент-послуг та послуг у роумінгу
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
В этом месяце есть уже счастливые обладатели 75 грн на бонус?
 
Реєстрація
09.11.09
Місто
Киев
Кочевник, начислили сьогодні. Хоча за моїми підрахунками мали начислити 13-го. Так як в грудні 31 день, а по акції місяць = 30 днів. (попереднє начислення було 14-го грудня.)
 

шумила

Заблокирован
Реєстрація
29.03.10
Місто
Киев
Телефон
Nexus 5 (МEGA life 40)

Да не те это бонусы.
Акция начиналась 15-го числа.Бонусы приходят не раньше 14-15 числа (в зависимости от кол-ва дней в предыдущем месяце).Спрашивалось именно об этих бонусах,а ты пишешь:
Это те бонусы, я подключил акцию 10 ноября
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Так и не пришли бонусы. Снова придется обращаться в поддержку для ручного начисления. Начинает напрягать уже.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Непонятное чудо по имени Надежда, которое писало от имени мужского пола, сказало, что у меня рассчетный период сместился до 20 числа, потому как предыдущее начисление было 20.12. Спорить о том, что это было начисление в ручном режими уже не было времени. Всем, кому не начислили, обращайтесь в онлайн-поддержку. Пускай шевелятся. Повторяетс ситуация со снегопадом. Глюк на глюке.
 
Реєстрація
21.09.10
Місто
ПодБроварья;)
а я не только бонус получил но и СИМ не активна. Каюсь была нужда звонить в 2 линии на другие операторы с бонусных средств :) , но красиво жить не запретиш, пойду заявку оформлю. Тяжела и неказиста жизн простого пианиста абонента. На вопроси сколько зонил отвечу сразу, пару раз в 2 линии, в вечернее время. Будте уважні та обережні.
 
Зверху