Майбутнє Інтертелекому

Zak

Реєстрація
10.03.18
Місто
Київ
Телефон
Samsung GalaxyS23 Ultra
bbk, кільки разів заходив до салонів, ну повний совок, взагалі не сподобалося там. Дурні правила, на Почайній купую старпак, активуй зразу, ну не дибилізм. Для мене водафон і інтер найгірші оператори які є в Україні.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Дурні правила, на Почайній купую старпак, активуй зразу, ну не дибилізм.
Нє не дибілізм. А правильно роблять. Бо народ, в основній масі, не розуміється в стандартах, купить старпак і почне пхати його в жсм-ний телефон. А потім - крики - А-а-а-а! Мене кинули! Продали неробочий старпак! Інтер дурить людей!!!
Якось так.
 

Zak

Реєстрація
10.03.18
Місто
Київ
Телефон
Samsung GalaxyS23 Ultra
raptor, дибилізм, в тому що він активує в своєму телефоні, і просто так взяти старпак не можна і піти заплативши гроші. А виправдовувати не потрібно. Дурня та і все. Я ще свій час маю тратити на те що той пихатиме руімку, брудними паляцями лапатиме і тому подібне. Взяв, заплатив пішов, от це є нормально.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Легкий офтопик. Прочитав назву як "Будущее Инстаграм". Думаю, до чого тут вже Інстаграм?
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Кажу так, як є. Це основна причина, через яку активовують номер і показують, що руімка справна. Якщо ти впевнений у своїй компетентності в даному питанні, то треба було сказати, щоб не активовували, і дали тобі запакований старпак. Думаю, проблем не мало б бути. Принаймні в нас так є. Я коли купляв старпак, то працівник виніс цілу коробку із старпаками, я собі вибрав номер, сам розпаковував упаковку і сам активував його в своєму телефоні.
 

Zak

Реєстрація
10.03.18
Місто
Київ
Телефон
Samsung GalaxyS23 Ultra
raptor, а ти думаєш, я просто стояв і 10 хв не "виносив мозг" за цю процедуру, і те що вона мені не потрібна. Нічого не подіяло, така вказівка керівництва.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
raptor, а ти думаєш, я просто стояв і 10 хв не "виносив мозг" за цю процедуру, і те що вона мені не потрібна. Нічого не подіяло, така вказівка керівництва.
Дивно. Це, мабуть, витребеньки місцевого керівництва, а не загальна лінія політики ІТ.
 

Zak

Реєстрація
10.03.18
Місто
Київ
Телефон
Samsung GalaxyS23 Ultra
raptor, тому для мене зараз це мертвий оператор, от коли запусят LTE і будуть USIM, а може і ESIM тоді може стати повнопраним конкурентом. І потрібно їм брати 10 Мгц і 15 Мгц . В26 і В25. тоді буде хороший конкурент.
 
Реєстрація
22.11.09
Місто
Львів
Телефон
Samsung S24+
raptor, тому для мене зараз це мертвий оператор, от коли запусят LTE і будуть USIM, а може і ESIM тоді може стати повнопраним конкурентом. І потрібно їм брати 10 Мгц і 15 Мгц . В26 і В25. тоді буде хороший конкурент.
B25? Не смішіть. Один оператор в світі його має, хоч і великий.
 

Zak

Реєстрація
10.03.18
Місто
Київ
Телефон
Samsung GalaxyS23 Ultra
poptab, а підтримуваних апаратів море. Навіть в нас продають офіційно. А айфони так і подавно підтримують.
 

bbk

Реєстрація
25.01.14
Місто
Калиновка
bbk, кільки разів заходив до салонів, ну повний совок, взагалі не сподобалося там. Дурні правила, на Почайній купую старпак, активуй зразу, ну не дибилізм. Для мене водафон і інтер найгірші оператори які є в Україні.
Нормально все, ну майже. А як хлопчики в київстарівських манатках в переходах метро чіплялися і активували "безкоштовні" старпакі нещасним пенсіонерам по 60грн - ось де дно. Для мене київстар найгірший оператор завжди був і залишається. Ну то таке, тема не про це. Інтертелеком тримається і тримає всіх "слонів" у формі, тому нікуди він не дінеться - користувачів досить, щоб вижити в даних умовах і рухатися далі. Голосовий зв'язок і інтернет в деяких далеких місцях поза конкуренцією. Він є доповнення і часто єдиний адекватний засіб для оптимального спілкування по всій Україні.
 
Реєстрація
22.11.09
Місто
Львів
Телефон
Samsung S24+
poptab, а підтримуваних апаратів море. Навіть в нас продають офіційно. А айфони так і подавно підтримують.
В основному iPhone та апарати що під американський ринок. Плюс, якщо глянути тренд, то є виробники які в минулому підтримували, а тепер перестали.
Краще вже b26+b39
 
  • Like
Реакції: Zak

goga

Звичайний свинорил
Реєстрація
25.10.09
Місто
Одеса
Нічого не подіяло, така вказівка керівництва.

Я вже писав, що працівники інтера більше побоюються порушити внутрішню інструкцію, ніж законодавство України. А це чимало людей від них відштовхує.
Я - один з них. І з моєю допомогою - ще декілька.
 
  • Like
Реакції: Zak
Реєстрація
19.02.16
Місто
Киев
Телефон
Redmi Note 10 5G
для мене зараз це мертвий оператор, от коли запусят LTE і будуть USIM, а може і ESIM тоді може стати повнопраним конкурентом.
Тогда он перестанет быть Интертелекомом, а связь - уже будет не CDMA...
Смысл какой ?
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
raptor, тому для мене зараз це мертвий оператор, от коли запусят LTE і будуть USIM, а може і ESIM тоді може стати повнопраним конкурентом.
Ну то таке. Для когось Інтер є мертвим оператором, а для когось - Лайф. Не слід цим перейматися, бо в кожного свої таракани в голові.
 

SerP

@serhii13serp (tlg)
Реєстрація
06.05.09
Місто
Одесса-мама
Телефон
Xiaomi Redmi 3
Для когось Інтер є мертвим оператором
Не стоит париться, на ОФ есть такие же кадры, которые хоронят ИТ уже лет 10 :D
То покрытие только Одесса, то только половина Украины, то только 1х и тд и тп. Сейчас опять новая волна пошла.
И эта волна пройдет, а ИТ останется.
 
Реєстрація
19.02.16
Місто
Киев
Телефон
Redmi Note 10 5G
И как и 10 лет назад до сих пор находятся люди, которые, когда им оставляешь мобильный номер, спрашивают, а чей код 094? :)
 
Реєстрація
26.08.10
Місто
Киев
Телефон
Siemens S65; NOKIA 2112
bbk, кільки разів заходив до салонів, ну повний совок, взагалі не сподобалося там. Дурні правила, на Почайній купую старпак, активуй зразу, ну не дибилізм.
И из-за этого ИТ должен умереть? Чего по тем салонам так часто тинятися?
 
Зверху