Маршрутки

Реєстрація
30.03.10
Місто
Миколаїв,0512
Телефон
Redmi 5Plus,Redmi Note8T
Ціни на маршрутне таксі

  • Вінниця - 13 грн.
  • Дніпро - 15 грн.
  • Житомир (з 01.06.2017) - 5 грн.
  • Запоріжжя - 12 грн.
  • Івано-Франківськ - 6 грн. Пенсіонери/інваліди з 10:00 до 16:00 безкоштовно. Офіційно.
  • Київ - 15 грн. (деякі маршрути по 10 і 12 грн, наприклад 250, 475, 535, 577)
  • Кривий Ріг - 13-17 грн (з 1.01.23) (в залежності від довжини маршруту, на більшості - 15).
  • Луцьк - 14 грн.
  • Маріуполь - 10 грн. (до 24.02.2022)
  • Миколаїв - 7 10 15 грн. (з 01.07.2018 5 грн.)
  • Одеса - 15 грн.
  • Полтава - 10 грн. (тролейбуси і приватні маршрутки)
  • Суми (з 01.02.2018) - 5 грн. (пенсіонери - 3 грн.)
  • Ужгород - 12 гривень. (Також є знижка для школярів протягом навчального року (за винятком вихідних днів) - 6 гривень.)
  • Харків - 9-10 грн.
  • Херсон - 4 грн.
  • Черкаси - 13 грн.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
30.03.10
Місто
Миколаїв,0512
Телефон
Redmi 5Plus,Redmi Note8T
Кочевник Ну звідки ж мені це знати :geek:
Але тут на Харківському масиві є й ситуації, коли маршрутки частково дублюють комунальний транспорт.
Приклад: 45 і 545, 104 і 474.
Хоча автобуси 17 і 18, а також маршрутку 407 ніхто не дублює.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Давно, або під час ковідла, або з початком повномасштабного вторгнення.
Та ніби до війни, але вже після ковіда (жорсткого) я ним ще їздив.. Шкода, якраз цей маршрут добре перекривав необхідні мені місця, коли без авто, сьогодні покрутився на зупинці, і не поїхав, бо незручно альтернативними варіантами, далеко йти..
 

monter

Україна понад усе!
Реєстрація
22.07.09
Місто
Черкаси
Телефон
Redmi Note 11S 6/128
Хочу жити в Черкасах і їздити в маршрутці за 4 грн 😁
Насправді у нас проїзд 13 грн (для шапки).
 
Реєстрація
30.03.10
Місто
Миколаїв,0512
Телефон
Redmi 5Plus,Redmi Note8T
В Киеве с 1 декабря открывается новый 111 маршрут.
Клічко в Києві відкриє Подільсько-Воскресенській міст заради одного автобусного маршрута.. Але дачникам круто - будуть їздити на правий берег)) Цікаво, коли тривога - пасажирів прямо на мостах викинуть?
1701354345268.png
Відкриють автобусний маршрут через Подільсько-Воскресенський міст: схема.

Маршрут https://www.eway.in.ua/ua/cities/kyiv/routes/10479 буде під номером 111 і їхатиме від ст. м. Площа Українських Героїв до ст. м. Лівобережна. Орієнтовний запуск з 1 грудня.

Джерело: Телєга "Київський двіж"))
С 17 октября заработал автобусный маршрут 105. Причём его маршрут крайне необычный.

Автобус курсуватиме за наступним маршрутом:
вул. Тростянецька — вул. Архітектора Вербицького — вул. Вірменська — вул. Ташкентська — вул. Старобориспільська — Харківська площа — Бориспільське шосе — 23 кілометр Харківського шосе (Дарницьке лісництво) — Бориспільське шосе, 41-В.
И наконец с 1 сентября 109 маршрут был протянут до "Театральной".
Із 1 вересня автобусний маршрут №109 подовжать і автобус курсуватиме до метро «Театральна»

На подовженому маршруті курсуватимуть автобуси великої місткості за схемою руху:
Метро «Харківська» – вул. Братства Тарасівців – вул. Архітектора Вербицького – вул. Тростянецька – вул. Анни Ахматової – Дніпровська набережна – міст ім. Є.О. Патона – б-р Миколи Міхновського – вул. Велика Васильківська – вул. Саксаганського – вул. Антоновича – вул. Гетьмана Павла Скоропадського – вул. Володимирська – вул. Богдана Хмельницького – метро «Театральна» – вул. Хрещатик – вул. Велика Васильківська – вул. Саксаганського – вул. Антоновича – б-р Миколи Міхновського – міст ім. Є.О. Патона – Дніпровська набережна – вул. Анни Ахматової – вул. Тростянецька – вул. Архітектора Вербицького – вул. Братства Тарасівців.
 

nataba

Заблокирован
Реєстрація
02.10.19
Місто
Львів

Цікаво, як виглядатиме проїзд зі смартфоном у переповненій маршрутці у годину пік? Передайте, будь-ласка, мій айфон 15 про щоб його піднесли до терміналу? Але не баріться щоб не заблокувався.
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05

Цікаво, як виглядатиме проїзд зі смартфоном у переповненій маршрутці у годину пік? Передайте, будь-ласка, мій айфон 15 про щоб його піднесли до терміналу? Але не баріться щоб не заблокувався.
В Києві таке регулярно, спробуйте в годину пік встати біля валідатора.
 
  • Wow
Реакції: idea
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Цікаво, як виглядатиме проїзд зі смартфоном у переповненій маршрутці у годину пік? Передайте, будь-ласка, мій айфон 15 про щоб його піднесли до терміналу? Але не баріться щоб не заблокувався.
У адекватному світі вирішується встановлення валідатора на вході. Але в адекватному світі немає маршруток...
 

nataba

Заблокирован
Реєстрація
02.10.19
Місто
Львів
в адекватному світі немає маршруток...
Ото ж бо й воно!
Хочу подивитися як діятимуть контролери у випадку, коли в забиту вщент маршрутку здатен втиснутися хіба ще один пасажир.
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
До лютого 22 у мене під домом у маршрутці була експериментальна оплата банківськими картками, паралельно із готівкою. Контролювалося водієм ну як і з готівкою - він дивився скільки пасажирів зайшло, і скільки оплат було проведено, у нього якийсь моніторчик був.
 
  • Like
Реакції: idea

nataba

Заблокирован
Реєстрація
02.10.19
Місто
Львів
він дивився скільки пасажирів зайшло, і скільки оплат було проведено, у нього якийсь моніторчик був.
А запускав людей лише через передні двері?
Бо якось мені не віриться що з водійського місця в годину пік можна проконтролювати скільки людей набилося через задні двері і скільки з них оплатили картками.
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
nataba, ні, передні тільки на кінцевій. Ну маршрут трохи специфічний, коротенький підвіз до метро, так що зміняємості пасажирів практично нема. Всі сідають коло метро і виходять по району і назад - по кілька людей сідає і всі до метро.
 
Зверху