Масштабна аварія в мережах "Київстар" — 12 грудня 2023 р.

Плануєте змінити свій фінансовий номер (Київстар) на номер іншого оператора?

  • Так

  • Ні

  • Вже змінив (ла)

  • Подивитися результат


Результати можна переглянути лише після участі в опитуванні.
Статус
Закрита.
Реєстрація
13.04.13
Місто
Кировоград
Сімку фінансову можна було в Пр24 без проблем і позавчора змінити, без участі КСу. Змінив на лайф без проблем за хвилину.
Ну, це якщо в ПБ і в Київі. А уявіть, як людям у яких зарплатна карта в Укрєксімбанку. У якого вітділення лише в обласних центрах. Людям щоб змінити номер, потрібно їхати по 200 км в облцентр і в вітділенні банку, писати заяву на зміну номера.
 
  • Dislike
Реакції: twar
Реєстрація
17.02.20
Місто
Київ
Телефон
Poco m4 pro 5g
Останнє редагування:

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
Сімку фінансову можна було в Пр24 без проблем і позавчора змінити, без участі КСу. Змінив на лайф без проблем за хвилину.
В якому розділі!
Пр24 - Налаштування - Зміна логіну
Смс там не потрібно?
 
Реєстрація
17.02.20
Місто
Київ
Телефон
Poco m4 pro 5g
Сімку фінансову можна було в Пр24 без проблем і позавчора змінити, без участі КСу. Змінив на лайф без проблем за хвилину.
В якому розділі!
Пр24 - Налаштування - Зміна логіну
Смс там не потрібно?
Кажу ж: ні. Жодноі участі КС не приймає там. Порадувало.
 

dzidzio

Генерал Ухилянтських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14

Гудзак

Хатуль мелумад - тварина типу кіт, що йде ланцюгом
Реєстрація
29.01.14
Місто
Першотравенськ (Січеславщина)
Телефон
Moto G9+; Moto G5+
А я учора, як дурень, узявши на віру рекомендацію представника ПБ у гілці форума, міняв логін у банкоматі - ще потім прийшлося новий пароль в Приват24 заводити (й пін-код від карти вводити) - звісно, після дзвінка з Привату на новий фінномер...
 

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
Реєстрація
17.02.20
Місто
Київ
Телефон
Poco m4 pro 5g
Сімку фінансову можна було в Пр24 без проблем і позавчора змінити, без участі КСу. Змінив на лайф без проблем за хвилину.
Нащо, якщо не секрет?
Не хочу користуватись КС. На дачі бере огидно й зв'язок й інет.
І домашній переведу на оптику Бест, наприклад. Весною вже
 
Реєстрація
01.08.09
Місто
Киев
Ну, це якщо в ПБ і в Київі. А уявіть, як людям у яких зарплатна карта в Укрєксімбанку. У якого вітділення лише в обласних центрах. Людям щоб змінити номер, потрібно їхати по 200 км в облцентр і в вітділенні банку, писати заяву на зміну номера.
В Укрексімбанку авторизація за допомогою апаратного брілка без телефону, телефон тільки для СМС інформування про операції
 
  • Like
Реакції: twar
Реєстрація
13.04.13
Місто
Кировоград
mikle, В Укрексімбанку, щоб провести якусь оплату через їх застосунок, потрібно отримати на номер телефону код і підтвердити його при операції. А якщо це номер КС, то вже три дні не можно нічого оплатити.
Сподіваюсь користувачу twar, це теж зрозуміло.
 
Реєстрація
17.06.22
Місто
Львів
Я не маю апріорі зараз, ні шаблонiв поповнення інтернету ні мобільного, з початку місяця. Пошук так само не знаходить такого оператора.
А навіщо ті шаблони, навіть якщо вони в вас особисто зникли? Поповнюєте по номеру, а потім можете зберегти як шаблон. Все працює.
Інший би сперечався, а я не буду. Якщо говорю, то знаю про що.
1. Шаблон для поповнення КС домашнього інтернету він став неробочим. Спроба створити новий - неможлива у зв'язку з тим, що не знаходить такого провайдера ні (едрпоуо, ні за найменуванням).
КС з'явився у переліку тільки сьогодні.
2. Поповнення за номером телефону зі стандартного поповнення не працювало аналогічно, після введення номера, вибір карти для поповнення, далі неактивно.
Поповнювала тоді через А-Банк.
 
Останнє редагування:

logist_eg

Заблокирован
Реєстрація
22.11.22
Місто
Західна Україна
Сімку фінансову можна було в Пр24 без проблем і позавчора змінити, без участі КСу. Змінив на лайф без проблем за хвилину.
Нащо, якщо не секрет?
Не хочу користуватись КС. На дачі бере огидно й зв'язок й інет.
І домашній переведу на оптику Бест, наприклад. Весною вже
Анекдот нагадує
- хлопчику хлопичку а скільки тобі років ?
- весною буде 6 !!!
- оптиміст ти хлопчик
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Я в свій час зробив фінансовим контрактний лайф і поклав його на полицю. Кидаю періодично 10 грн щоб не вмер і все. Точно певен, що ніхто не вкраде
 
Статус
Закрита.
Зверху