Масштабна аварія в мережах "Київстар" — 12 грудня 2023 р.

Плануєте змінити свій фінансовий номер (Київстар) на номер іншого оператора?

  • Так

  • Ні

  • Вже змінив (ла)

  • Подивитися результат


Результати можна переглянути лише після участі в опитуванні.
Статус
Закрита.

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
но завтра хакнут, условный водафон, и будет все с точностью до наоборот
Так - не хакнут, это был одноразовый, уникальный разнос из которого все сделают (уже делают) выводы. Водафоновские и лайфовские инженер тоже не очень хорошо спят последнее время, мне кажется.
Я не думаю, что после этого инцидента можно будет судить о том что какой-то оператор надежнее другого.
Але цей приклад показав, що на ринку абсолютна монополія КС
Не знаю що він показав, статистика була відома і раніше, хіба на особистих відчуттях. В мене особисті проблеми були з тим, що один раз мав сплатити кешем. Ті хто не має бекапу - самі собі буратіни, після минулої зими треба було б навчитися мати бекап або бути готовим жити без нього.
Я буду радий, якщо його націоналізують, а за резулттатами аварії втратить 20% абонентів
Угу, і замість працюючого класного оператора, який ще й великий работодавець і платник податків, отримаємо неефективно керуєме гівно, яке ніхто не купить і буде закопано в одній труні з тримобом.
Чи може є сумніви, що держава нездатна цим керувати і тим більше, забезпечувати ІТ-Секьюріті? Чи може є якесь недоступне мені розуміння, що після можливої націоналізації його купить вершник на золотому коні за ринкові гроші і вкладе мільярди, щоб перебудувати з нуля те, що будувалось десятиріччами?
Прекрасна ідея - всім хуйово одночасно, і абонентам, і державі, і співробітникам. Де вас, комуністів, досі народжують.
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
plebis, та не будуть его націоналізувати, тому далі можно не пояснювати:)
 
Реєстрація
26.08.20
Місто
Харьков

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
та не будуть его націоналізувати
Не знаю, у владі люди часто не розумніші за форумчан, але ще й часто набагато більше корисливі і хитрі.
А вивести русню з бенефіціарів, в цілому, правильне діло. А ще, моя здогадка, що причина зламу може бути якось пов'язана з руснею. Навряд чи в сенсі, що Фрідман бекдор пробив чи свого керівника інфосєка поставив, а в сенсі що хтось з минулих руснявих вендорів мав доступ чи знав куди ламати, чи ще щось таке.
Тому, певен, що ця тема дуже скоро набере нових обертів.
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
plebis, вони забагато заносять для націоналізації
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
plebis, справжню причину назагал не скажуть. Буде реклама що ми круті, можливо краплинка демпінгу, у разі справжнього відтоку. Ото і все
 
Реєстрація
04.07.23
Місто
Дніпро
но завтра хакнут, условный водафон, и будет все с точностью до наоборот
Так - не хакнут, это был одноразовый, уникальный разнос из которого все сделают (уже делают) выводы. Водафоновские и лайфовские инженер тоже не очень хорошо спят последнее время, мне кажется.
Я не думаю, что после этого инцидента можно будет судить о том что какой-то оператор надежнее другого.
Але цей приклад показав, що на ринку абсолютна монополія КС
Не знаю що він показав, статистика була відома і раніше, хіба на особистих відчуттях. В мене особисті проблеми були з тим, що один раз мав сплатити кешем. Ті хто не має бекапу - самі собі буратіни, після минулої зими треба було б навчитися мати бекап або бути готовим жити без нього.
Я буду радий, якщо його націоналізують, а за резулттатами аварії втратить 20% абонентів
Угу, і замість працюючого класного оператора, який ще й великий работодавець і платник податків, отримаємо неефективно керуєме гівно, яке ніхто не купить і буде закопано в одній труні з тримобом.
Чи може є сумніви, що держава нездатна цим керувати і тим більше, забезпечувати ІТ-Секьюріті? Чи може є якесь недоступне мені розуміння, що після можливої націоналізації його купить вершник на золотому коні за ринкові гроші і вкладе мільярди, щоб перебудувати з нуля те, що будувалось десятиріччами?
Прекрасна ідея - всім хуйово одночасно, і абонентам, і державі, і співробітникам. Де вас, комуністів, досі народжують.

А що, до нас прийде під час війни tmobile, orange чи at&t? В нас монополіст повністю руснявий, а абоненти зробили з нього ідола. То більше про київстар: хто до останього блокував mnp, ставки за інтерконектом та отримав монополію на частотний ресурс при Кучмі?

Самі ж абоненти зробили з синього ідола, бо у всіх симки з тих років. Підвищують тарифи - то добре, забивають болт на абонів - то добре.

У Алана Гріпсвена в Епосі вражень була глава про Україну і він використочував термін: Створювальна руйнація і в випадку з синім, та і з ринком операторів, вона як раз і потрібна. І ніхто краще за державу не зуміє зруйнувати та розполошити болото, яке тсм з середини.

Справжній КС помер з Литовченко. Зараз в нас досі Білайн, але з іншою табличкою.
 
Реєстрація
22.12.18
Місто
Ромны
Нововолинськ, 4г є, а ось інтернету у мене немає, ХОЧА у брата в телефоні другою сімкою стоїть моя "сім для планшета" і у нього є, можливо це якось пов'язано, але я не можу перевірити, брат в школі.
 
Реєстрація
04.07.23
Місто
Дніпро
абоненти зробили з нього ідола.
Є технічно кращі? Тільки обьективно
1. У нас подвійні стандарти. Такий менталітет. З русней воюєму, проводимо декомунізацію, стібемо по болота, а на той же КС закриваємо очі - нам так краще, ми звикли, і інет швидкий. Це український менталітет такий.

2. Кращий це питання риторичне. У мене в Дніпрі вся трійка на рівні. Десь у когось краще розвернута база і вдома у когось кращий сигнал, а так інет більш за все від ВФ подобався, низькі пінги та не залипає як кс, у Лайфа єдиного VoWifi, а він рулить. Но за наявності VoWifi не можна казати, що опеиатор технічно кращий. Як і за пінг у ВФ, або 200мегабіт у КС на пустій мережі. Покриття у ліфчика за межами міста все ж таки краще - кожному своє.

Технічно 99% людей не бачать і не знвють різниці. Працює і добре.
 
Реєстрація
02.05.19
Місто
Киев
абоненти зробили з нього ідола.
Є технічно кращі? Тільки обьективно
Лично для меня- есть. Тот же lifecell. voLTE давно есть, voWiFi тоже.
По качеству- явно не хуже, а местами даже лучше (Киев).

PS. Ну тут момент лучше\нет очень от мест часто "перебываемых" зависим. Так что до написанного добавлю ИМХО
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
В нас монополіст повністю руснявий,
Це не так Не монополіст, по-перше, можеш почитати визначення цього слова. Далеко не повністю, по-друге. Русняві бенефіціари через інвестфонди займають приблизно таку саму роль в купі класних українських компаній, про які ти навіть не здогадуєшся. А також у всяких фейсбуках - нажаль вони не тупі, почали вкладати нафтобабло в легальні топові бізнеси дуже давно. Коли ти кажеш "повністю" ти або ніхєра не розумієш в цій структурі власності, або спеціально кажеш неправду.
То більше про київстар: хто до останього блокував mnp, ставки за інтерконектом та отримав монополію на частотний ресурс при Кучмі?
Перші два пункта - типові дії лідера ринку, які будь-який адекватний менеджмент має проводити. Регулювати це - задача держави, яка ніяк не залежить від структури власності одного з гравців ринку. Крім одного випадку - коли держава володіє одним з гравців. В такому випадку, хєр ти взагалі отримаєш будь-які поступки, бо власник - держава буде в цьому не зацікавлений, будучи одночасно й регулятором.
Навіть же ходити нікуди не треба, Укртелеком з ліцензією на триже і пов'язана з цим відставання ринку і сором прямо відповідають на питання, як воно буде.

Про частотний ресурс це взагалі м'якотка. Ти сам взагалі зрозумів що ти це написав в одному пості з
Справжній КС помер з Литовченко
?

Тобто твоя думка - КС був крутий коли неринково впливав на ринок. Але зараз КС не той, відтоді як корупційна складова зникла.
Зараз регулятор не може обмежити неринкові інструменти, як то блокування МНП. Але якщо держава буду володіти лідером ринку, то от тоді він поступиться всіма своїми преференціями.
Просто абирвалг якийсь:)
А, і ще, як вже дискусія про злам і безпеку. Націоналізація - буде дійсно доброю причиною з цього оператора піти, держава не вміє в ІТ секьюріті.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
04.07.23
Місто
Дніпро
Справжній КС помер з Литовченко.
Це той, що при Кучмі частот набрався і не хотів ділитись з іншими. А потім Чернишова поставили, щоб запустив 3/4G.
З уходом якого почалася повна білайнізація.
 

Priser

Все буде Україна!
Реєстрація
13.10.08
Місто
Павлоград
Телефон
Samsung S10e, Snapdragon
Першотравенськ. Первомайськ - це в Миколаївський області. В Дніпропетровській саме Першотравенськ.

Але цей приклад показав, що на ринку абсолютна монополія КС
Це в вашій бульбашці. В моїй (Павлоград - асболютно червоний регіон) майже ніяких проблем з КС (а відповідно і монополії цього оператора) і не помітили.
 
Статус
Закрита.
Зверху