Масштабна аварія в мережах "Київстар" — 12 грудня 2023 р.

Плануєте змінити свій фінансовий номер (Київстар) на номер іншого оператора?

  • Так

  • Ні

  • Вже змінив (ла)

  • Подивитися результат


Результати можна переглянути лише після участі в опитуванні.
Статус
Закрита.
Реєстрація
18.06.21
Місто
Волинь
Якщо під час дзвінку на 466 робожінка не каже моє ім'я чи не означає це те що реєстрація номеру злетіла?
 
Реєстрація
18.01.20
Місто
Днепр
робошляпа сказала сколько у меня на счету и предложила бесплатные килобайты-секунды. контракт. сим-пара в роутере ipv4 - работает, 5 мбит.
 
Реєстрація
07.08.20
Місто
Запоріжжя
Телефон
Nokia G42 5G
Какая то невиданная щедрость от сабжа.третий день не ходят смс от банка,а они 30 мин на три дня предлагают на другие сети.Уходить не собираюсь,пользуюсь уже давно,но жлобству кс предела,похоже,нет
Та ну заспокойтеся в решті решт. Буде всім компенсації. Це поки що якщо проблеми з грошима на рахунку. Як тільки полагодять тоді будуть розмови про компенсації.
 

arki

Заблокирован
Реєстрація
20.11.16
Місто
Житомир
знайомий сьогодні повідомив що після ціх всіх проблем з кс зникло 120грн з рхунку. подзвонив до оператора, сказали був дзвінок за кордон. він запитав що вони там курять, мережа лежала, які кордони-вони своє....
у всіх кошти на місці?
 

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
знайомий сьогодні повідомив що після ціх всіх проблем з кс зникло 120грн з рхунку. подзвонив до оператора, сказали був дзвінок за кордон. він запитав що вони там курять, мережа лежала, які кордони-вони своє....
у всіх кошти на місці?
Так
 
Реєстрація
18.09.10
Місто
Киев
Телефон
Pixel 6 pro
Ip4 в Киеве так и не работает. Пришлось включить ip6
 
Реєстрація
18.09.10
Місто
Киев
Телефон
Pixel 6 pro

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
Ip4 в Киеве так и не работает. Пришлось включить ip6
Всі сайти відкриває?
Ні. доводиться використовувати cloud flare vpn (1.1.1.1) він же warp
Уже ожили всі сайти, не хочу експерементувати ipv4 і точками доступу
 
Реєстрація
24.06.20
Місто
Днепр
Телефон
Samsung S23 Ultra
знайомий сьогодні повідомив що після ціх всіх проблем з кс зникло 120грн з рхунку. подзвонив до оператора, сказали був дзвінок за кордон. він запитав що вони там курять, мережа лежала, які кордони-вони своє....
у всіх кошти на місці?
У меня стало чуть меньше 1к грн, хотя помню что было больше 1к. На что списалось не понятно с учетом того что сеть лежала, а детализацию пока не посмотреть.
 

RuslanMikhay

Заблокирован
Реєстрація
13.05.23
Місто
ПопаснаЯ, Луганська обл., Україна
Телефон
Xiaomi Redmi Note 12S
Dmytro_Dnepr, я думаю, все эти косяки со временем устранят. Если в КС будут морозиться по поводу некорректного снятия средств, абоненты массово продолжат мигрировать на других двух слонов, даже когда всё наладится и стабилизируется. Без ussd, смс и МКС ещё рано о чём-то спорить.
 
Реєстрація
14.12.23
Місто
Дніпро
Є думка що смс не включать до останнього, коли вже все налагодять. Тому що страшно побачити запити людей на міграцію, поки кс "оживає".
Так чем дольше они не включат смс, тем больше абонентов уйдет. Я для себя завтра поставил крайним сроком - потом поеду по банкам переводить счета/логины на номер Водафона. Не возможность делать оплаты уже три дня как-то подзадолбала, мягко говоря. Откладывать еще на дольше возможности уже нет.
Не будет смс до следующей недели скорее всего,МК обещали сделать сегодня но пока ничего нет
Мк сьогодні, ви серйозно?
Это то что они говорили на утреннем сборе,но вечерние данные плачевны
 
Статус
Закрита.
Зверху