Масштабна аварія в мережах "Київстар" — 12 грудня 2023 р.

Плануєте змінити свій фінансовий номер (Київстар) на номер іншого оператора?

  • Так

  • Ні

  • Вже змінив (ла)

  • Подивитися результат


Результати можна переглянути лише після участі в опитуванні.
Статус
Закрита.

vitaminC

сальце, м'ясце, вітамінЦЕ
Реєстрація
31.10.17
Місто
Україна
Телефон
old NOKIA onelove
Написав офіційне звернення регулятору чи можливе MNP з Київстара, якщо ні, чи плануються якісь заходи щоб запустити процедуру навіть якщо оператор не підніметься найближчим часом.
максимально тривалий розгляд звернення протягом 45 діб (враховуючи продовження за рішенням керівника) плюс термін канцелярії на пересилання поштою.

ІМХО на час відповіді київстар вже буде працювати, тому відповідь буде в стилі послуга працює в звичайному режимі, перешкоди відсутні.
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Не надрочуйте, воно неможливо нормально ввімкнути, навіть коли все ок - бо в один момент зʼявляється піковий трафік і все одразу лягає після включення) Думаю, там мужикам вже другу добу на 121ій каві вистачає проблем :)

vitaminC, дякую, трошки здорового глузду, важко одному пояснювати за кожен такий висєр :)
 
Реєстрація
23.01.20
Місто
Kyiv
Телефон
Samsung
Если что-то поломалось
Иль работает едва
Память напрячь надо малость
Вспомнить мудрые слова

В сердце вырежь их навечно
Что бы жили дольше скал...
"Все на свете быстротечно
Поломалось? Ну... Устал"

:D


1) Сегодня видела в Инете ролик, там у эксперта ("эксперта"?) спросили, что случилось и почему не работает КС.
Он ответил, что его "положили" конкуренты, сиречь ЛС и ВФ.
Так как теперь все бросятся покупать стартовые пакеты и сделают им кассу прямо перед Новым Годом.
Ведущий спросил, почему эксперт так думает.
Эксперт ответил, что "не пускают в роуминг". Таким образом, ничего не остается делать, кроме как покупать стартовые пакеты других операторов...

Дальше я не дослушала, мне надо было бежать по делам. :)

2) Возвращалась вечером с работы, рядом шла женщина. Мы несколько секунд шли рядом и я услышала ее разговор по мобильному.
-Да, КС все еще лежит. Все с работы уже накупили ВФ и ЛС. Нет, дефицита нет и цены обычные. В магазинах продаются.

Дальше я ее обогнала и продолжение беседы уже не услышала.

:)
 
Реєстрація
10.12.10
Місто
Харьков
Телефон
iPhone Xs Max & Galaxy S8
Голосовий зв'язок запрацював. Але інтернет - ні. У всіх так? (контракт)
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Якщо по всій країні, то добрий знак. Голос є, вже можна вижити, далі б СМСки і інтернет - але то робиться, не має багато часу зайняти.
Якщо в когось якось вплинуло то, шо рахунок поповнили - то взагалі добре, але щось не впевнений)
 
Реєстрація
06.12.07
Місто
Zürich
Телефон
IPhone 13 Pro
В сеть пустило, сделал звонок на lifecell, поговорил.. Прогресс, однако.. Ещё бы ДИ запустили.
Значить не так все погано. HLR підняли, білінг підняли. Щоб все підняти остаточно, потрібно більше часу, але це вже некритично.
 
Реєстрація
31.07.16
Місто
Харьков
Телефон
Nokia X2-02
Зателефонував з нокії х2-02, на якій весь цей час не зникала позначка мережі, на свій ВФ номер. Рободядько ввічливо сказав щоб я поповнив рахунок, там дійсно нема грошей.
На зворотній дзвінок відповідь,— номер не обслуговується.
Раніше просто переривалися виклики.
Поповнив рахунок, дзвінки з КС проходять (і прямі і переадресація), але не з'єднує.
 
Статус
Закрита.
Зверху