Масштабна аварія в мережах "Київстар" — 12 грудня 2023 р.

Плануєте змінити свій фінансовий номер (Київстар) на номер іншого оператора?

  • Так

  • Ні

  • Вже змінив (ла)

  • Подивитися результат


Результати можна переглянути лише після участі в опитуванні.
Статус
Закрита.
Реєстрація
24.06.20
Місто
Днепр
Телефон
Samsung S23 Ultra
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
З'явився у мене десь біля 10 год. Не хотів реєструватись до БС, яка біля мене. Пройшовся і зловив іншу і підключився. В телефоні на сімку КС виставлено тільки 2G. Подзвонив, але мене то погано чути, то вибиває. Я так зрозумів, що зараз не через всі БС можна зареєструватись.
 
Реєстрація
17.06.22
Місто
Київ
Дивно, що на початку місяця на ПУМБ випиляли поповнення КС взагалі. Підтримка теж відморозилася.
В сенсі випіляли? У мене поповнення КС працює у додатку ПУМБ.
Я не маю апріорі зараз, ні шаблонiв поповнення інтернету ні мобільного, з початку місяця. Пошук так само не знаходить такого оператора.
 
Реєстрація
10.10.17
Місто
Украина
Телефон
Vernee Thor E
Кіровоградська область, працює ще з вчорашнього вечора, дзвінки вхідні проходять, вихідні ні бо на рахунку був повний 0
 
Реєстрація
24.06.20
Місто
Днепр
Телефон
Samsung S23 Ultra
Я не маю апріорі зараз, ні шаблонiв поповнення інтернету ні мобільного, з початку місяця. Пошук так само не знаходить такого оператора.
А навіщо ті шаблони, навіть якщо вони в вас особисто зникли? Поповнюєте по номеру, а потім можете зберегти як шаблон. Все працює.
 
Реєстрація
17.06.22
Місто
Київ
Я не маю апріорі зараз, ні шаблонiв поповнення інтернету ні мобільного, з початку місяця. Пошук так само не знаходить такого оператора.
А навіщо ті шаблони, навіть якщо вони в вас особисто зникли? Поповнюєте по номеру, а потім можете зберегти як шаблон. Все працює.
Ось зараз тільки з'явився КС поповнення за номером.
 
Реєстрація
24.06.20
Місто
Днепр
Телефон
Samsung S23 Ultra
Я не маю апріорі зараз, ні шаблонiв поповнення інтернету ні мобільного, з початку місяця. Пошук так само не знаходить такого оператора.
А навіщо ті шаблони, навіть якщо вони в вас особисто зникли? Поповнюєте по номеру, а потім можете зберегти як шаблон. Все працює.
Ось зараз тільки з'явився КС поповнення за номером.
Та там нічого і не зникало бо воно ж загальне для будь якого оператора - вказуєш номер та і все.
 
Реєстрація
26.06.08
Місто
Киев
Телефон
Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Як вірно хтось підмітив Київстар використовувався для 2 факторної авторизації наприклад на якихось Крипто біржах і там у людей зависли досить великі суми в крипті і вони не можуть нічого з ними зробити без Київстар
Та беріть ближче - кожен перший банк позав'язував що тільки можна на підтвердження через смс
 
Реєстрація
11.02.20
Місто
-
1702549670211.pngвночі трафік пішов вгору,напевно щось тестили
 
Реєстрація
24.06.20
Місто
Днепр
Телефон
Samsung S23 Ultra
Днепр: Лайф - КС звонок прошел нормально, КС - Лайф - сбрасывает после соединения.
 
Реєстрація
31.07.16
Місто
Харьков
Телефон
Nokia X2-02
Щойно пройшов дзвінок, від Епіцентру на КС з 093...
Навіть через переадресацію.
 
Реєстрація
23.01.20
Місто
Kyiv
Телефон
Samsung
Киев.

Поставила КС в 2G.
Появилось лого оператора, вместо "Только экстренные".
Но дозвониться кому-либо не получается...Просто идет сразу сброс.
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
Коли говорите про мережу кажіть це 2ж чи що?
 

osot056

ОптимисТ
Реєстрація
07.09.08
Місто
г. Днепр
Телефон
ASUS ZenFoneMax+Fly TS107
По Днепру получается звонить на КС с других операторов . Но звонок проходит не с первого раза.
 
Статус
Закрита.
Зверху