Масштабна аварія в мережах "Київстар" — 12 грудня 2023 р.

Плануєте змінити свій фінансовий номер (Київстар) на номер іншого оператора?

  • Так

  • Ні

  • Вже змінив (ла)

  • Подивитися результат


Результати можна переглянути лише після участі в опитуванні.
Статус
Закрита.
Реєстрація
25.07.21
Місто
Krop
Реєстрація
18.04.18
Місто
Запорожье
Через WARP даже 3ж работает, ого. Без него работает только лте и видимо только то что умеет ipv6. ( угу, это так ему с утра поплохело)
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
А какие сейчас APN живые ?
Из правильных точек это "internet" (стандартная точка) и "ks" (специальная точка для интернета IPv4 только, если верить написанному здесь). Но стоит понимать, что при указании неправильной APN сработает или корректировка точки (раньше так точно работало), или не будет подниматься передача данных.
 
Реєстрація
21.04.11
Місто
Дніпр.область
Телефон
xiaomi redmi 10
Вирішив все таки написати тут,тому що був не прав коли написав,що не прийшли кошти після вчорашнього поповнення..Я помилився і поповнив матері номер а не свій(кошти прийшли).Також тільки,що миттєво зарахували вже і на мій номер.Поповнював невелику суму..
 
Реєстрація
18.07.11
Місто
Днепр
Телефон
iPhone
А скажіть, коли на 477 хочеш змінити тариф на контракті, всім видає тарифи передплати?
 

arki

Заблокирован
Реєстрація
20.11.16
Місто
Житомир
а я так і не добився свою спеціальну пропозицію, котра була дійсна до підключення до сьогодні. вчора до операторів дзвонив, сьогодні-без толку. що цікаво, що гарно бачать коли мені оплачувати, тобто коли відбудеться зняття абонплати але зовсім не бачать моєї спец пропозиції зі знижкою на 6 абонплат...
 
Реєстрація
16.10.16
Місто
Тернопіль
Телефон
iPhone 12
Тернопіль. Запрацювала Інтернет SIM-пара. Довго заводилась, до мережі підключилась, але не хотіла нічого відкривати. А потім запрацювала з APN internet. швидкість не фонтан, є втрати, але працює
 

Вкладення

  • Знімок екрана 2023-12-17 о 22.17.05.png
    Знімок екрана 2023-12-17 о 22.17.05.png
    35.4 КБ · Перегляди: 113
Реєстрація
15.12.09
Місто
Харьков
А як ви перевіряєте стан рахунку ? Юссд і 909 не працює ж
Чи у декого працює хоч 909?
А що таке 909?
Стан рахунку зараз можна перевірити дзвінком по номеру 466, автовідповідач одразу каже скільки коштів на рахунку та чи знято абонплату за тарифом.
 
Реєстрація
12.11.22
Місто
Одеса
tima_02, якщо я не помиляюсь то це якраз дзвінок на КС контракті щоб взнати баланс. Дзвонив на нього давно
Останні роки юссд команд вистачало.
зараз юссд не працює, 909 не працює
Так, 466 працює. Проте в мене каже лише стан рахунку. Щодо абонки нічого не кажуть
 
Реєстрація
15.12.09
Місто
Харьков
Тара, знаю що раніше можно було взнати стан рахунку дзвінком за номером 455, про 909 перший раз чую, та й гугл нічого не знає.
 
  • Like
Реакції: Howl

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
tima_02, якщо я не помиляюсь то це якраз дзвінок на КС контракті щоб взнати баланс. Дзвонив на нього давно
Останні роки юссд команд вистачало.
зараз юссд не працює, 909 не працює
Так, 466 працює. Проте в мене каже лише стан рахунку. Щодо абонки нічого не кажуть
Знімає ап на контракті.
 

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
За моїм скромним досвідом, то інтернет на модемі працює рандомно. Тобто зараз робить з APN "ks", а через 1 або 10 годин раптово відвалюється. Потім робиш реконекти-перезавантаження-змінюєш APN (на internet або ks) і на якійсь спробі інтернет знову працюватиме до наступного відвалу.
На телефоні інтернет живе своїм життям, хоче - робе, не хоче - не робе. При цьому на телефоні не робив жодних додаткових налаштувань (APN www.kyivstar.net), хіба що авіарежим і назад, але це не дуже допомагає.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
17.12.23
Місто
Киев
Что там по поводу IPv4? В центре Киева работает только IPv6, но из за этого на многие сайты нельзя зайти, в том числе Глово, а мне как курьеру это поперек горла, можно выкинуть симку. У кого то вообще работает через IPv4? У меня получается после 5 6 раз когда скидываю и то не всегда, на IPv6 ловит все без проблем. Бесит.
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
muho, налаштуйте днс від 1.1.1.1 на телефоні, має запрацювати (ipv4 I ipv6)
 

sunifly

Местная
Реєстрація
10.02.15
Місто
Харьков
Телефон
Fly IQ 446 Magic
обращаюсь ко всем, смотрю уже многие написали про приложение WARP (1.1.1.1) в этой теме, но я его пробовала установить еще до аварии и у меня оно не хотело работать бесплатно, сразу после установки кнопка "включить" была неактивна и только предлагало подключить платную версию. Устанавливала приложение впервые, если что. Что я делаю не так? Как оно у всех вас работает???
 
Останнє редагування:
Статус
Закрита.
Зверху