Масштабна аварія в мережах "Київстар" — 12 грудня 2023 р.

Плануєте змінити свій фінансовий номер (Київстар) на номер іншого оператора?

  • Так

  • Ні

  • Вже змінив (ла)

  • Подивитися результат


Результати можна переглянути лише після участі в опитуванні.
Статус
Закрита.

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Халявшики с 50ю сим просто ликуют, аж интерсно посмотреть что будет с сетью этот месяц
А чого лікувати? Більше ніж одна SIM одночасно не увімкнеш. Пакет на всіх SIM діє одночасно.
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
Shinime, большинство полочников, как лежали так и будут. Форум это не вся страна
Post automatically merged:

Кочевник, + на повній швидкості скільки там
 

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
Я голосую за тех у кого был активен пакет во время аварии
Невірний вибір :) По ситуації з моїми сімками. Вчора поповнив свої дві поличкові сімки на 1 гривню, сьогодні і гривні на рахунку цілі, і пакети не нараховані. А ось моя неполичкова сімка, яка стоїть в моєму смарті чисто на вхід і не поповнюється вже більше року, то на неї пакети сьогодні нарахували. При тому, що гривню туди я не кидав. Таке враження, що нарахували на ті сімки, які були в мережі на момент аварії. Хоча, сьогодні вмикнув телефони, в яких стоять (лежать?) поличкові сімки, завтра подивлюсь, чи нарахують пакети.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
По ситуації з моїми сімками. Вчора поповнив свої дві поличкові сімки на 1 гривню, сьогодні і гривні на рахунку цілі, і пакети не нараховані.
Подивився, там може бути "Пакет турботи" з халявним інетом і безлімітом на КС до 31 січня.
 

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
По ситуації з моїми сімками. Вчора поповнив свої дві поличкові сімки на 1 гривню, сьогодні і гривні на рахунку цілі, і пакети не нараховані.
Подивився, там може бути "Пакет турботи" з халявним інетом і безлімітом на КС до 31 січня.
Ні, пише про термін пакетів до 18 січня 2024 року. Повний пакет послуг - хвилини та гігабайти.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
Так, піар зараз для них важливіший. Київстар дарує всім... І абоненти в оргазмі
Post automatically merged:

нарахували на ті сімки, які були в мережі на момент аварії. Хоча, сьогодні вмикнув
Ні є сімка котра на саме в той момент не працювала, нараховано, хоча вона і не поличкова та досить часто в мережі
 

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
І абоненти в оргазмі
Особисто я - ні. Взагалі пофіг. Основний номер Водафон, а там і хвилин, і гігабайтів вистачає з лишком на всі мережі, включаючі міські. Я навіть на 30 відстоків не використовую пакет послуг на ньому.
Ні, пише про термін пакетів до 18 січня 2024 року.
По тих номерах, по яких пакети не нараховані.
А, зрозумів. То уже завтра подивлюсь, бо МКС не показує по тим номерам нічого, завтра спробую з них зателефонувати на КС.
 
Реєстрація
18.04.18
Місто
Запорожье
plebis, что будут делать посмотрим, у меня 4 номера есть в наличии по итогу не воспользуюсь ни одним, кроме безлима который не связан с атакой.
 

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
По тих номерах, по яких пакети не нараховані.
Уже і на ті номери нарахувало пакети послуг до 18 січня 2024 року. Але гривню не зняло.
Post automatically merged:

Тобто, я так розумію, дійсно нарахування безкоштовного пакету послуг буде НАСТУПНИМ, як вони і обіцяли, а ось зняття гривні за цей пакет буде в будь-який момент (по невідомій логіці).
 
Реєстрація
12.03.11
Місто
Київ
Телефон
Sony Xperia XA1, Ericsson F5521gw, Huawei E1550, Huawei EC5321
В Mій Київстар зараз по жодному з 5 номерів не вказується дата наступного зняття абонплати.
Один полочник (сімка стоїть в ноуті який вже кілька місяців не включався) з 1 грн на рахунку - місячний пакет нараховано.
 

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
В Mій Київстар зараз по жодному з 5 номерів не вказується дата наступного зняття абонплати.
Один полочник (сімка стоїть в ноуті який вже кілька місяців не включався) з 1 грн на рахунку - місячний пакет нараховано.
З 21 січня це вернуть
 
Реєстрація
27.01.17
Місто
Н.-Северский
Телефон
Samsung M21
Реєстрація
31.07.16
Місто
Харьков
Телефон
Nokia X2-02
Логіка відома: вжарити самих ощадливих на денну абонплату, як мінімум.
Поясніть мені темному/неписемному, як можна "вжарити", людину котра щойно отримала пакет на "халяву"?
Максимум а/п + денний платіж. За два недомісяці.
 

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
Логіка відома: вжарити самих ощадливих на денну абонплату, як мінімум.
Яким чином, якщо у мене там постійно по нулям?!?

Головне, про логику писав я, а тепер виявилось, що Кочевник :D
 
Статус
Закрита.
Зверху