МегаФон (росія)

cat

Реєстрація
31.08.13
Місто
Сумы
Телефон
iPhone 11, lifecell
Мегафон Иркутск персональный тариф, номером почти не пользовался пару звонков через мультифон.
10 руб в мес.

 
Останнє редагування:

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Мегафон Иркутск персональный тариф, номером почти не пользовался пару звонков через мультифон.
10 руб в мес.

100мб ГБ?
 

cat

Реєстрація
31.08.13
Місто
Сумы
Телефон
iPhone 11, lifecell
Мегафон Иркутск персональный тариф, номером почти не пользовался пару звонков через мультифон.
10 руб в мес.

100мб ГБ?
100 мб на все сайты, 100 гб на вайбер, телеграмм...
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
З 27 грудня 2021 року закрито сервіс повідомлень.
Відтепер смс можна читати лише в додатку eMotion :(
Чи означає це, що SIP по корп тарифах буде недоступним?
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Почитал весь список членов.
Действительно, выкинули, осталось их 3 остальных больших и 2 региональных.
Наших есть все 4, кроме Интера. А от Молдовы и их Интер есть (но у него есть LTE).
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
МегаФон объявил, что первым в России внедряет технологию, которая позволяет автономно использовать умные часы без привязки к смартфону. Теперь для умных часов, если в них есть функция eSIM, не нужно заводить дополнительный номер, а можно присоединить их к основному номеру на смартфоне.
Как отметил директор департамента по развитию МегаФона Игорь Глебов, использовать устройства, когда на смартфоне и умных часах разные номера довольно неудобно: это усложняет ежедневные коммуникации.
Для нас важно, чтобы абонентам было максимально комфортно использовать мобильные сервисы на любом устройстве, поэтому мы и разработали новую услугу. Она позволяет связывать одним номером смартфон и умные часы c eSIM. Теперь можно наслаждаться прогулкой, бегом, плаванием и оставаться на связи, даже если телефон остался дома или разрядился. МегаФон первым предоставил услугу, которая объединяет смартфон и умные часы единым номером.
На первом этапе проекта услуга доступна абонентам в Туле, Пензе, Чебоксарах, Орле и Саратове, и постепенно начнет появляться в других регионах страны.
 

Kara

Свой, тутэйшы
Реєстрація
18.09.10
Місто
Луганськ
Телефон
Pixel 8a, iPhone12 mini
Мда, а удалённую замену физической сим на еСИМ осилить не могут
 

Kara

Свой, тутэйшы
Реєстрація
18.09.10
Місто
Луганськ
Телефон
Pixel 8a, iPhone12 mini
При том, что квази-операторы на оккупированных территориях действительно мародёрят инфраструктуру украинских операторов, насчёт того, что конкретно эти БС-ки Мегафон снял в Украине - есть большие сомнения. Ибо незачем (Хуавей сейчас спокойно поставляет оборудование руссооператам через посредников).

Что до видео, то Обманутый Россиянин просто увидел знак соответствия УкрСЕПРО (т.н. трёхлистник) и номер разрешения УГЦР под ним. Только проблема в том, что рядышком есть и значок сертификации Евросоюза, и значок сертификации бразильской Anatel (тоже с номером разрешения), и значок сертификации Таёжного Союза (рф же).
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Усьо, заблокувала Мегафонь мої дві сімки, яки використовувалися виключно через Мультіфон. КГБ-шну натуру не проп'єш.

Согласно закону «О связи» оказание услуг было приостановлено, для возобновления просим предоставить корректные персональные данные по договору.
 
  • Wow
Реакції: cat

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
krebs83, номери були оформлені на знайомих. До Дідомая 24 вони хоч не гнали відверту пургу, а перед Дідомая з них полилося найгірше лайно зомбіпропаганди. Я посварився з ними, послав нахєр. Певно здали мене у ФСБ як невиліковного бандерівця. Тому і номери пішли в бан.
 

cat

Реєстрація
31.08.13
Місто
Сумы
Телефон
iPhone 11, lifecell
krebs83, номери були оформлені на знайомих. До Дідомая 24 вони хоч не гнали відверту пургу, а перед Дідомая з них полилося найгірше лайно зомбіпропаганди. Я посварився з ними, послав нахєр. Певно здали мене у ФСБ як невиліковного бандерівця. Тому і номери пішли в бан.
В мене теле2 вмерли 2шт. Ніяких з них дзвінків не здійснював. На мій паспорт були оформлені закордонний. Це просто блокування по їх новому закону.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
В травні нахер послав. До того пробували ще +- коректно спілкуватися.
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
номери були оформлені на знайомих. <...> Я посварився з ними, послав нахєр.
Ну для них це ризик, тому логічно, що тебе здали. :)

Мої всі пішли в 22 році
Зо 2022 року втратив доступ до номеру, який безкоштовно достався в поїзді на Харківщині (без надавання жодних документів) -- не заблукували, а просто життя розпорядилося, щоб позбувся номеру: до 2022 року відключив міжнародний роумінг (бо були випадки, що один раз з'явився мінус у міжнародному роумінгу), потім повномасштабне вторгнення і через деякий час утрата доступу до особистого кабінету (перепрошив телефон і не приймався старий пароль для доступу; для відновлення доступу треба було відправити USSD-запит).

Не пам'ятаю скільки номер у мене прожив, але в 2016 році він точно вже був (можливо з 2014--2015 року). Життя номеру підтримував платними подіями раз на 90 днів. Для нечастого користування і дуже коротких подорожей вистачало, для щось більш серйозного номер навряд чи підходив через дивне його походження.

View hidden content is available for registered users!
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
Howl, Цей тариф був заточений для дзвінків в Україну, якщо не помиляюсь і пам'ятаю вірно. Мені в ті роки часто дзвонили з нього
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Kladoff, так, було таке. Але тариф можна було обрати серед будь-яких тарифів передплати Мегафона. Тобто картка вела себе звичайнісінько.
 
Зверху