Медична реформа сімейної медицини (Супрун)

Ваше ставлення до реформи

  • Найкраща реформа в світі

  • Позитивно, хоча є певні проблеми

  • Нічого не змінилось

  • Негативно, хоча є певні переваги

  • Все пропало!

  • Я в танку...


Результати можна переглянути лише після участі в опитуванні.
Реєстрація
27.04.16
Місто
Киев
Кочевник, так :). Але переважна більшість самотніх чоловіків не буде, як приклад, притримуватись дієти чи регулярно приймати ліки, тай ще тривалий час. А такі, на перший погляд, дрібниці й подовжують життя
 

Гудзак

Хатуль мелумад - тварина типу кіт, що йде ланцюгом
Реєстрація
29.01.14
Місто
Першотравенськ (Січеславщина)
Телефон
Moto G9+; Moto G5+
virt, ліки, кажеш? А от коли жінка мало того не заважає чоловікові з діабетом пити горілку - а ще й активно підтримує йому компанію? Це як? Випадок з життя. Дуже й давно знайома мені родина.
 
Реєстрація
27.04.16
Місто
Киев
Гудзак, це поодинокий прикрий випадок. В мене є інший випадок з життя: не п'ють , не курять, у нього онкологія, діабет, ногу до коліна відрізали, вона знайшла роботу ближе, щоб в обід навідуватись до нього, через мерію домоглася, щоб поробили з'їзди для коляски та багато ще чого, вік за 60. Різні люди, різні долі.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Гудзак, це поодинокий прикрий випадок. В мене є інший випадок з життя: не п'ють , не курять, у нього онкологія, діабет, ногу до коліна відрізали, вона знайшла роботу ближе, щоб в обід навідуватись до нього, через мерію домоглася, щоб поробили з'їзди для коляски та багато ще чого, вік за 60. Різні люди, різні долі.
Ось ці меми так просто народилися?

1696411887126.png
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2

SeLena

Шаровик-любитель
Реєстрація
06.10.11
Місто
Вараш
Телефон
Xiaomi MAI132
І що, в нас не буде інвалідів?! От заживемо! :durdom:
Це, напевне, комусь місць для паркування авто не вистачає. :unsure:
 

protoss

Ен таро Адун!
Реєстрація
07.04.10
Місто
Іршава / Ужгород
Телефон
Samsung S21FE (050/067)
Внаслідок війни зросла кількість інвалідів, як справжніх так і куплених, а це багато соціальних зобов'язань для держави, на які не хочуть витрачати гроші. А так нема інвалідів - не потрібно виконувати зобов'язання
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Внаслідок війни зросла кількість інвалідів, як справжніх так і куплених, а це багато соціальних зобов'язань для держави, на які не хочуть витрачати гроші. А так нема інвалідів - не потрібно виконувати зобов'язання
І всіх колишніх інвалідів можна мобілізувати)
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Ак а що, це теж Супрун вчулила чи я щось не розумію?) одним наливає, іншим інвалідність прибирає…Дива
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
В Україні вже декілька років діє електронна медична картка. Усі звернення пацієнта лікар фіксує в системі охорони здоров’я. Це надійно і зручно, як для лікарів, так і пацієнтів.
Водночас у більшості українців є паперові аналоги, в яких дублюють «цифрову» інформацію. І в багатьох киян ці картки зберігаються у амбулаторіях. У деяких медичних закладах відмовляються від такої практики і пропонують пацієнтам їх забрати. А ті картки, за якими не зверталися понад п’ять років — переміщатимуть у архів.
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Звучить насправді непогано з точки зору пацієнта і здорового глузду.
З іншого боку це майже напевне призведе до повільного відмирання державних медзакладів, бо якщо у них буде урізатись і без того невелике фінансування, вони повністю припинять хоч якийсь розвиток і з часом ми таки прийдемо до виключно страхової медицини, де держава просто покриватиме певну суму витрат в рамках базових смішних лімітів.
 
Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra
У Тростянці відкрили нову модульну поліклініку замість зруйнованої російськими окупантами
Відкрити поліклініку вдалося завдяки допомозі іноземних партнерів.


 
Реєстрація
01.10.16
Місто
Пригород
У Тростянці відкрили нову модульну поліклініку замість зруйнованої російськими окупантами
Відкрити поліклініку вдалося завдяки допомозі іноземних партнерів.


Дякуємо німцям.
Якось до війни бачив сюжет про класну нову лікарню в Тростянці, що відремонтували за кошти громади.
Респект громаді, що будували лікарні, в той час коли багато міст про лікарні взагалі забули і тратили бабло, що на них звалилось після децентралізації, на парки, стадіони та зоопарки.
Сподіваюсь, що то не вона була зруйнована.
 
Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra
що відремонтували за кошти громади.
Тоді багато лікарень ремонтували, з держбюджету під "Велике будівництво"
Тому думаю, що і там за цією програмою відремонтували
Post automatically merged:

Сподіваюсь, що то не вона була зруйнована.
Вона. В неї прямою наводкою москальський танк пальнув при відході, бо завидно стало, що у нас такі лікарні

Таки не за місцеві гроші будували, а за державні:
 
Зверху