Миттєві перекази грошових коштів по Україні

Реєстрація
27.10.07
Місто
Краматорск/Лиман
Телефон
Xiaomi Mi 9 Lite
СервисКомиссияПеревод по номеру/e-mailЗапрос перевода на картуSMS уведомление получателяМобильное приложение
Portmone1% + 5 грн+++
iPay1% + 5 грн++
EasyPay1% + 5 грн (постоянным клиентам 0,5%+2,5 грн)++++
Uapay1% + 5 грн+ (1% + 5 грн)+
Platon1% + 5 грн++
Plategka1% + 5 грн
Tachcard0,4% + 4 грн+
Mosst1% + 5 грн++++
Wayforpay1% + 4 грн+ (3% + 1 грн)+
LeoBot0,8% +2,5 грн
P2Y0,5% + 5 грн+/скоро (0,5% + 5 грн)+
Таскомбанк0,5% + 5 грн++
Karton6,99 грн+ (6,99 грн)
Sendmoneyс/на карту Привата бесплатно; 0,5% (мин 5 грн)+
PayPong1% + 5 грн+
Альфа-Банк Украина1% + 5 грн+ (1% + 6 грн)+
Concord Bank0,8% + 3 грн
SkyBank1% + 5 грн+
Ощадбанк1% + 5 грн (5 грн на карту Ощадбанка)+
Uplata1% + 5 грн (5 грн на Uplata, 1% с Uplata, между Uplata бесплатно)+
ГіОЦ1% + 5 грн
iBox1% + 5 грн
— — —
☝️ Сусідня тема "Безготівкові розрахунки (платежі за реквізитами) — СЕП Нацбанку"
 
Причина: таблица под спойлер
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
05.04.10
Місто
Тернопіль
купив новий пакет київстар "смарт сім" за 50грн, на терміналі приват пише обмеження 5000.
Значить справді КС зливає мої паспортні дані з основного номера :(:confused::mad:
 

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
купив новий пакет київстар "смарт сім" за 50грн, на терміналі приват пише обмеження 5000.
Значить справді КС зливає мої паспортні дані з основного номера :(:confused::mad:
Неясно что вы хотели сделать и чем недовольны. Пополнение (анонимное) карты сейчас законодательно ограничено суммой в 4999 грн.
 
Реєстрація
30.03.10
Місто
Миколаїв,0512
Телефон
Redmi 5Plus,Redmi Note8T
Заметил, что в список не внесена "прокладка" Новой Почты.
Их система NovaPay или как там она называется.
Через неё выдают переводы (те же наложки).
Или её сюда не внесли специально? Типа так и должно быть?
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
при этом гадский Приват все еще требует совать ему 4999
Два дня назад "совал" - уже 5000 писало в тумбе. Вопрос, этот лимит на один номер на какой период, сутки, месяц, год? Потому как когда повторно авторизуешься в тумбе номером - лимит уже ровно 5000 минус та сумма, что уже потратил.

PS: как-то задавал этот же вопрос в теме Привата, мороз полный, может тут знают?
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Мінімум у трьох державних банків з'явилась послуга: "переказ за номером мобільного телефону", а у нас ані теми нема, ані обговорення... непорядок!
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Мінімум у трьох державних банків з'явилась послуга: "переказ за номером мобільного телефону", а у нас ані теми нема, ані обговорення... непорядок!
Алка тоже запустила
отож і цікаво, який регламент, хто виконує, які тарифи тощо.
Наскільки я зрозумів з повідомлень прихвату - це лише фін. номер :( а також один для усіх банків, тобто на один номер можна підсадити лише один банк.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Горецкий, Дякую, тож тепер зрозуміло, що це p2p, а не сеп, та називається Віза аліас. Цікаво. Врешті віза щось першою вихопила.
АБУ, на відміну від прихвату, не пише, що номер має бути фінансовим і про відображення у списку контактів інших користувачів...
Ще сподобалось:
номер картки для перекладу
Стільки років в Україні, а досі потребують перекладу ;-)
 
Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra
Врешті віза щось першою вихопила.
АБУ, на відміну від прихвату, не пише, що номер має бути фінансовим і про відображення у списку контактів інших користувачів...
Тестував послугу. Номер змінити не вийшло (В сенсі є лише можливість вибрати картку на яку будуть зараховані кошти, або взагалі відключити послугу зарахування коштів за номером телефону)
 
Останнє редагування:
  • Like
Реакції: idea
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Вписавши visa alias - першим у пошуку гоголя: російський сайт візи, хай їм грець.
Цікаво, що правекс теж там https://www.pravex.com.ua/chastnym-licam/kartki/visa-alias
Тут є відповіді на деякі питання.
А ось тут новина, що у Тазікса ця послуга вже працює рік https://nabu.ua/ru/servis-p2p-perekaziv-visa-alias-teper.html
і що виконує ці перекази для Тазікса “САН-РАЙЗ ФІНАНС”
А ось новина і від UPC https://upc.ua/upc-zabespchiv-visa-alias-dlya-shche-dvokh-bankiv/ Ідея, Правекс, Форвард. І UPC її називає Visa alias Directive.
А ось тут наче повний список банків - хоч гоголь і не показує це в результатах пошуків.
Чомусь АБУ і ощаду там нема. Хоч в ощада чомусь ця послуга лише між клієнтами банку (у старому застосунку).
Послугу також згадує моня у своїх тарифах, хоч я не пам'ятаю, щоб вони її анонсували...

Цікавий сайт нагуглив: https://docs.ecconnect.com.ua/display/Docs/Visa+Alias+Directory+Services
 
Останнє редагування:
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Тестував послугу. Номер змінити не вийшло
лише фінансовий, лише один номер телефону для 1 картки. У разі прив'язання до того ж номера іншої картки у іншому банку, тут має автоматично відв'язатись.
Одним словом польський блік мені лайк більше.
 
Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra
Послугу також згадує моня у своїх тарифах, хоч я не пам'ятаю, щоб вони її анонсували...
На Моню з Альфи по номеру телефону нікого не знаходить, а от на приват переказати можна, навіть логотип привата в сенсі відображає. І підписує власика картки в форматі типу Vasyl S.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Послугу також згадує моня у своїх тарифах, хоч я не пам'ятаю, щоб вони її анонсували...
На Моню з Альфи по номеру телефону нікого не знаходить, а от на приват переказати можна, навіть логотип привата в сенсі відображає. І підписує власика картки в форматі типу Vasyl S.
я думаю, ця послуга заважає послузі моно - переказ абонентові моно за номером телефону. Так само не зміг з моно відправити за номером телефону на карту привату переказ - не бачить.
 
Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra
я думаю, ця послуга заважає послузі моно - переказ абонентові моно за номером телефону. Так само не зміг з моно відправити за номером телефону на карту привату переказ - не бачить.
Алці ж не заважає аналогічно відправити кошти на картку Альфи за номером телефону))
 
  • Sad
Реакції: idea
Зверху