Мобільний Інтернет від Інтертелеком: актуальні пропозиції, швидкість з'єднання

Реєстрація
27.06.18
Місто
Киев
Телефон
Nexus 6 + Xiaomi Mi8
Киев
Screenshot_2020-08-14-12-43-06-198_meteor.test.and.grade.internet.connection.speed.jpg
 
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Доброго дня, зверніться, будь ласка, в чат до оператора, перевіримо Ваше з'єднання.
Для чого йому кудись звертатися і щось перевіряти? Він просто хвалиться результатом. Тут і тема відповідна.
 
Реєстрація
14.04.09
Місто
Киев
Та наверное цитированием промахнулся, отвечал на пост скорей всего Kazzak, там понятно что в 1х железка отвалилась. Перевести принудительно в EVDO и будут иные замеры. А если смарт, то в ЛК (не помню, если ли такой пункт) или через чат подать заявку на запрет 1х.
 

lsd

Реєстрація
20.08.15
Місто
Киев
Так вроде всем запретили 1x, я наоборот подавал заявки на включение.
 
Реєстрація
27.06.18
Місто
Киев
Телефон
Nexus 6 + Xiaomi Mi8
Значит моему зоопарку повезло на все 100 :)

Насколько обращал внимание, на прямых наверное всех отключили, по крайней мере не приходилось встречать. На 094 и инет тарифах не так все однозначно.
А у меня - оба:
И прямой и конвергентный)
 
Реєстрація
20.06.18
Місто
Одеса
Одесса, парк Победы. 20:45. Устройство рев.А
Понятно, что Интеру осталось несколько месяцев, но могли бы дожить до конца с честью. А то эта скорость теперь стандартна.
1598031921252.png
 
  • Wow
Реакції: idea
Реєстрація
20.06.18
Місто
Одеса
мат
BaRRmaley, Вам ещё везёт со скоростью..
Стабильно 0.5Мбит/с, но иногда почему-то ещё и зависает на несколько минут. Помогает реконнект или подождать. Это не меняя скамейку в парке :))
Помню, когда связь ИТ была у меня основной, я жаловался саппорту, а они советовали перейти в другое место в поисках лучшего сигнала. Особенности мобильной связи, шо ви думали :)
 
Останнє редагування:
  • Haha
Реакції: idea
Реєстрація
03.03.18
Місто
Киев
У меня другая картина, раньше было 0.5-1.0, сейчас 2-2.5 рев А
2,5 р ев А. Не смішіть мої підкови!!! На рев А я в самі кращі часи більше 2 і то миттєво ніколи не бачив. Фізику не обманиш: для Рев А це максимум 3,1 і це при ідеальних умовах, в реалі максимум 2 на незавантажених БС, яких після "оптимізації" не може бути апріорі. Тому 2 на рев А- це фантастка- проти фізики не попреш! 2,5- це анріал. Навіть враховуючи що це все гіпотетично могло бути тільки років з пять назад, а не зараз!!!
Скріни з спідтеста з визначенням версії в студію!!!
Більше того в зоні впевненого прийому заради експерименту з антеною та підсилювачем ( Оболонь 1-1,5 км від БС) мені на рев А більше 2.2 в 2017 році добитись не вдалось. А на рев б виходило 6,5- 7. без підсилювача видавало 1,7 і 5 відповідно. Зараз в тому самому місці без підсилювача 0,3-0,7 рев А і 1-1,5 Рев Б. Десь так. Як говорив класик "Не вірю!!!"
 
Останнє редагування:
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
У меня другая картина, раньше было 0.5-1.0, сейчас 2-2.5 рев А
2,5 р ев А. Не смішіть мої підкови!!! На рев А я в самі кращі часи більше 2 і то миттєво ніколи не бачив. Фізику не обманиш: для Рев А це максимум 3,1 і це при ідеальних умовах, в реалі максимум 2 на незавантажених БС, яких після "оптимізації" не може бути апріорі. Тому 2 на рев А- це фантастка- проти фізики не попреш! 2,5- це анріал. Навіть враховуючи що це все гіпотетично могло бути тільки років з пять назад, а не зараз!!!
Скріни з спідтеста з визначенням версії в студію!!!
Більше того в зоні впевненого прийому заради експерименту з антеною та підсилювачем ( Оболонь 1-1,5 км від БС) мені на рев А більше 2.2 в 2017 році добитись не вдалось. А на рев б виходило 6,5- 7. без підсилювача видавало 1,7 і 5 відповідно. Зараз в тому самому місці без підсилювача 0,3-0,7 рев А і 1-1,5 Рев Б. Десь так. Як говорив класик "Не вірю!!!"
Ловив до 8,4Мб/с на Rev. B. Novatel 6620L.
 
Реєстрація
21.08.18
Місто
Одесса
Телефон
redmi note 5 (CN) 4\64
Одесса, район авторынка "Москвич", на улице...

Screenshot_2020-08-22-15-49-45-833_org.zwanoo.android.speedtest.jpg
 
Зверху