Мобільний зв'язок у Німеччині

KML

Deutscher Ukrainer
Реєстрація
21.01.13
Місто
Berlin
Телефон
Google Pixel 8
Син переходить вже десь пару місяців від одного оператора до іншого. (Він не біженець)
я перейшов за місяць приблизно в 2018ому. можна було і швидше, але мені так було вигідніше, щоб довикористовувати сплачений пакет.
звичайно, що строки будуть іншими, якщо у людини контракт і є мінімальний строк дії контракту, і який не можна розірвати достроково.
особисто я переходив з дешевого prepaid Ortel на дорогий prepaid Telekom, бо якість Ortel категорично не влаштовувала.

Да,показывает через 19 дней обновление,но что за бред?
Месяц закончился,начался другой,какого я должен ждать 20 дней?
пакет каждые 28 дней, а не календарный месяц.
 
Реєстрація
08.06.17
Місто
Белая Церковь
Телефон
11Т
У жены в Германии перестал видеть сеть iPhone с киевстаром есим дня 2-3 последних . после перезагрузки на минуту включает сеть и потом опять нет сети. у сына на android и с сим картой в том же месте всё работает роуминг есть.

upd отключил 4G поставил 3G - сеть находит, голосовая связь работает. но интернет только Е
 
Останнє редагування:

viccy

Читатель
Реєстрація
30.01.15
Місто
Кропивницкий
У жены в Германии перестал видеть сеть iPhone с киевстаром есим дня 2-3 последних . после перезагрузки на минуту включает сеть и потом опять нет сети. у сына на android и с сим картой в том же месте всё работает роуминг есть.

upd отключил 4G поставил 3G - сеть находит, голосовая связь работает. но интернет только Е
У моей жены тоже самое на Андроиде с обычной сим-картой второй день. Не подключается к сети. У детей в одной комнате с ней всё ок. Тариф у всех один и тот же. У вас, что-то решилось?
 
Реєстрація
20.11.16
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 7 Pro, OnePlus 5
Пусть проверят и, если установлен ручной, выберут автовыбор сети.
 

viccy

Читатель
Реєстрація
30.01.15
Місто
Кропивницкий
Пусть проверят и, если установлен ручной, выберут автовыбор сети.
Та атовыбор и был и есть. Никто не трогал. Единственное, что это совпало с тем, что я им всем подключил Счастливый день. Может глюк какой-то. Сегодня закончится, завтра буду посмотреть.
 
Реєстрація
20.11.16
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 7 Pro, OnePlus 5
Периодически меняется подключение к роуминг партнеру. Ранее стабильно КС роумеров держал Telekom. Сейчас уже какое-то время это Vodafone. Как вариант, попробуйте в ручную выбрать тот же Vodafone, а потом сразу включить авто.
 
  • Like
Реакції: cat
Реєстрація
28.10.07
Місто
Львів
Телефон
Дисковий
Не розумів звідки взялося 100 гігабайт 2 дні тому в додатку. Сьогодні смс прийшло
Sehr geehrte Herr Tara, Dobrogo dnia, my daruyemo vam 100 GB danykh! Yikh uzhe avtomatychno narakhovano na vashu kartku peredplachenogo zviazku Telekom, termin diyi - do 30.09.22. Do togo zh, znovu nadano vkliuchenui za vashym taryfnym planom obsiag danykh 10 GB. Pislia vykorystannia tsiogo obsiagu dodatkovi pakety danykh mozhna kupyty za posylanniam pass.telekom.de (dlia tsiogo neobkhidno vymknuty WLAN) abo u dodatku MeinMagenta. Vash Telekom. Wir schenken Ihnen 100 GB Datenvolumen! Diese sind bereits automatisch auf Ihrer Telekom Prepaid-Karte aufgebucht worden und gültig bis 30.09.22. Anschließend gilt wieder das Inklusivvolumen Ihres Tarifs von 10 GB. Nach Verbrauch dieses Volumens können Sie einfach unter pass.telekom.de (dazu WLAN ausschalten) oder in der MeinMagenta App neue Datenpässe buchen. Ihre Telekom
 
Реєстрація
19.06.13
Місто
Киев
Tarasik, да хай просто користуються і все. Я в дітей теж побачив по 10ггб, кажу ну користуйтеся покі шара :)
 
Реєстрація
28.10.07
Місто
Львів
Телефон
Дисковий
Tarasik, тепер цей оператор працює і у Львові?
По вайфаю (WLAN - так вони його називають) дзвінки чудово працюють тут в Україні, а вчорашню новину про роумінг з ЄС чув, але ще вирішив тарифікацію не перевіряти). Тарифи цього оператора в Україні трохи кусючі - я влетів трохи коли повернувся.
Tarasik, да хай просто користуються і все. Я в дітей теж побачив по 10ггб, кажу ну користуйтеся покі шара :)
Все правильно. Наші жалілися в магазинах Telekom що ті 10 гб які в тарифі то ні про що. Особливо таке відчувається від після повного безліму, а потім і 110 гб. І особливо ніякого трафіку там і не докупиш в цьому тарифі - є одна лиш опція - 50 мб за 1,49 євро
 
Реєстрація
28.10.07
Місто
Львів
Телефон
Дисковий
Найшов в чаті одному питання по тарифу
Відповіді на запитання по тарифному плану MagentaMobil Prepaid Ukraine (ДОПОВНЕННЯ)
🔹 Як перевірити залишок на рахунку?

Наберіть комбінацію *100#Виклик. Ви отримаєте SMS з залишком на вашому рахунку.
🔹 Як перевірити залишок із 300 хвилин безкоштовних дзвінків в Україну?
Наберіть комбінацію *100*5#Виклик. Ви отримаєте SMS з залишком хвилин безкоштовних дзвінків.
🔹 Що станеться, якщо вчасно не поповнити рахунок?
Діятимуть такі тарифи:
▪️0,09 €/хв. дзвінків та 0,09 €/SMS на номери німецьких операторів
▪️0,22 €/хв. дзвінків та 0,07 €/SMS з Німеччини до України
▪️1,49 € за кожні 50 MB передачі даних протягом 24 годин.
Після поповнення рахунку на достатню суму коштів, ви зможете знову користуватися тарифним планом у повному обсязі.
🔹 Як придбати додаткові ГБ інтернету?
Якщо ви використали наданий обсяг ГБ, ви отримаєте SMS з відповідним повідомленням. Ви можете купити додаткові пакети даних. Це можна зробити у додатку MeinMagenta App або перейти за посиланням pass.telekom.de (вхід тільки через мобільний інтернет).
Оберіть потрібну вам кількість мегабайт:
▪️SpeedOn Prepaid Ukraine 10GB:
Мобільний інтернет 10 ГБ, на 28 днів, 9,95 €/одноразово
▪️SpeedOn Prepaid Ukraine 25GB:
Мобільний інтернет 25 ГБ, на 28 днів, 19,95 €/одноразово
▪️DayFlat unlimited:
Безлімітна кількість мегабайт на 24 години, 5,95 €/одноразово
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
В приложении разве не пишет?
 
Реєстрація
01.07.18
Місто
Січ
Попросили узнать про код, порекомендую поставить приложение.
 
Реєстрація
10.02.15
Місто
Киев
Телефон
MI A2
Не розумів звідки взялося 100 гігабайт 2 дні тому в додатку. Сьогодні смс прийшло
Sehr geehrte Herr Tara, Dobrogo dnia, my daruyemo vam 100 GB danykh! Yikh uzhe avtomatychno narakhovano na vashu kartku peredplachenogo zviazku Telekom, termin diyi - do 30.09.22. Do togo zh, znovu nadano vkliuchenui za vashym taryfnym planom obsiag danykh 10 GB. Pislia vykorystannia tsiogo obsiagu dodatkovi pakety danykh mozhna kupyty za posylanniam pass.telekom.de (dlia tsiogo neobkhidno vymknuty WLAN) abo u dodatku MeinMagenta. Vash Telekom. Wir schenken Ihnen 100 GB Datenvolumen! Diese sind bereits automatisch auf Ihrer Telekom Prepaid-Karte aufgebucht worden und gültig bis 30.09.22. Anschließend gilt wieder das Inklusivvolumen Ihres Tarifs von 10 GB. Nach Verbrauch dieses Volumens können Sie einfach unter pass.telekom.de (dazu WLAN ausschalten) oder in der MeinMagenta App neue Datenpässe buchen. Ihre Telekom
Я теж поповнив рахуное - дали 100ГБ презент
 
Реєстрація
08.06.17
Місто
Белая Церковь
Телефон
11Т
У меня сейчас 220гб и 300минут и 10 евро, первый первый бесплатно месяц . Начнется 2 месяц ,10 евро снимут и через месяц у меня на счету не останется ничего. Номер нужен в основном на приём и один-два звонка в месяц. Вопрос в следующем как мне сейчас потратить один-два евро чтобы не снялась абонплата ? Чтобы на счету была сумма меньше чем абонплата.



UPD как выяснилось абонплата всё равно снимается даже если нет необходимой суммы
 
Останнє редагування:
Зверху