Мобільний зв'язок у Німеччині

Реєстрація
20.11.16
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 7 Pro, OnePlus 5
Немає. Це компенсує повноцінний VoWifi на більшості смартфонів (окрім Vodafone, у нього лише з німецькими IP)
Поясни, яким чином?
Здійснювати і приймати дзвінки в разі відсутності мережі, або перебуваючи деінде закордоном без фактичного роумінгу через WiFi в Німеччину за внутрішнім тарифом. Чи не для цього саме власне і потрібен був додаток на кшталт BIP? Як уже вказав, Vodafone для цього не підходить, лише він блокує WLAN call за межами Німеччини.
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Jadavin, но если настроить в роутере vpn с немецким IP, то даже Vodafone будет работать?

И это касается всех виртуальных операторов на базе Vodafone (я знаю только Lidl, но может ещё кто-то есть)?
 
Реєстрація
11.09.20
Місто
Ukraine, Odessa
Це компенсує повноцінний VoWifi на більшості смартфонів
Не компенсує, хіба тільки частково, бо потрібний WiFi, Vodafone точно не працює на не німецьких IP, за інші не можу сказати. BIP працює в будь-яких мережах, а не тільки WiFi.
 
Реєстрація
20.11.16
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 7 Pro, OnePlus 5
Telekom і O2 з усіма їхніми MVNO працюють закордоном, в Україні точно. Орієнтуйтеся на них. З найдоступнішого що можна тримати про запас це Aldi Talk (на мережі O2).
Це компенсує повноцінний VoWifi на більшості смартфонів
Не компенсує, хіба тільки частково, бо потрібний WiFi, Vodafone точно не працює на не німецьких IP, за інші не можу сказати. BIP працює в будь-яких мережах, а не тільки WiFi.
Може і так, але подібні додатки це дійсно виключення з правила, їх мало хто з операторів впроваджує у світі і лише тоді коли має проблеми з впровадженням повноцінних голосових дзвінків через інтернет (VoLTE, VoWiFi).
 

KML

Deutscher Ukrainer
Реєстрація
21.01.13
Місто
Berlin
Телефон
Google Pixel 8
BIP працює в будь-яких мережах, а не тільки WiFi.
Пару років тому BIP не працював з мобільного інтернету Телекома. Причому, що цікаво, працював якщо мій Телеком був в роумінгу іншого європейського оператора, а от у рідній мережі - ні. Так що я б не став говорити "працює в будь-яких мережах"
 
Реєстрація
11.09.20
Місто
Ukraine, Odessa
BIP працює в будь-яких мережах, а не тільки WiFi.
Пару років тому BIP не працював з мобільного інтернету Телекома. Причому, що цікаво, працював якщо мій Телеком був в роумінгу іншого європейського оператора, а от у рідній мережі - ні. Так що я б не став говорити "працює в будь-яких мережах"
По-перше, ви описали індивідуальне блокування з боку Телекому. У мого сусіда якось хром не встановлювався на 10 андроід, це не означає, що хром не працює на 10 андроіді. По-друге, не працювало тільки у вас, це індивідуальний випадок, бо пару років назад BIP прекрасно працював в мережі Телеком. Більше того, працюючи в роумінгу всі маршрути все рівно йдуть через Телеком, IP адреса також буде Телекомівська, всі блокування також. Хіба якісь проблеми з маршрутами, але однозначно наявність роумінгу лише ускладнює проходження пакетів, а не спрощуює.
 

KML

Deutscher Ukrainer
Реєстрація
21.01.13
Місто
Berlin
Телефон
Google Pixel 8
BIP працює в будь-яких мережах, а не тільки WiFi.
Пару років тому BIP не працював з мобільного інтернету Телекома. Причому, що цікаво, працював якщо мій Телеком був в роумінгу іншого європейського оператора, а от у рідній мережі - ні. Так що я б не став говорити "працює в будь-яких мережах"
По-перше, ви описали індивідуальне блокування з боку Телекому. У мого сусіда якось хром не встановлювався на 10 андроід, це не означає, що хром не працює на 10 андроіді. По-друге, не працювало тільки у вас, це індивідуальний випадок, бо пару років назад BIP прекрасно працював в мережі Телеком. Більше того, працюючи в роумінгу всі маршрути все рівно йдуть через Телеком, IP адреса також буде Телекомівська, всі блокування також. Хіба якісь проблеми з маршрутами, але однозначно наявність роумінгу лише ускладнює проходження пакетів, а не спрощуює.

"пару років назад" в мене теж працював BIP в Телекомі. А потім взяв і перестав. Я навіть про це писав тут на форумі, якщо знайду, нижче процитую. При цьому БІП працював на іншій сімкартці в тому ж телефоні, або на сімці Телекома якщо ввімкнути ВПН. Ну і працював майже на будь-якому вайфаї. Тобто блокування однозначно зі сторони Телекома було. Не працювало досить довго, запрацювало десь в 2021-2022, але я можу помилятись з точним роком.
Post automatically merged:

ось моє повідомлення від 17.09.2020 в іншій темі

ВІР та 3-4ж карта місцевого оператора - майже повноцінний роумінг.
З недавніх пір (останні два тижні) BIP перестав працювати через мобільну мережу мого німецького оператора Telekom (T-Mobile), схоже, ріжуть трафік. Коли дзвониш через додаток, моментально скидує. Коли приходить дзвінок (а вхідний дзвінок відображається...) - так само скидує, як тільки намагаєшся відповісти на нього.
При цьому через вайфай додаток працює без проблем, як і раніше.
 
Реєстрація
11.09.20
Місто
Ukraine, Odessa
KML, ну, вересень 2020 - це вже майже 4 роки тому...

Просто "пару років тому" після відомих подій користувачів BIP в Німеччині значно побільшало. У будь-якому випадку, гадаю, події 4-річної давнини навряд можно вважати за правило, що впливає на користування BIP сьогодні. А то так хтось може пригадати, що ще раніше був мобільний інтернет Едж, де BIP також не працював/погано працював.
 
Реєстрація
03.01.16
Місто
Киев
Моя подруга з 22 року сидить виключно на лайфі. Так як інтернет функціоналу більш ніж достатньо і роумінгових ГБ більш ніж вистачає. Але німці постійно вимагають німецький номер, їм укр. не довподоби. Підкажіть які є варіанти, щоб купити номер і далі щоб він був лиш для галочки. Тобто він працював лише на вхідні, і за це по можливості не треба було б платити якусь абонку. ?
 

cat

Реєстрація
31.08.13
Місто
Сумы
Телефон
iPhone 11, lifecell
Моя подруга з 22 року сидить виключно на лайфі. Так як інтернет функціоналу більш ніж достатньо і роумінгових ГБ більш ніж вистачає. Але німці постійно вимагають німецький номер, їм укр. не довподоби. Підкажіть які є варіанти, щоб купити номер і далі щоб він був лиш для галочки. Тобто він працював лише на вхідні, і за це по можливості не треба було б платити якусь абонку. ?
Проявляти активність. Поповнення, дзвінки раз в 90 днів.
Post automatically merged:

Або купити о2 там наче можна поповнювати на 0.01€ раз в 6 міс. Якщо є німецька картка.
 

студент

Тут може бути ваша реклама!
Команда форуму
Реєстрація
10.07.09
Місто
Київ, Вінницька
Телефон
i8+, i13ProMax, bbq20
Але німці постійно вимагають німецький номер, їм укр. не довподоби.

То лі діло в нас. В приваті та моно зарєгать сервіс на німецький номер як два пальці. В ЖКХ додати. Про дзвінки я взагалі мовчу. Вихідні в цьоиу напрямку відкриті у всіх держ установах.

Так недалеко, і почнуть вимагати працевлаштування та сплати за житло …
 
Реєстрація
19.06.13
Місто
Киев
Моя подруга з 22 року сидить виключно на лайфі. Так як інтернет функціоналу більш ніж достатньо і роумінгових ГБ більш ніж вистачає. Але німці постійно вимагають німецький номер, їм укр. не довподоби. Підкажіть які є варіанти, щоб купити номер і далі щоб він був лиш для галочки. Тобто він працював лише на вхідні, і за це по можливості не треба було б платити якусь абонку. ?
У моїх лайка мобайл, але треба раз на півроку кудись подзвонити. А так закинув 10 євро і дзвінок за 9 центів і знов забув, зате на вход чудово працює.
 
Реєстрація
03.01.16
Місто
Киев
Але німці постійно вимагають німецький номер, їм укр. не довподоби.

То лі діло в нас. В приваті та моно зарєгать сервіс на німецький номер як два пальці. В ЖКХ додати. Про дзвінки я взагалі мовчу. Вихідні в цьоиу напрямку відкриті у всіх держ установах.

Так недалеко, і почнуть вимагати працевлаштування та сплати за житло …
Смішки смішками, а ПУМБ вже дозволяє реєструватись з іноземною сім. А отже і сплачувати комуналку ітд.

Всім дякую за коментарі. Подрузі підказав ваші варіанти
 

Вкладення

  • FB_IMG_1723312638542.jpg
    FB_IMG_1723312638542.jpg
    32.5 КБ · Перегляди: 38
Реєстрація
16.11.10
Місто
Днепр
Телефон
Huawei E5770
Ничего нового, Приват, Моно, А-Банк и возможно ещё какие-то тоже зарубежные номера допускают.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
Киев
Телефон
Е71&D780
Моя подруга з 22 року сидить виключно на лайфі. Так як інтернет функціоналу більш ніж достатньо і роумінгових ГБ більш ніж вистачає. Але німці постійно вимагають німецький номер, їм укр. не довподоби. Підкажіть які є варіанти, щоб купити номер і далі щоб він був лиш для галочки. Тобто він працював лише на вхідні, і за це по можливості не треба було б платити якусь абонку. ?
Є 2 варіанти:
1) Повністю безкоштовний віртуальний оператор netzclub, але замовлення сім-картки тільки через мобільний додаток. поповнювати не треба зовсім. Ще й дають 200 Мб на місяць на мінімальній швидкості: https://www.netzclub.net/

2) Теж безкоштовний тариф від Telekom MagentaMobil Prepaid Basic, але треба поповнювати хоча б раз на 1.5 роки на 15 євро (бо номіналу нижче ніж 15 євро немає): https://www.telekom.de/produktinformationsblatt/magentamobil-prepaid-basic.pdf
купити можна на ebay чи amazon: https://www.ebay.de/itm/256579556878
 

KML

Deutscher Ukrainer
Реєстрація
21.01.13
Місто
Berlin
Телефон
Google Pixel 8
Ще й дають 200 Мб на місяць на мінімальній швидкості:
Уточнення: 200 мегабайт на швидкості до 25 мегабіт/с, далі безліміт на швидкості 64кбіт/сек (що фактично не дозволяє користуватись нічим крім месенджерів, з моєї практики такого ж обмеження у іншого оператора)
 
Реєстрація
11.09.20
Місто
Ukraine, Odessa
Ще й дають 200 Мб на місяць на мінімальній швидкості:
Уточнення: 200 мегабайт на швидкості до 25 мегабіт/с, далі безліміт на швидкості 64кбіт/сек (що фактично не дозволяє користуватись нічим крім месенджерів, з моєї практики такого ж обмеження у іншого оператора)
Та наче питали про німецький номер "для галочки", щоб працював на вхідні, а тут вже почались уточнення, що інтернету не вистачає, швидкість не та. Потім претензії будуть, що роумінг порізаний, в Тайланді не працює і т д. Це по-нашому :)
 
Реєстрація
17.06.22
Місто
Київ
Але німці постійно вимагають німецький номер, їм укр. не довподоби.

То лі діло в нас. В приваті та моно зарєгать сервіс на німецький номер як два пальці. В ЖКХ додати. Про дзвінки я взагалі мовчу. Вихідні в цьоиу напрямку відкриті у всіх держ установах.

Так недалеко, і почнуть вимагати працевлаштування та сплати за житло …
Смішки смішками, а ПУМБ вже дозволяє реєструватись з іноземною сім. А отже і сплачувати комуналку ітд.

Всім дякую за коментарі. Подрузі підказав ваші варіанти
Тож можна зробити вже і перебуваючи в Німеччині?
Можна зареєструвати або також змІнити номер з українського?
Post automatically merged:

Який тариф із місцевих (укр) у Німеччині найкраще мати для роботи з банківськими додатками, вхідні СМС, інтернет тощо. + іноді дзвінки за необхідності?
 
Останнє редагування:

cat

Реєстрація
31.08.13
Місто
Сумы
Телефон
iPhone 11, lifecell
Vodafone Germany активирует национальный роуминг для клиентов конкурента 1&1, подтвердила компания. Они впервые подписали соглашение о роуминге год назад и теперь достигли окончательного соглашения об условиях. Услуги будут активированы с 29 августа, заявил Vodafone. https://www.telecompaper.com/news/vodafone-activates-national-roaming-for-11-customers--1510369

 
Реєстрація
26.10.07
Місто
Киев
Телефон
Е71&D780
Який тариф із місцевих (укр) у Німеччині найкраще мати для роботи з банківськими додатками, вхідні СМС, інтернет тощо. + іноді дзвінки за необхідності?
Тобто питання в тому, який тариф якогось українського оператора обрати, якщо на смартфоні будуть встановлені лише банківські додатки і цей смартфон буде перебувати в Німеччині?
 
Зверху