Мобільний зв’язок у Польщі

Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Через пошук послуг напишіть: Konto Ważne Rok
саме так і шукав, немає :plak: можливо треба поповнити, на рахунку 0
1)Pakiety i usługi -> 2) Inne
Послуга продовжує лише основний баланс.

лише поповнити на 5zl?
так, а чому ні?
 
Реєстрація
18.05.09
Місто
Hranice
Який зараз є найдешевший пакет з Інтернетом?
 

Адир Гешем

Украинский израильтянин
Реєстрація
11.02.09
Місто
Хайфа-(ранее Харьков)
Телефон
Iphone 14 PRO
Пробыл в Кракове пять дней. Пользовался мобильным интернетом от Лайфселл в роуминге Оранж. Покрытие 5G просто замечательное. При тесте скорости около гига и больше. Ездил в Освенцим и Катовице. Везде покрытие хорошее... Лайфселл не разрешал менять в роуминге оператора, видимо договор только с Оранж.
 
Реєстрація
24.02.15
Місто
Луцк
Доброго вечора шановні форумчани.
Потрібен польский номер для реєстрації на деяких сервісах. Порадьте пліз дешевий варіант, який дозволяє тримати сімку в Україні?
Читав у шапці, там явно не вся інфа доступна. У Польщі як я розумію 4 оператори великі: T-Mobile, Orange, Plus, Play + ще велика кількість віртуальних на їх основі.
Коротше питання впирається в те що потрібен номер який довго буде жити у роумінгу за мінімальні кошти. Знаю ці польскі приколи із дією номера 5-30 днів, у нас цей рудимент вже відмер у 2008, а у них до сих пір існує ;)
Мало просто придбати польську сімку, її ще потрібно зареєструвати. (Принципи боротьби з тероризмом в ЄС).
А це робиться або фізично (особисто, показуєш свій паспорт, в салоні зв'язку, чи в інших місцях (АЗС, маг-ни Жабка, пошта, та ін.), або в деяких операторів можна через банкінг (наприклад, сімку Т-мобайла можна зареєструвати через банківський додаток банка Міленіум, якщо ти, звісно, маєш там рахунок)
 
Останнє редагування:
  • Like
Реакції: idea
Реєстрація
24.02.15
Місто
Луцк
Який зараз є найдешевший пакет з Інтернетом?
а який оператор цікавить? Який тариф? І скільки інтернету бажано?... Бо "пакет з інтернетом" ну зовсім некокнкретно... Комусь "інтернет" - це лише пошту перевіряти, а комусь - фільми дивитись...

Напр., в Плея можна мати 190 гіг за 35зл, в Хейї 200гіг за 35зл...

А можна мати самий мінімум за 5зл на місяць, там всього 1 гіг... Такий мінпакет є в багатьох операторів (може й в кожного)
 
  • Like
Реакції: lite
Реєстрація
25.02.11
Місто
Ніжин
Який зараз є найдешевший пакет з Інтернетом?
Якщо наша стратегія - максимальний бомж-пакет і тільки інтернет без вихідного голосу, то купуємо онлайн (онлайн, це важливо) стартер Оранжу за 5 зл. Отримуємо зразу: РВК на шару, 20 гіг бонусу за кожну поповняшку (у неонлайнових статрерів щас по 10). Вмикаємо акцію 300 GB za darmo przez rok і за 5 зл щомісяця маємо двадцятку з онлайн-бонусу + 25 за умовами акції, сумарно 45 гіг (півтора гіга на день) за 5 зл

Якщо ж ми вапче свинорили з Червоного, і нам навіть п'ятака шкода, то робимо так: беремо у волонтерів у Варшаві/Перемишлі/хто куди приїде старпак для українських біженців надурняк (будь-який, але не-Оранж), а потім замовляємо онлайн перехід в Оранж: 300 гіг на шару, РВК на шару, доставка на адресу кур'єром на шару.
 
Реєстрація
18.05.09
Місто
Hranice
Який зараз є найдешевший пакет з Інтернетом?
Якщо наша стратегія - максимальний бомж-пакет і тільки інтернет без вихідного голосу, то купуємо онлайн (онлайн, це важливо) стартер Оранжу за 5 зл. Отримуємо зразу: РВК на шару, 20 гіг бонусу за кожну поповняшку (у неонлайнових статрерів щас по 10). Вмикаємо акцію 300 GB za darmo przez rok і за 5 зл щомісяця маємо двадцятку з онлайн-бонусу + 25 за умовами акції, сумарно 45 гіг (півтора гіга на день) за 5 зл

Якщо ж ми вапче свинорили з Червоного, і нам навіть п'ятака шкода, то робимо так: беремо у волонтерів у Варшаві/Перемишлі/хто куди приїде старпак для українських біженців надурняк (будь-який, але не-Оранж), а потім замовляємо онлайн перехід в Оранж: 300 гіг на шару, РВК на шару, доставка на адресу кур'єром на шару.
А так, щоби в роумінгу по ЄС працювало. Цікавить 5-10 ГБ/міс. Дзвінки/смс не цікавлять. Наскільки знаю, нема такого, щоби весь трафік по Польщі можна було використовувати в ЄС.
 
Реєстрація
25.02.11
Місто
Ніжин
А так, щоби в роумінгу по ЄС працювало. Цікавить 5-10 ГБ/міс. Дзвінки/смс не цікавлять. Наскільки знаю, нема такого, щоби весь трафік по Польщі можна було використовувати в ЄС.
Такого надурняк не буде, а от за 29 злотих у Ню (суббренд Оранжу) дадуть
 
  • Like
Реакції: lite
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
А так, щоби в роумінгу по ЄС працювало. Цікавить 5-10 ГБ/міс. Дзвінки/смс не цікавлять. Наскільки знаю, нема такого, щоби весь трафік по Польщі можна було використовувати в ЄС.
Так, там або акційні пакети лише по Польщі, або зі зменшеним обсягом у ЄС. Але ці обмеження досить людські. Типу є 1,8 Гб, чи 3,4 тощо...
Ще в оренж майже щомісяця якась безкоштовна акція серед пакетів і послуг. Останньо був пакет на 5 днів (по-нашому це 6), і в ньому був трафік у ЄС.

Але ж Україна не у ЄС і будь-які пакети для Польщі/ЄС не будуть в Україні діяти, тому якщо йшлося про інтернет в Україні – треба спершу визначитись із оператором, який має дешевший інтернет саме для України (допоки не запрацював внутр. роумінг). Я про це раніше в цій гілці писав...
 
  • Like
Реакції: lite
Реєстрація
18.05.09
Місто
Hranice
А так, щоби в роумінгу по ЄС працювало. Цікавить 5-10 ГБ/міс. Дзвінки/смс не цікавлять. Наскільки знаю, нема такого, щоби весь трафік по Польщі можна було використовувати в ЄС.
Так, там або акційні пакети лише по Польщі, або зі зменшеним обсягом у ЄС. Але ці обмеження досить людські. Типу є 1,8 Гб, чи 3,4 тощо...
Ще в оренж майже щомісяця якась безкоштовна акція серед пакетів і послуг. Останньо був пакет на 5 днів (по-нашому це 6), і в ньому був трафік у ЄС.

Але ж Україна не у ЄС і будь-які пакети для Польщі/ЄС не будуть в Україні діяти, тому якщо йшлося про інтернет в Україні – треба спершу визначитись із оператором, який має дешевший інтернет саме для України (допоки не запрацював внутр. роумінг). Я про це раніше в цій гілці писав...
Я живу у Чехії і тут моб. зв'язок дуже дорогий, у кілька разів дорожче, ніж у Польщі. Досі користуємось Лайфом, зараз платимо по 45 грн/4 тижні за Просто Лайф (50% після заявки на МНП). Місяць тому Лайф налякав продовженням своєї акції з роумінгом всього на місяць, тому і задумався про альтернативи. Тепер акцію продовжили, тому до кінця року питання знято.
 
Останнє редагування:

Roman_UA

linux user
Реєстрація
24.06.09
Місто
Київ / Житомирська обл. / ČR
Телефон
Samsung S23+|OnePlus 6T
Реєстрація
18.05.09
Місто
Hranice
Це якась акція була, зараз немає?
На будь-якому тарифі подаєш заявку на МНП (краще на ВФ) і протягом кількох годин (якщо у роб. час) приходить пропозиція знижки на півроку.
От сьогодні мамі так зробили.
 
Останнє редагування:
Зверху