Мобільний зв’язок у Польщі

Olgen

читатель
Реєстрація
17.08.09
Місто
Изюм
Телефон
Redmi Note 5 4/64
lite, там купа віртуальних операторів, Вікіпедія про цього пише таке
 
Останнє редагування:
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Самый кращий по даті щоб швидко не завернувся це Оранж PL з послугою konto na рік за 9 zl
У Польщі ж є бски, які обслуговують різних або всіх операторів. Тому може бути таке, що в різних операторів однаковий нет, бо бс та сама. От у мене що Оранж, що Плюс однакові по швидкості. Але 5джо у мене нема. Подейкують, що в плюса 4 й 5джо найшвидший.
Щодо 9 зл. Якщо ви назбирали нету, як я, то краще продовжувати послугою за 29 зл на рік. Тоді продовжується і сам рахунок (konto), й і бонусні гіги. У плюса, здається, автоматично продовжуються гіги, а от рахунок - ні. Але так само як і в Оренж, у більшості тарифів є послуга продовження рахунку на рік. У ТП Prosto na kartę - продовжується безкоштовно. У тарифі Плюш - 5 зл на рік.
У більшості польських оперів є оплата 5 зл за відсутність поповнення чи використання коштів у розмірі 5 зл на місяць. У кожного тарифа свої умови цієї оплати...
 
Останнє редагування:
  • Like
Реакції: cat
Реєстрація
18.05.09
Місто
Hranice
Чи є якісь цікаві варіанти роумінгу у польських операторів в ЄС, чи Лайф усіх обскакав?
 
Реєстрація
13.08.12
Місто
Bielsko-Biała, PL | Нікополь | Цумань
Телефон
Poco X3 Pro
Чи є якісь цікаві варіанти роумінгу у польських операторів в ЄС, чи Лайф усіх обскакав?
У польських операторів досить умовний роумінг в країнах ЄС. Дзвінки в Польщу і з Польщі, і здається місцеві дзвінки тарифікуються як національні, а інтернет - трохи менший пакет в порівнянні з пакетом в межах Польщі.
 
  • Like
Реакції: idea
Реєстрація
18.05.09
Місто
Hranice
Чи є якісь цікаві варіанти роумінгу у польських операторів в ЄС, чи Лайф усіх обскакав?
У польських операторів досить умовний роумінг в країнах ЄС. Дзвінки в Польщу і з Польщі, і здається місцеві дзвінки тарифікуються як національні, а інтернет - трохи менший пакет в порівнянні з пакетом в межах Польщі.
Справа в тому, що у Чехії (де я живу) Інтернет десь у 2 рази дорожчий, ніж у Польщі. Тому цікаво чи є якісь свинорильні варіанти для ЄС.
 
Реєстрація
13.08.12
Місто
Bielsko-Biała, PL | Нікополь | Цумань
Телефон
Poco X3 Pro
Чи є якісь цікаві варіанти роумінгу у польських операторів в ЄС, чи Лайф усіх обскакав?
У польських операторів досить умовний роумінг в країнах ЄС. Дзвінки в Польщу і з Польщі, і здається місцеві дзвінки тарифікуються як національні, а інтернет - трохи менший пакет в порівнянні з пакетом в межах Польщі.
Справа в тому, що у Чехії (де я живу) Інтернет десь у 2 рази дорожчий, ніж у Польщі. Тому цікаво чи є якісь свинорильні варіанти для ЄС.
Щось ви скромно, лише в два рази дорожче. Я дивився якось, то за той пакет, що я плачу в Польщі 30 злотих, в Чехії мав би платити мінімум 150.

Є наче якась політика чесного користування, де дають якісь часові обмеження на постійному перебуванні в роумінгу. Якщо не помиляюсь, близько 4 місяців. Що потім — не можу точно сказати. Але думаю, правила у всіх плюс-мінус однакові, можете спробувати у свого оператора поцікавитися.
Post automatically merged:

Самому стало цікаво. На сайті Play пишуть:

Відповідно до Регламенту Парламенту та Ради ЄС 2015/2120 від 25 листопада 2015 року, роумінг без додаткової плати в ЄС був запроваджений для людей, які час від часу користуються послугами в межах ЄС, наприклад, під час відряджень, подорожей. Він не поширюється на людей, які постійно проживають за кордоном.

Ми можемо стягувати з вас додаткову плату за роумінг в ЄС, якщо протягом 4 місяців твій мобільний номер більшість днів був зареєстрований в мережах роумінг-партнерів ЄС, і використання цього номера в роумінгу в ЄС було вищим, ніж в Польщі. Ви отримаєте від нас SMS-повідомлення, перш ніж ми стягнемо додаткову плату. Після цього у вас буде два тижні, щоб змінити баланс використання. Якщо ваш баланс не зміниться, ми увімкнемо для вас додаткову плату. Ми припинимо стягувати з тебе доплату, якщо за останні 4 місяці ти використав більше коштів в Польщі, ніж в ЄС, або якщо ти скористався більшою кількістю послуг в Польщі, ніж в ЄС.
Власне, так має бути всюди. Постійно номер міняти теж така собі ідея, тут вони до паспорта прив'язуються.
 
Останнє редагування:
  • Like
Реакції: cat

cat

Реєстрація
31.08.13
Місто
Сумы
Телефон
iPhone 11, lifecell
Чи є якісь цікаві варіанти роумінгу у польських операторів в ЄС, чи Лайф усіх обскакав?
У польських операторів досить умовний роумінг в країнах ЄС. Дзвінки в Польщу і з Польщі, і здається місцеві дзвінки тарифікуються як національні, а інтернет - трохи менший пакет в порівнянні з пакетом в межах Польщі.
Справа в тому, що у Чехії (де я живу) Інтернет десь у 2 рази дорожчий, ніж у Польщі. Тому цікаво чи є якісь свинорильні варіанти для ЄС.
А я на днях рахував що користуючись Тмобайл Польща в Чехії виходе трохи дешевше чим місцевим Тмобайл Чехія. Але ж зараз акції тому при великих обьємах місцева вигідніше, а ось мінімальний пакет вигідніше тмобайл Польща :) в CZ
 

De Marco

ExUNDERDOG
Реєстрація
27.10.07
Місто
Киев, Украина
Телефон
Meizu M3 Note в кредит
Чи є якісь цікаві варіанти роумінгу у польських операторів в ЄС, чи Лайф усіх обскакав?
У польських операторів досить умовний роумінг в країнах ЄС. Дзвінки в Польщу і з Польщі, і здається місцеві дзвінки тарифікуються як національні, а інтернет - трохи менший пакет в порівнянні з пакетом в межах Польщі.
Справа в тому, що у Чехії (де я живу) Інтернет десь у 2 рази дорожчий, ніж у Польщі. Тому цікаво чи є якісь свинорильні варіанти для ЄС.
А я на днях рахував що користуючись Тмобайл Польща в Чехії виходе трохи дешевше чим місцевим Тмобайл Чехія. Але ж зараз акції тому при великих обьємах місцева вигідніше, а ось мінімальний пакет вигідніше тмобайл Польща :) в CZ
За кордоном користуюсь французьскою фріі. 20€ 25гігов по всій Європі.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Orange na kartę скасовує плату за утримання номера від 26 лютого 2024, цікаво чому
Rezygnujemy z opłaty za utrzymanie numeru w sieci - zmiana w cennikach ofert na kartę.
Od 26 lutego 2024 r. z cenników taryf w ofercie Orange na kartę (Orange Free na kartę, IoT na kartę, Zawsze bez limitu) oraz cennika usługi Ekstra Numer usuwamy następujące postanowienia: „Utrzymanie numeru w sieci - maksymalnie 5 zł/co 31 dni przy braku aktywności numeru Opłata będzie pobierana po upływie 31 dni od ostatniej aktywności Abonenta, rozumianej jako wykonanie połączenia wychodzącego (minuty/SMS/MMS/internet) lub zakup usługi dodanej lub pakietu. Abonenci, których wartość środków na koncie głównym w dniu pobrania opłaty jest niższa niż 5 zł, zostaną obciążeni opłatą w wysokości dostępnych środków. Opłata za utrzymanie numeru w sieci będzie pobierana cyklicznie co 31 dni od ostatniej aktywności Abonenta lub od daty pobrania ostatniej opłaty za utrzymanie numeru w sieci aż do momentu wygaśnięcia ważności konta. Włączona promocja „Konto ważne rok” nie zwalnia od ponoszenia opłat za utrzymanie numeru w sieci. W przypadku utraty ważności konta na połączenia wychodzące, opłata będzie pobierana z zablokowanych środków.”
Також пропустив, що з 13 березня 2024 р. оранж скасував плату за дзвінок на гарячу лінію (майже для всіх). Для польських операторів це теж дивина. Дзвінок із застосунку теж має бути безкоштовний, перевіряйте свої тарифи.

А от про здорожчання стандартного тарифу на хвилину та смс з 2 січня 2024 р., який впливає також на ціну в роумінгу ЄС, навіть смски не прислали... Зате іншу хєрню тоннами присилають...
Zmiana cen połączeń krajowych (minuta rozmowy, SMS, MMS) w taryfach Orange na kartę
• 2 stycznia 2024 r. w taryfach Orange na kartę (Free , Zawsze bez limitu, IoT i usłudze Extra Numer), cena krajowych połączeń do sieci komórkowych i stacjonarnych (głosowych i wideo) wzrośnie do 59 gr/min , a cena za SMS wzrośnie do 39 gr/ SMS. (ceny brutto)
• W taryfach Orange na kartę (Free, Zawsze bez limitu i usłudze Extra Numer), cena za MMS wzrośnie do 59 gr (cena brutto)
• Zmiana cen krajowych połączeń (głosowych i wideo), SMS i MMS skutkuje również zmianą cennika usług w roamingu dla ofert na kartę, w zakresie Strefy 1 (Unia Europejska), z uwagi na zasadę „roaming jak w domu” i rozliczanie połączeń po cenie krajowej połączenia.
• Zmiana zostanie dokonana automatycznie.
Тепер: хвилина і mms коштують 59 gr, sms - 39 gr. А писали, що ViLTE i VoLTE вам нічого не будуть коштувати, ага :)
Послугу "Social Pass" теж закрили для нових підключень ще 15 листопада 2023 р. Для тих, що нею або пакетом за 39 зл користуються тепер, нічого не змінюється.
Ну і для історії, найстаріший передплачений тп "POP" у цій мережі, а також "YES" 21 травня 2023 р. було закрито, а всіх абонентів разом із залишками і підключеними послугами перенесли до "Orange Free na Kartę".
 
Причина: численними змінами посту додав кілька новин та постарався зробити текст читабельним
Останнє редагування:
  • Wow
Реакції: cat

cat

Реєстрація
31.08.13
Місто
Сумы
Телефон
iPhone 11, lifecell
Orange na kartę скасовує плату за утримання номера від 26 лютого 2024, цікаво чому
[SPOILER="Rezygnujemy z opłaty za utrzymanie numeru w sieci - zmiana w cennikach ofert na kartę Od 26 lutego 2024 r. z cenników taryf w ofercie Orange na kartę (Orange Free na kartę, IoT na kartę, Zawsze bez limitu) oraz cennika usługi Ekstra Numer usuwamy następujące postanowienia: „Utrzymanie numeru w sieci - maksymalnie 5 zł/co 31 dni przy braku aktywności numeru Opłata będzie pobierana po upływie 31 dni od ostatniej aktywności Abonenta, rozumianej jako wykonanie połączenia wychodzącego (minuty/SMS/MMS/internet) lub zakup usługi dodanej lub pakietu. Abonenci, których wartość środków na koncie głównym w dniu pobrania opłaty jest niższa niż 5 zł, zostaną obciążeni opłatą w wysokości dostępnych środków. Opłata za utrzymanie numeru w sieci będzie pobierana cyklicznie co 31 dni od ostatniej aktywności Abonenta lub od daty pobrania ostatniej opłaty za utrzymanie numeru w sieci aż do momentu wygaśnięcia ważności konta. Włączona promocja „Konto ważne rok” nie zwalnia od ponoszenia opłat za utrzymanie numeru w sieci. W przypadku utraty ważności konta na połączenia wychodzące, opłata będzie pobierana z zablokowanych środków.” Abonenci nieakceptujący tej zmiany mogą zrezygnować z usług Orange, w ofercie na kartę w każdej chwili bez dodatkowych kosztów."/SPOILER]
Ще б T-mobile PL хоча б знизив плату до 10 zl на рік за збереження бо 30zl дорого :)
 

cat

Реєстрація
31.08.13
Місто
Сумы
Телефон
iPhone 11, lifecell
Возможно кто то собирается в Польшу. Чтоб не было шока от таких правил: T-Mobile Polska.
СУМА ПОВНЕННЯБОНУСДІЙНІСТЬ РАХУНКУ (ВХІДНІ ТА ВИХІДНІ)ДІЙНІСТЬ РАХУНКУ (ВХІДНІ)
5–9 злотых.2 ГБ на 5 дней5 дней31 день
10–19 злотых.5 ГБ на 5 дней10 дней31 день
20–24 злотых.5 ГБ на 5 дней20 дней31 день
25–29 злотых.10 ГБ на 30 дней31 день31 день
30–34 злотых.15 ГБ на 30 дней31 день31 день
35–44 злотых.20 ГБ на 30 дней31 день31 день
45–49 злотых.30 ГБ на 30 дней31 день31 день
50–99 злотых.30 ГБ на 60 дней100 дней31 день
100–199 злотых.50 ГБ на 100 дней150 дней31 день
200–500 злотых100 ГБ на 100 дней150 дней31 день
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Табличка неправильно сформована чи описана. Там 31 день на вхідні додаються до строку "за поповнення". Ну і Ви ж самі кажете, що є послуга продовження строку дії. Зазвичай місячний пакет коштує 25-40 зл у всіх операторів, тому хто користується постійно - автоматично продовжує термін дії.
Але такі тарифи не для редівців - ми шукаємо лазівки ;-)
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Якщо хтось користується плюшом, лишилось кілька днів, щоб по старій ціні - за 5 зл. продовжити вихідні послуги на рік.
З 09.02.24 Plush ważny rok коштуватиме 10 зл.
 
Реєстрація
24.04.24
Місто
Десь у лузі
Телефон
RN 10 Pro
Привіт! В мене питання про оператора Play. Хотів би уточнити у тих хто ним користується чи доступна до підключення послуга продовження терміну дії номера телефону на 1 рік за 20 злотих, а то писав в підтримку і мені один оператор відповів що так можна, а другий що ні.
 
  • Wow
Реакції: idea

cat

Реєстрація
31.08.13
Місто
Сумы
Телефон
iPhone 11, lifecell
Привіт! В мене питання про оператора Play. Хотів би уточнити у тих хто ним користується чи доступна до підключення послуга продовження терміну дії номера телефону на 1 рік за 20 злотих, а то писав в підтримку і мені один оператор відповів що так можна, а другий що ні.
Періодично буває акція. Треба дивитись в додатку Play24 чи є послуга.
Була в тому році: https://www.telepolis.pl/images/202...-konta-w-play-na-karte-rok-waznosci-konta.pdf

 

Перемедон

Тиха украинская ночь,но..
Реєстрація
12.06.17
Місто
Південь України.
Телефон
iP 13, Px 6, Sg S23
Привіт! В мене питання про оператора Play. Хотів би уточнити у тих хто ним користується чи доступна до підключення послуга продовження терміну дії номера телефону на 1 рік за 20 злотих, а то писав в підтримку і мені один оператор відповів що так можна, а другий що ні.
5 злотих і проблема зберігання номеру відсутня.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
5 злотих і проблема зберігання номеру відсутня.
на скільки днів?
залежить від тарифу:
Okres ważności połączeń wychodzących - 5 dni
Okres ważności połączeń przychodzących - 65 dni
Post automatically merged:

Привіт! В мене питання про оператора Play. Хотів би уточнити у тих хто ним користується чи доступна до підключення послуга продовження терміну дії номера телефону на 1 рік за 20 злотих, а то писав в підтримку і мені один оператор відповів що так можна, а другий що ні.
Залежно, який у вас тариф, якщо річний то так. https://media-play.pl/binaries/cont...osci-konta-w-play-na-karte-rok-waznosci-konta
 
Зверху