Мобільний зв’язок у Польщі

Перемедон

Тиха украинская ночь,но..
Реєстрація
12.06.17
Місто
Південь України.
Телефон
iP 13, Px 6, Sg S23
Реєстрація
01.09.09
Місто
Чернігів
Телефон
Samsung Galaxy S8 ,Xiaomi Redmi Note 3 Pro ,Samsung D780
В скільки нета в "безлімітному" неті Play?
 

syntaxis

тефтелька
Реєстрація
12.05.20
Місто
Сватово
Підкажіть, будь ласка,тариф з великою кількістю нета(мін.35Г в місяць)по нормальній ціні.Дякую.
https://www.play.pl/nowy/oferta/play-karta/#internet-tab Play: Miesiąc bez limitu GB. 100 гб за 50 злотых + жёсткий шейп по исчерпанию пакета. Но зато честные 100 гб. И за раздачу интернета по wifi плей не блокирует. Правда насколько помню это именно пакет, а не тариф. Исходящих минут в нём нет :<

Дають 30 ГБ на максимальній швидкості, а далі шейп.
2 месяца назад давали честные 100 гб, проверено лично на сериальчиках.
 
Останнє редагування:

Перемедон

Тиха украинская ночь,но..
Реєстрація
12.06.17
Місто
Південь України.
Телефон
iP 13, Px 6, Sg S23
Підкажіть, будь ласка,тариф з великою кількістю нета(мін.35Г в місяць)по нормальній ціні.Дякую.
https://www.play.pl/nowy/oferta/play-karta/#internet-tab Play: Miesiąc bez limitu GB. 100 гб за 50 злотых + жёсткий шейп по исчерпанию пакета. Но зато честные 100 гб. И за раздачу интернета по wifi плей не блокирует. Правда насколько помню это именно пакет, а не тариф. Исходящих минут в нём нет :<

Дають 30 ГБ на максимальній швидкості, а далі шейп.
2 месяца назад давали честные 100 гб, проверено лично на сериальчиках.
50 злотих платити тільки за інет - марнотратство) можна за 35 організувати 20 ГБ без кастрацій швидкості (далі шейп), дзвінками та СМС!
 

syntaxis

тефтелька
Реєстрація
12.05.20
Місто
Сватово
50 злотих платити тільки за інет - марнотратство) можна за 35 організувати 20 ГБ без кастрацій швидкості (далі шейп), дзвінками та СМС!
Были месяца когда мне и 100гб за месяц не хватало, а шейп настолько сильный, что даже 480р еле грузилось :( Приходилось брать ещё пакет.
P.s. Просто мне не повезло, и в хостеле не было интернета. Так что я месяцами жил чисто на раздаче мобильного. А так да, будь в хостеле интернет - я бы нашёл тариф подешевле)
 
Реєстрація
03.08.08
Місто
Одеса
Помогите понять. Оператор Klucz Mobile.
Интересует роуминг в странах ЕС, а именно интернет.
Предлагают интернет-пакеты:

Atlantycki 256 MB
ціна 3,50 зл, термін дії 30 днів

Atlantycki 512 MB
ціна 7 зл, термін дії 30 днів

Atlantycki 1024 MB
ціна 14 зл, термін дії 30 днів

В тоже время указано -
Базова тарифікація (без активних пакетів чи акцій)
Інтернет 14,36 зл / 1 ГБ

Transmisja danych w roamingu międzynarodowym Strefa Euro
14,36 zł (z VAT) / 1 GB (1024 MB)

Вопрос:
- к примеру, на счету у меня 10 зл, не подключен пакет, как производится тарификация? Помегабайтно?
- на счету есть 14,36 зл, пакет не подключен. При коннекте с интернетом списывается сразу 14,36 зл?
- если да, то в течение какого срока можно использовать этот гиг, если это не подключенный мной самостоятельно пакет?
EFC7C2DB-0FCC-4612-9FC5-5D981369CFAA.jpeg
Прояснили.
 

cat

Реєстрація
31.08.13
Місто
Сумы
Телефон
iPhone 11, lifecell
Активируйте Год Интернета бесплатно в приложении:

Активируйте акцию в приложении My T-Mobile и получайте 100 ГБ каждый месяц. Гигабайты накапливаются. Всего вы получите 1200 ГБ на год бесплатно!
 
Реєстрація
26.11.08
Місто
PL/Киев
Телефон
Nokia 6021
Бесплатные минуты и смс всем желающим дает Плей.
 

fono

neofono
Реєстрація
22.06.13
Місто
Полтавщина
С 03.03 услуга Play «Дешёвые звонки в Украину» стала бесплатной (было 29грошей/минута). Звонки и SMS на большую мобильную тройку бесплатны до 31.03, не исключено продление.
 
Реєстрація
24.07.10
Місто
Белая Церковь
В зв'язку з сумними подіями сім'я зараз в Польщі. Місцеві волонтери видали їм пакет польського оператора PLUS. Хтось може кинути мені ссилку на цього оператора саме українською мовою, по польску пагано сприймаю
 
Реєстрація
14.08.11
Місто
Дніпро-Запоріжжя
Телефон
Galaxy S9
В зв'язку з сумними подіями сім'я зараз в Польщі. Місцеві волонтери видали їм пакет польського оператора PLUS. Хтось може кинути мені ссилку на цього оператора саме українською мовою, по польску пагано сприймаю
Тримай
 
Реєстрація
29.01.20
Місто
Вараш
Телефон
Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Моя дружина якраз зараз користується пакетом Plus з безкоштовними 500 хвилинами. Для дзвінків саме то. Якість дуже гарна, на відміну від мессенджерів, котрі останніми днями в польському напрямі щось працюють не дуже. Враховуючи, що на моєму Київстарі хвилини в пакеті можна використовувати для дзвінків в Польщу, то виходить, що спілкуємось майже як дома в рамках тих хвилин.
 
Реєстрація
15.10.19
Місто
Жовті Води
Підкажіть будьласка, яким оператором вигідно користуватись в Польщі та Литві.
 
Реєстрація
26.11.08
Місто
PL/Киев
Телефон
Nokia 6021
В зв'язку з сумними подіями сім'я зараз в Польщі. Місцеві волонтери видали їм пакет польського оператора PLUS. Хтось може кинути мені ссилку на цього оператора саме українською мовою, по польску пагано сприймаю

Підкажіть будьласка, яким оператором вигідно користуватись в Польщі та Литві.
Залежить хто що любить.
Plus, Play, Orage, t-mobile, решта - віртуали.
 
Реєстрація
15.10.19
Місто
Жовті Води
Скільки інтернету та дзвінків, дає польський Play українському Водафону у своїй мережі?
 

BoRoVic

Находчивый
Реєстрація
25.09.09
Місто
Запорожье
Телефон
Xiaomi Redmi 3 Pro | Xiaomi Redmi 4 Pro
Подскажите, в какой сети польская лайка работает? У кого уже опыт пользования то нормальное ли покрытие, есть ли нац роуминг? предварительно остановил свой выбор на лайке, цена и пакет вполне устраивают. осталось только заказать.

UPD
Поддержка сказала что фактически сеть Plus.
 
Останнє редагування:
Зверху