Найкращий оператор/тариф (тема для бажаючих флудити)

Який оператор найкращий?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    567

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Пенсіонерам можуть допомогти діти, внуки, або просто користуватись на вхідні.
"SIM для пристроїв" від КС - ідеальний тариф для пенсіонерів та дітей, 30 грн/міс - це взагалі нічого на сьогодні. І вихідні є - 30 хв достатнью для аварійних дзвінків і "маякнути". Лайфхак - щоб діти (або пенси) не виходили за ліміти - налаштовуємо в G24 автоплатіж 1 грн на ранок, і вперед.
 

robster

Заблокирован
Реєстрація
27.12.21
Місто
Теплодар
"SIM для пристроїв" від КС - ідеальний тариф для пенсіонерів та дітей, 30 грн/міс - це взагалі нічого на сьогодні.
Ну тогда уж лучше «Звонки без границ» за те же 30, там хоть наполнение поинтереснее будет.
 
Реєстрація
07.11.22
Місто
Київ
Телефон
Nokia
Kladoff, Є в мене на руках квитанція (просили сплатити) : телефонія ТП "Домашній базовий" + Інтернет ТП "Простий Вільний = 450 грн.
Post automatically merged:

І інтернет - не оптика
 
Реєстрація
31.07.16
Місто
Харьков
Телефон
Nokia X2-02
З актуального дешевого загальнодоступного є ще хіба що Ґаджет Безпека від Лайфа
Дякую що нагадали.
Маю намір на нього перейти, бо 22.02 закінчується дія пакету "Смарт Лайф Феномен" (за 60+30 грн), а оточення вже звикло телефонувати на цей мій номер.
 
Реєстрація
31.07.16
Місто
Харьков
Телефон
Nokia X2-02
Реєстрація
07.11.22
Місто
Київ
Телефон
Nokia
Як на мене, то простіше кинути 10 грн для продовження життя номера, а при наступному перегляді ціни Смарт Лайфу безкоштовно перескочити на будь-який із доступних тарифів.
 
Реєстрація
07.11.22
Місто
Київ
Телефон
Nokia
luytel, бачите, як Лайф вам підшаманив зміни саме під 22 лютого, аби Ви мали можливість безкоштовно змінити тариф на будь-який інший, доступний для підключення.
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Якщо порівнювати якість голосу Київстар vs lifecell у VoLTE, у якого оператора краще (якісніше) лунає голос? Припустимо, що ви не знаєте які там кодеки, цікавить ваше враження на слух.
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Captain, немає різниці, так само як і в 3ж…Принаймні доки масово послуга не в «народі» , та й не всі девайси підтримують той же evs. До голосу через мессенджери не дотягує жолен…навіть поряд не стоїть
 
Зверху