Наш eSIM на американский телефон

Zak

Реєстрація
10.03.18
Місто
Київ
Телефон
Samsung GalaxyS23 Ultra
Перемедон, те що твоє відро не завелось на eSIM, не створює репрезентативну картину роботи eSIM в КС.
Топікстартер питав за роботу eSIM на айфоні, американські айфони працюють без проблем з eSIM Київстар.
американський сасмсунг с22, київстар не підтримує, лайфселл прекрасно працює. Київстар на сайті вказав, що не сертифіковані в Україні телелефони не підтримує.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
американський сасмсунг с22, київстар не підтримує, лайфселл прекрасно працює. Київстар на сайті вказав, що не сертифіковані в Україні телелефони не підтримує.
Айфони - то інший світ, якщо щось працює на одному регіоні, працює і на інших. Відмінність хіба у частотах може бути. У дружини на американському айфоні чудово завелась esim від КС
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Відмінність хіба у частотах може бути.
То в дуже старих моделях було, які точно не підтримували esim.
Та досі вона є. Те що усі бенди, що є у нас айфони підтримують, не означає що відмінності немає. Плюс є агрегації, підтримка яких може залежати від регіону(але я ХЗ чи це релевантно для айфонів), плюс є 5G, якого у нас немає.
Ось для прикладу 13-й айфон:
1.png
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
Я дико вибачаюсь за дурне питання, в неї телефон пише, що камера хоче активувати єСІМ, скріншот додаю....
Поки вона в роумінгу їй переключатися на Київстар нема чого, я кажу, що коли перетне кордон - тоді хай включає... але не зрозуміло - цей номер КС вже в памяті телефона і його потім можна буде визвати і перейти на нього, чи треба з собою везти той QR-код, щоб перентувши кордон знов його сканувати?
:dash1:
Номер треба активувати поки є інтернет, або везти з собою qr код і активувати поки буде вайфай десь
 

len_non

Заблокирован
Реєстрація
02.01.14
Місто
Деражня
Телефон
Google Pixel 4xl
Я дико вибачаюсь за дурне питання, в неї телефон пише, що камера хоче активувати єСІМ, скріншот додаю....
Поки вона в роумінгу їй переключатися на Київстар нема чого, я кажу, що коли перетне кордон - тоді хай включає... але не зрозуміло - цей номер КС вже в памяті телефона і його потім можна буде визвати і перейти на нього, чи треба з собою везти той QR-код, щоб перентувши кордон знов його сканувати?
:dash1:
Якщо ти його ще раз відскануєш то викинеш в сміття, кюаркод в кс сканується лиш раз, невірно просканував іди гуляй.
 
Реєстрація
11.05.19
Місто
Киев
Я трохи інше питаю... якшо показує те, що на екрані - це вже значить, що номер Киівстару в телефоні зберігся? І на нього можна буде переключитися в будь-який час? І без всякого інтернету?
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
webivan, я про актуальні для нас бенди, коли iphone 5 не підтримував LTE 2600, наприклад. Усіляка екзотика не актуальна у нас, тим більше mmWave 5G - "порожняк" від самого початку.
 
Реєстрація
22.12.14
Місто
Киев
Почитайте політику оператора у якого був куплений смартфон .телефон може блокувати збереження інших есім якщо на контракті або предоплатою чи лізингу . якщо не виконі умови користуванні операторським смартфоном . краще фізична сімка+ дзвонилка доеї.
 
Останнє редагування:

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
motorist, так само може і фізичну сім заблокувати. Шо таке locked iPhone та rsim вже забули?
 
Реєстрація
22.12.14
Місто
Киев
Це все була сказано для питаючої сторони чи буде працьювати американська сімка + українська є сім , на американському телефоні з діючою американською фізичною сімкартою.
 
Зверху