Наш eSIM на американский телефон

Реєстрація
11.05.19
Місто
Киев
Такой вопрос, родственница приедет в Украину на днях, пока пересечёт границу, пока доедет... в общем, нужно чтобы у неё сразу был украинский номер и интернет. Я хочу заказать eSIM и переслать ей код, пусть сканирует... правда раньше я дела с этой штукой не имел.
На сайте Киевстара написано, что гарантируют работу только на телефонах сертицифированных в Украине. И советуют убедиться, что он сертифицирован...
Я точно знаю, что у неё айфон куплен в Америке и она с ним в Украине еще не была и eSIM здесь не прошивала.
Кто-то может сказать что-то наверняка - будет работать или ожидаются сюрпризы?
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
HixTo, в мене на американці лайф працює. Кс не пробував, бо поки не народив есім для контракту
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
бо поки не народив есім для контракту
Серьезно? Вроде же сделали уже

Чи можна підключити на eSIM контрактний тариф?
Так. Підключити тариф за договором для eSIM можна онлайн або в найближчому магазині. Вам знадобиться паспорт та ідентифікаційний код.
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
Такой вопрос, родственница приедет в Украину на днях, пока пересечёт границу, пока доедет... в общем, нужно чтобы у неё сразу был украинский номер и интернет. Я хочу заказать eSIM и переслать ей код, пусть сканирует... правда раньше я дела с этой штукой не имел.
На сайте Киевстара написано, что гарантируют работу только на телефонах сертицифированных в Украине. И советуют убедиться, что он сертифицирован...
Я точно знаю, что у неё айфон куплен в Америке и она с ним в Украине еще не была и eSIM здесь не прошивала.
Кто-то может сказать что-то наверняка - будет работать или ожидаются сюрпризы?
У мене американський піксель, працює есім київстара, на днях купив ще есім лайфа від монобанка, теж працює нормально, можна перемикатись в налаштуваннях без проблем.
 
Реєстрація
23.11.11
Місто
Житомир
Телефон
Iphone 12

HixTo

Маю айфон, привезений з Німеччини - еСім від Київстару (контракт) зайшла аж бігом. Ніяких проблем із встановленням і користуванням за рік роботи не виявлено.
 

Alexnewport

Заблокирован
Реєстрація
15.04.23
Місто
Киев
Такой вопрос, родственница приедет в Украину на днях, пока пересечёт границу, пока доедет... в общем, нужно чтобы у неё сразу был украинский номер и интернет. Я хочу заказать eSIM и переслать ей код, пусть сканирует... правда раньше я дела с этой штукой не имел.
На сайте Киевстара написано, что гарантируют работу только на телефонах сертицифированных в Украине. И советуют убедиться, что он сертифицирован...
Я точно знаю, что у неё айфон куплен в Америке и она с ним в Украине еще не была и eSIM здесь не прошивала.
Кто-то может сказать что-то наверняка - будет работать или ожидаются сюрпризы?
Никаких сюрпризов, все будет работать
 

Перемедон

Тиха украинская ночь,но..
Реєстрація
12.06.17
Місто
Південь України.
Телефон
iP 13, Px 6, Sg S23

dzidzio

Генерал Свинорильських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
Перемедон, те що твоє відро не завелось на eSIM, не створює репрезентативну картину роботи eSIM в КС.
Топікстартер питав за роботу eSIM на айфоні, американські айфони працюють без проблем з eSIM Київстар.
 

len_non

Заблокирован
Реєстрація
02.01.14
Місто
Деражня
Телефон
Google Pixel 4xl
КС не підтримує, Піксель 6
Вірно, але піксель підтримує esim від кс
Якщо сканувати qr код, то буде все гаразд
То за умови коли купити нову еsim, а перенести свою на піксель то ще ой квест хтоб там що не казав, що по 10 штук переносив за раз хотів би я подивитись.
 
Реєстрація
28.02.11
Місто
Киев
На американському Пікселі усе працює
Я не казав що не працює, я мову веду про танці з бубном при переносі номера свого на есім в піксель.
Да взагалі немає проблем. Хоча рік назад вона відвалилися сама по собі. Прийшлося йти у ЦОА
 

len_non

Заблокирован
Реєстрація
02.01.14
Місто
Деражня
Телефон
Google Pixel 4xl
На американському Пікселі усе працює
Я не казав що не працює, я мову веду про танці з бубном при переносі номера свого на есім в піксель.
Да взагалі немає проблем. Хоча рік назад вона відвалилися сама по собі. Прийшлося йти у ЦОА
Ну ну розкажи мені аби я не переносив свій номер я б не писав тут про танці з бубнами перенос в цоа мене не цікавить перенеси через їх додаток тоді розкажеш як то без проблем.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
американські айфони працюють без проблем з eSIM Київстар.
Так, але тільки через дупу - додаток ставити, реєструвати номер, отримувати смс для цього на інший телефон - бо треба швидко активувати, щоб на кордоні вже був звʼязок. Може, куар ЛС краще?
 

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
Реєстрація
11.05.19
Місто
Киев
Я дико вибачаюсь за дурне питання, в неї телефон пише, що камера хоче активувати єСІМ, скріншот додаю....
Поки вона в роумінгу їй переключатися на Київстар нема чого, я кажу, що коли перетне кордон - тоді хай включає... але не зрозуміло - цей номер КС вже в памяті телефона і його потім можна буде визвати і перейти на нього, чи треба з собою везти той QR-код, щоб перентувши кордон знов його сканувати?
:dash1:
 

Вкладення

  • active.png
    active.png
    191.3 КБ · Перегляди: 49
Зверху