artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
x-bird, можливо, якщо б не обговорював, то і проблем не було б? Коли вони бачать, що клієнт права качає, то звісно їм краще відмовити
 

dzidzio

Генерал Ухилянтських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
Явної заборони немає (де саме в правилах зазначено, що саме об'єктив не можна під'єднувати), але 15 хвилин це питання обговорював у відділені, а потім ще й з оператором на гарячій лінії.
Не знаю, чому саме так відбувається.
Звісно, витрачено час та деякі кошти, що незручно. Від відправлення відмовився.
Це ще тобі над головою не стояли, і не казали: "Ваші 5 хвилин на огляд посилки закінчено".
Я ще монітор навіть не розпакував повністю за тих 5 хвилин, а та піська вже верещить, що або забирай або відмовляйся.
 
Реєстрація
30.12.13
Місто
Керкира
x-bird, можливо, якщо б не обговорював, то і проблем не було б? Коли вони бачать, що клієнт права качає, то звісно їм краще відмовити
Загалом все було як звичайно, знайшли відправлення, перевірили документ. Ніяких зайвих перемовин або якихось невирішених питань й потім після слів, що буду оглядати, чомусь почались заборони.
Звісно, в якийсь момент спитав, звідки така заборона, а далі вже була звичайна розмова.
Але об'єктивну оцінку діям можливо дати тільки зі сторони, з цим можливо погодитися.

До речі, додатково повідомили деяку кількість фактів або дозволів (як приклади), яких немає в офіційних правилах. Тому, схоже, є якесь альтернативне тлумачення у самих операторів або співробітників Нової Пошти їх же правил.
Та й раніше з оглядом інших відправлень не було проблем в цьому відділені, тобто попередніх якихось неузгоджених питань не було.
Post automatically merged:

Явної заборони немає (де саме в правилах зазначено, що саме об'єктив не можна під'єднувати), але 15 хвилин це питання обговорював у відділені, а потім ще й з оператором на гарячій лінії.
Не знаю, чому саме так відбувається.
Звісно, витрачено час та деякі кошти, що незручно. Від відправлення відмовився.
Це ще тобі над головою не стояли, і не казали: "Ваші 5 хвилин на огляд посилки закінчено".
Я ще монітор навіть не розпакував повністю за тих 5 хвилин, а та піська вже верещить, що або забирай або відмовляйся.
Так, мене попередили про 5 хвилин. Я сказав, 2 хвилини достатньо.

Припускаю, що час огляду якось впливає на якісь метрики зі швидкості або якості обслуговування, які формують для кожного оператора.
 
Останнє редагування:

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
Ніяких зайвих перемовин або якихось невирішених питань й потім після слів, що буду оглядати, чомусь почались заборони.
Був випадок, що поштарка також почала базікати, але коли я запитав: "Як мені тоді його перевірити?" мовчки відкрила коробку
 
Реєстрація
30.12.13
Місто
Керкира
Ніяких зайвих перемовин або якихось невирішених питань й потім після слів, що буду оглядати, чомусь почались заборони.
Був випадок, що поштарка також почала базікати, але коли я запитав: "Як мені тоді його перевірити?" мовчки відкрила коробку
Загалом розмова була в контексті того, що ніхто нічого порушувати не планує, але перевірити треба. Й іншого шляху немає, як під'єднати до камери.
Припускаю, що це було в якомусь сенсі індивідуальне тлумачення ситуації з боку оператора, але трохи пізніше чомусь на гарячій лінії підтвердили саме такий сценарій.
Нова Пошта все ж вирішила деякі ситуації явно згадати в правилах. Припускаю, раніше були якісь інциденти, які до цього привели.
 
Реєстрація
14.04.13
Місто
ЗСУ
Телефон
Poco M5s Samsung S23U
Нагадайте, будь ласка, можливо або ні отримуючи посилку з об'єктивом для фотоапарата у відділенні Нової Пошти перевірити об'єктив, під'єднавши його до своєї фотокамери?
Це дозволено або ні?
Ось така інформація, можливо, буде корисною спільноті.

Надійшло відправлення з об'єктивом, спробував отримати та перевірити об'єктив своєю камерою, до якої об'єктив й купувався.
У відділенні сказали, що така перевірка заборонена правилами Нової Пошти. Попросив, щоб показали який саме пункт це забороняє, сказали, що пункт про огляд відправлення, а саме щось з 16.7.
Подзвонив на гарячу лінію, підтвердили, що під'єднувати об'єктив до камери для перевірки об'єктива заборонено.

Особисто вважаю таку заборону дещо дивною, тому що, наприклад, Нова Пошта дозволяє вмикати телефони та телевізори для перевірки тих самих телефонів та телевізорів, та ще й дозволяє під'єднувати телефони\телевізори до розетки 230 VAC.

Виявляється, що купити та перевірити об'єктив через Нову Пошту немає можливості офіційно. Тобто фактично деякі продавці, наприклад, на olx.ua потенційно можуть мати від того деякий зиск.
Деякий зиск хочуть мати шаромижники. Які купують дороговартісну техніку БЕЗ гарантії з рук і вимагають ОБОВ'ЯЗКОВЕ право ощупування техніки до її оплати у службі доставки. Магазини офлайн ніхто не забороняв.
Бургер у Глово ви теж спочатку ощупуєте, лижете і потім тільки платите?
 
Останнє редагування:
Реєстрація
30.12.13
Місто
Керкира
Нагадайте, будь ласка, можливо або ні отримуючи посилку з об'єктивом для фотоапарата у відділенні Нової Пошти перевірити об'єктив, під'єднавши його до своєї фотокамери?
Це дозволено або ні?
Ось така інформація, можливо, буде корисною спільноті.

Надійшло відправлення з об'єктивом, спробував отримати та перевірити об'єктив своєю камерою, до якої об'єктив й купувався.
У відділенні сказали, що така перевірка заборонена правилами Нової Пошти. Попросив, щоб показали який саме пункт це забороняє, сказали, що пункт про огляд відправлення, а саме щось з 16.7.
Подзвонив на гарячу лінію, підтвердили, що під'єднувати об'єктив до камери для перевірки об'єктива заборонено.

Особисто вважаю таку заборону дещо дивною, тому що, наприклад, Нова Пошта дозволяє вмикати телефони та телевізори для перевірки тих самих телефонів та телевізорів, та ще й дозволяє під'єднувати телефони\телевізори до розетки 230 VAC.

Виявляється, що купити та перевірити об'єктив через Нову Пошту немає можливості офіційно. Тобто фактично деякі продавці, наприклад, на olx.ua потенційно можуть мати від того деякий зиск.
Деякий зиск хочуть мати шаромижники. Які купують дороговартісну техніку БЕЗ гарантії з рук і вимагають ОБОВ'ЯЗКОВЕ право ощупування техніки до її оплати у службі доставки. Магазини офлайн ніхто не забороняв.
Бургер у Глово ви теж спочатку ощупуєте, лижете і потім тільки платите?
Не зовсім розумію аргумент.
Вас змушують щось купити ненове, а Ви не хочете? Не купуйте.

Якщо для когось телевізор - це те ж саме, що й бургер, який Ви не хочете перевіряти. Будь ласка, не перевіряйте, це не обов'язково.

Якщо не помиляюсь, є можливість дозволити огляд або заборонити. Якщо продавець впевнений у своєму товарі, він може так одразу своєму покупцю й повідомити, що відправляє товар тільки без можливості огляду, повідомивши покупця явно й очевидно.
А далі ринок сам зробить свою справу й стане зрозуміло, продав щось продавець або ні.
 
Останнє редагування:
  • Haha
Реакції: twar
Реєстрація
14.04.13
Місто
ЗСУ
Телефон
Poco M5s Samsung S23U
Нагадайте, будь ласка, можливо або ні отримуючи посилку з об'єктивом для фотоапарата у відділенні Нової Пошти перевірити об'єктив, під'єднавши його до своєї фотокамери?
Це дозволено або ні?
Ось така інформація, можливо, буде корисною спільноті.
А далі ринок сам зробить свою справу й стане зрозуміло, продав щось продавець або ні.
Я вам більше скажу. Існує такий контингент шаромижників - чоловіки 50+, жителі сільської місцевості. Які дуже люблять копирсатись в олх і вважати то "походом в магазин" з "гарантією" та сервісом. Але всі ті фантазії від бідності або неосвіченості.
 
Реєстрація
30.12.13
Місто
Керкира
Нагадайте, будь ласка, можливо або ні отримуючи посилку з об'єктивом для фотоапарата у відділенні Нової Пошти перевірити об'єктив, під'єднавши його до своєї фотокамери?
Це дозволено або ні?
Ось така інформація, можливо, буде корисною спільноті.
А далі ринок сам зробить свою справу й стане зрозуміло, продав щось продавець або ні.
Я вам більше скажу. Існує такий контингент шаромижників - чоловіки 50+, жителі сільської місцевості. Які дуже люблять копирсатись в олх і вважати то "походом в магазин" з "гарантією" та сервісом. Але всі ті фантазії від бідності або неосвіченості.
Підсумую, схоже, згідно з офіційною позицією Нової Пошти немає можливості перевірити об'єктив у відділені, під'єднавши до своєї камери.
Деталі в попередніх повідомленнях. Вважаю такий сервіс дещо незадовільним.
 
Останнє редагування:
  • Haha
Реакції: twar
Реєстрація
26.01.17
Місто
Львів
Думаю все залежить від відділення, його завантаженості та працівників, на центральному точно не дозволять, а десь в тихому між будинками- хоч 15хв. тестуй і підключай що і куди хочеш.
 

volk_dorog

Живу просто и просто живу
Реєстрація
03.03.11
Місто
Одесса- мама
Телефон
Galaxy
Думаю все залежить від відділення, його завантаженості та працівників, на центральному точно не дозволять, а десь в тихому між будинками- хоч 15хв. тестуй і підключай що і куди хочеш.
У меня возле дома маленькое отделение, сразу говорю, что проверю технику.
Никто временные рамки не ставит, проверяй сколько нужно.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
немає можливості перевірити об'єктив у відділені,
Знаючи, що десь все можна перевірити, під наглядом (або взагалі без нього) не компетентних саме в цих питаннях спеціалістів - ніколи не відправляю коштовну і складну техніку та електроніку "на перевірку".
 
Реєстрація
30.12.13
Місто
Керкира
Думаю все залежить від відділення, його завантаженості та працівників, на центральному точно не дозволять, а десь в тихому між будинками- хоч 15хв. тестуй і підключай що і куди хочеш.
Так, у цьому випадку це було достатньо велике відділення та й прайм-тайм.
Але розуміючи завчасно таку специфіку, можливо, було б одразу відправити посилку в зручніше відділення.

З іншого боку відправника можливо було б попереджувати про те, що огляд буде обмеженим. А не дізнатися про обмеження вже по факту. Можливо, навіть знаючи таке обмеження якось іншим шляхом було б доставлене відправлення.

Навіть якщо взяти обмеження, які перераховано в зазначених правилах. Є деяка логіка, щодо, наприклад заборони застосування пально-мастильні матеріали або використання розхідних матеріалів з відправлення для перевірки. Ще більше або менше зрозуміла навіть неможливість розпаковування блістера.

Цікаво, до речі, що були перераховані деякі дозволені операції з деякими видами товарів, але фактично це не зазначено в правилах.
Скажімо в правилах однозначно зазначено, що, можливо, перевірити ліхтар, встановивши свої елементи живлення, але не зазначено, що можливо під'єднати телефон до зарядного пристрою, який своєю чергою під'єднати до електромережі 230 VAC. Й фактично отримувачу офіційно теж можливо сказати, що так робити не можна, але на словах підтвердили, що це можливо. Чому тоді про це не зазначають в правилах (думаю, це достатньо поширена ситуація).
Post automatically merged:

немає можливості перевірити об'єктив у відділені,
Знаючи, що десь все можна перевірити, під наглядом (або взагалі без нього) не компетентних саме в цих питаннях спеціалістів - ніколи не відправляю коштовну і складну техніку та електроніку "на перевірку".
Добре, давайте змоделюємо.

Ви - продавець об'єктива. Покупець у Вас питає, відправите Ви або ні об'єктив Новою Пошту. Як саме Ви б відповіли покупцю?
Ні, не відправите, тому що вважаєте ризикованою перевірку вашого товару покупцем. Значить, ще на етапі перемовин згоди не буде й тоді які питання у покупця? Або Ви все ж відправите й повідомите завчасно покупця, що відправите, але огляд не дозволите й тоді покупець або погодиться або ні.
Якщо Ви кажете, ні, тільки особиста зустріч, а продавець й покупець з різних міст. Тоді чекайте, коли до Вас приїде покупець, якому буде зручно. Й це все зрозуміло й узгоджується на етапі перемовин. Тоді які питання до Нової Пошти?

Ви, до речі, трохи не зрозуміли. Продавець не був проти короткої перевірки, про що навіть було домовлено, саме співробітник Нової Пошти не дозволив це зробити.
Й мені не зрозуміла логіка правил Нової Пошти, коли дозволено багато операцій з телефонами, але не дозволено перевірити об'єктив. Вважаю, ризики приблизно однаковими.
Мені дещо не зрозумілі деякі намагання продавців захистити себе в цій ситуації. Всі питання узгоджуються завчасно. Або продавці щось хочуть не договорити, а потім покупець хай сам розбирається. Ще раз нагадаю, у продавця немає питань щодо перевірки, це питання було узгоджено й навіть деякі технічні моменти, які саме цікавили.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
21.12.07
Місто
Кривий Рiг
саме співробітник Нової Пошти не дозволив це зробити.
"в коробці якась незрозуміла дорога здорова херня з металу і скла, даш в руки перевірити - ше зламає, а потім плати за неї" :)
 
Реєстрація
30.12.13
Місто
Керкира
саме співробітник Нової Пошти не дозволив це зробити.
"в коробці якась незрозуміла дорога здорова херня з металу і скла, даш в руки перевірити - ше зламає, а потім плати за неї" :)
Офіційна позиція - можливий огляд покупцем, але без під'єднання до камери. Тобто фактично отримувач може крутити механізми. Не можна саме подати напругу з камери та, скажімо, подивитись фотографію, яка зроблена з об'єктивом. Тобто пів шляху дозволено.
 
Останнє редагування:

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Ще раз нагадаю, у продавця немає питань щодо перевірки, це питання було узгоджено й навіть деякі технічні моменти, які саме цікавили.
Якщо таке непорозуміння з НП виникло, то домовся з продавцем детально перевірити вже після отримання, а в разі проблем повернути, але вже доставка за твій рахунок, а у продавця можливість отримати товар назад, перевірити і вже зробити манібек. Якщо він і ти вже такі "міша, ризиковий парень"(с), то спробуйте домовитись?


Як саме Ви б відповіли покупцю?
Тільки особиста зустріч і всі перевірки під моїм контролем. Не варіант - будуть інші покупці, ще жодного разу не було, щоб не продав))
 
Реєстрація
30.12.13
Місто
Керкира
Ще раз нагадаю, у продавця немає питань щодо перевірки, це питання було узгоджено й навіть деякі технічні моменти, які саме цікавили.
Якщо таке непорозуміння з НП виникло, то домовся з продавцем детально перевірити вже після отримання, а в разі проблем повернути, але вже доставка за твій рахунок, а у продавця можливість отримати товар назад, перевірити і вже зробити манібек. Якщо він і ти вже такі "міша, ризиковий парень"(с), то спробуйте домовитись?
Звісно, варіанти є. Є й інші перевізники, є й інші продавці ближче.
Навіть в цьому випадку Нова Пошта взяла достатньо велику (на мою думку, традиційно дещо завищену) суму за доставлення з отримувача, заблокувавши огляд.
Як саме Ви б відповіли покупцю?
Тільки особиста зустріч і всі перевірки під моїм контролем. Не варіант - будуть інші покупці, ще жодного разу не було, щоб не продав))
Покупці будуть завжди. Все залежить від ціни.
Й продавці, які щось "не допишуть" будуть завжди.
Природний добір.

Мені здається, всім й так відомо, що olx.ua придумали для продажу ненових речей й тому покупці завжди багато питають, тому що у всіх випадках гарантії немає. А ще й додатково багато шахраїв.
Й знову ж Нова Пошта - це один з перевізників, який перевозить відправлення у разі, коли продавець й покупець в різних містах.
Питання, яке обговорювалось не про те, як домовитись з продавцем, а про те що Нова Пошта порушує свої ж правила.
Post automatically merged:

В мене друг там працює, каже в них є два набори правил. Один - для всіх, другий, секретний, тільки для душніл
Ось коли "душніла" - оператор Нової Пошти, тоді й трапляються такі ситуації на рівному місці.
Але відбір персоналу відсутній як такий, схоже.
Це коли працював з Aruba, але вирішив потім піти попрацювати на пошті.
 
Останнє редагування:

ГлавБухарик

Осінт-профанатор
Реєстрація
01.01.24
Місто
Kyiv
а про те що Нова Пошта порушує свої ж правилаема.
Немає ніякого порушення, бо ніхто ніколи при повному розумі не прирівняє фотокамеру до елементів живлення.
З одного боку це правило можливо трактувати як заборону, з іншого боку можливо вважати, що камера - це елемент живлення для об'єктива.
 
  • Like
Реакції: twar
Реєстрація
30.12.13
Місто
Керкира
а про те що Нова Пошта порушує свої ж правилаема.
Немає ніякого порушення, бо ніхто ніколи при повному розумі не прирівняє фотокамеру до елементів живлення.
З одного боку це правило можливо трактувати як заборону, з іншого боку можливо вважати, що камера - це елемент живлення для об'єктива.
А якщо прирівняти до телефона або телевізора?
Та й що трапиться з об'єктивом, якщо той буде під'єднаний до камери? Як саме камера зламає об'єктив?

Тобто під'єднання телефона або телевізора до електромережі у відділені Нової Пошти , яке працює від незрозумілого дешевого генератора з незрозумілим сигналом - це не ризикована дія, а під'єднання об'єктива до камери - це надризикована дія?
 
Зверху