Новини Київстар

Реєстрація
25.06.14
Місто
Киев
Якщо у абонентів передплати закінчились кошти та немає можливості поповнити рахунок:
Дзвінки в мережі оператора будуть доступні всім абонентам передплати навіть без оплаченого пакета послуг за їх тарифом.
Поки не телефонує
Сейчас проверил. Вызов есть. Абонента Киевстар нет(
 
Реєстрація
25.06.14
Місто
Киев
Якщо у абонентів передплати закінчились кошти та немає можливості поповнити рахунок:
Дзвінки в мережі оператора будуть доступні всім абонентам передплати навіть без оплаченого пакета послуг за їх тарифом.
Поки не телефонує
Дозвонился, поговорил. Номер не пополняется с сентября.
 

Alik iv

Из шипов выходят розы. الورود تخرج من الأشواك
Реєстрація
17.07.20
Місто
Полтаваская область Г Миргород.
Телефон
Не скажу.
Ми продовжуємо підтримувати своїх клієнтів безкоштовними послугами. Від сьогодні наші абоненти, які знаходяться або будуть приїжджати у Польщу, Румунію, Угорщину, Словаччину та Молдову, отримуватимуть безкоштовні 100 бонусних гривень для зв’язку у роумінгу на 30 днів.
Цих коштів вистачить, наприклад, на 100 хвилин розмов, 1000 Мб мобільного інтернету або 100 SMS-повідомлень.
В абонентів Київстар у роумінгу також не списуються мегабайти одразу в 10 додатках. Наприклад, якщо вони обмінюються текстовими повідомленнями у всіх популярних месенджерах: Viber, Facebook Messenger, Telegram та WhatsApp. Навіть голосові дзвінки у цих месенджерах будуть без тарифікації інтернету.
Також нам надходять запитання від абонентів, чи надаємо ми послуги внутрішнього роумінгу для мобільних операторів Росії та Білорусі на території України? Інформуємо, що в ніч з 24 на 25 лютого Київстар разом з іншими українськими операторами припинив надавати послуги в своїй мережі для абонентів всіх мобільних провайдерів Росії та Білорусі. Вони більше не можуть отримувати та здійснювати дзвінки, користуватися інтернетом, відправляти SMS.
Ми вдячні ЗСУ та кожному українському воїну за їх героїчні зусилля у боротьбі з ворогом. Зі свого боку команда Київстар робить все можливе, щоб забезпечити стабільну роботу мобільної та фіксованої мереж і у вас був зв'язок з рідними. Щоб не допустити великого навантаження на мережу та забезпечити її надійну роботу ми рекомендуємо абонентам обмінюватися онлайн лише важливою та перевіреною інформацією.
 
Реєстрація
04.08.09
Місто
Киев

P22

Реєстрація
05.11.08
Місто
Конотоп Сумской обл.
Телефон
Fire
Проверил на двух номерах, без абонплаты звонить не даёт.
Обещали только внутри сети бесплатно и без абонки.
Ага... А
Lifecell даёт звонить без абонплаты другим операторам.
20 мин.+ 5 Гб?
 
Реєстрація
26.08.20
Місто
Полтава
Проверил на двух номерах, без абонплаты звонить не даёт.
Обещали только внутри сети бесплатно и без абонки.
Ага... А
Lifecell даёт звонить без абонплаты другим операторам.
20 мин.+ 5 Гб?
30 хв. + 5 Гб
 

Alik iv

Из шипов выходят розы. الورود تخرج من الأشواك
Реєстрація
17.07.20
Місто
Полтаваская область Г Миргород.
Телефон
Не скажу.
Отримати достовірну та життєво важливу інформацію від Державної служби України з надзвичайних ситуацій стане ще простіше. Київстар допомагатиме ДСНС через SMS інформувати громадян про актуальну ситуацію у їх регіоні, надавати рекомендації тощо.
Повідомлення будуть приходити від імені DSNS UKR – це єдине офіційне джерело SMS-інформування від ДСНС для абонентів Київстар. Разом з державним відомством ми докладаємо максимум зусиль, щоб громадяни отримували важливу інформацію якомога швидше, адже від цього залежать людські життя.
Також ДСНС з Київстар закликають громадян довіряти лише офіційним джерелам. Зокрема, останню перевірену інформацію від відомства можна отримати у соціальних мережах Facebook https://www.facebook.com/MNS.GOV.UA, Telegram http://t.me/dsns_telegram, Instagram http://instagram.com/dsns_ukraine/, Twitter https://twitter.com/SESU_UA, а також на YouTube-каналі http://youtube.com/mnsgovua.
 

Alik iv

Из шипов выходят розы. الورود تخرج من الأشواك
Реєстрація
17.07.20
Місто
Полтаваская область Г Миргород.
Телефон
Не скажу.
Друзі, ми створили спеціальний короткий номер для підтримки військовослужбовців.

Кожен абонент передплаченого зв’язку Київстар може надіслати СМС за номером 88009 з тарифом 10 гривень.

Кошти знімаються з мобільного рахунку та будуть автоматично відправлені в Благодійний Фонд «Повернись живим».

Ми вдячні ЗСУ та кожному українському воїну за їх героїчні зусилля у боротьбі з ворогом
 

Операция "Ы"

Заблокирован
Реєстрація
18.07.20
Місто
Харьков
Телефон
Nokia 6.1 Plus
Ми продовжуємо підтримувати своїх клієнтів безкоштовними послугами.
Я реально в шоке от самого факта наличия связи.
Первым делом рубят всю связь и понеслась.
Есть связь - есть жизнь.
 

Alik iv

Из шипов выходят розы. الورود تخرج من الأشواك
Реєстрація
17.07.20
Місто
Полтаваская область Г Миргород.
Телефон
Не скажу.
Останніми днями до абонентів почала надходити велика кількість спам-повідомлень з недостовірною інформацією.
Тому інформуємо вас, що ми заблокували всі SMS-повідомлення із Росії та Білорусі на номери Київстар. Це наш черговий рішучий крок для боротьби з дезінформацією.
Також Київстар продовжує використовує усі технічні можливості та ресурси, щоб забезпечувати стабільну роботу мобільного зв’язку та інтернету. На жаль, у ряді населених пунктів через тривале знеструмлення або пошкодження окремих ділянок інфраструктури, виникають перевантаження. Спеціалісти компанії знають про всі такі ситуації і використовують кожну хвилину затишшя у зоні проведення операцій об’єднаних сил для відновлення зв'язку. Незважаючи на складну ситуацію, мережа Київстар працює у звичайному режимі, щоб ви не втрачали контакти із друзями чи близькими.
Бережіть себе, а про зв’язок подбаємо ми!
 
Реєстрація
23.01.20
Місто
Kyiv
Телефон
Samsung
Прислали 30 минут на другие мобильные сети, сроком до 7 числа марта месяца.

В связи с этим несколько скромным мыслей, за которые прошу сильно не ругать.

-ВФ дает 1000 минут сроком на месяц.
Это как-то связано с тем, что КС считает, все происходящее закончится быстро, а ВФ в этом не столь уверен?

-Почему КС не дает интернет, ведь им покрыта почти вся территория страны, в том числе и метро? (а метро сейчас больше чем метро)

-Какую информацию и о скольких людях (друзьях/знакомых/родственниках) можно узнать за 30 минут мобильного времени?


Знаете, я принципиально не буду использовать эти 30 минут.
И не потому, что у меня есть симка еще одного оператора.

Мне просто вот совсем не хочется, что бы когда все это закончится, и я буду читать громкие сообщения о помощи гражданскому населению, ощущать себя причастной к этой самой помощи.


Я понимаю, что кто-то из форумчан напишет (или, как минимум, подумает) :-Ну чего ты, женщина, ворчишь? Делают, что могут. И за это спасибо.

И в чем-то будет прав.
Но я вспоминаю топик на этом форуме, посвященный ковидной тысяче. (Вы можете его легко найти). И количество постов от форумчан, простых, обычных, людей которые находятся тут, помимо наличия друзей и хорошей атмосферы, из-за неких лайф-хаков, которые позволили бы сэкономить малую копейку.

Так вот сколько этих форумчан, перевели свою тысячу на нужды армии, отказав себе в здоровье (фтинес/спорт зал), дополнительном развитии (покупка книг/посещение музеев), отдыхе (кинотеатры и концерты).

Вот они сделали гораздо больше.
Потому что имея в тысячи, десятки тысяч раз, меньше чем КС, они внесли свой вклад. Свой, собственный, а не мизерную подачку на фоне своих гиперприбылей.

Простите меня, дорогие форумчане, если вы не согласны с написанными.
Я не хотела обидеть никого из вас.

Мне просто как-то очень обидно и очень-очень горько.
Я слышу сирены и отзвуки артиллерийского огня, я вижу репортажи и трансляции, а затем я вижу "30 минут на другие сети, сроком до 7 марта".

Видимо, я не понимаю этот мир. Но плохо ли это? Однозначного ответа у меня нет.

Извините еще раз.
 

Яша

Бывалый
Реєстрація
01.01.18
Місто
Киев
Телефон
Poco X3 Pro
ВФ дает 1000 минут...
... которые используются и внутри сети, а КС даёт безлим внутри сети, кол-во абонентов которой самое большое в Украине.
КС не дает интернет
Только что мне дали 10 Гб., проверка *503#
 

Бурун

Заблокирован
Реєстрація
22.03.15
Місто
Рівне
Прислали 30 минут на другие мобильные сети, сроком до 7 числа марта месяца.

В связи с этим несколько скромным мыслей, за которые прошу сильно не ругать.

-ВФ дает 1000 минут сроком на месяц.
Это как-то связано с тем, что КС считает, все происходящее закончится быстро, а ВФ в этом не столь уверен?

-Почему КС не дает интернет, ведь им покрыта почти вся территория страны, в том числе и метро? (а метро сейчас больше чем метро)

-Какую информацию и о скольких людях (друзьях/знакомых/родственниках) можно узнать за 30 минут мобильного времени?


Знаете, я принципиально не буду использовать эти 30 минут.
И не потому, что у меня есть симка еще одного оператора.

Мне просто вот совсем не хочется, что бы когда все это закончится, и я буду читать громкие сообщения о помощи гражданскому населению, ощущать себя причастной к этой самой помощи.


Я понимаю, что кто-то из форумчан напишет (или, как минимум, подумает) :-Ну чего ты, женщина, ворчишь? Делают, что могут. И за это спасибо.

И в чем-то будет прав.
Но я вспоминаю топик на этом форуме, посвященный ковидной тысяче. (Вы можете его легко найти). И количество постов от форумчан, простых, обычных, людей которые находятся тут, помимо наличия друзей и хорошей атмосферы, из-за неких лайф-хаков, которые позволили бы сэкономить малую копейку.

Так вот сколько этих форумчан, перевели свою тысячу на нужды армии, отказав себе в здоровье (фтинес/спорт зал), дополнительном развитии (покупка книг/посещение музеев), отдыхе (кинотеатры и концерты).

Вот они сделали гораздо больше.
Потому что имея в тысячи, десятки тысяч раз, меньше чем КС, они внесли свой вклад. Свой, собственный, а не мизерную подачку на фоне своих гиперприбылей.

Простите меня, дорогие форумчане, если вы не согласны с написанными.
Я не хотела обидеть никого из вас.

Мне просто как-то очень обидно и очень-очень горько.
Я слышу сирены и отзвуки артиллерийского огня, я вижу репортажи и трансляции, а затем я вижу "30 минут на другие сети, сроком до 7 марта".

Видимо, я не понимаю этот мир. Но плохо ли это? Однозначного ответа у меня нет.

Извините еще раз.
Ксения, может вы лучше посмотрите канальчик на Ютубе, про животных, птиц. Если что сброшу ссылку.
Массовая истерия, психоз не доведут до добра. Реально мы мало чем можем помочь защитникам.
А слушать полные бредни зам.министра, которая призывает бросать коктели Молотова со своего балкона, это плохо закончится для тех кто это попытается сделать.
Вот если бы ее сын или другой родственник первого второго уровня родства бы это сделал, то это был бы реальный пример, а так это просто болтовня плохо думающего человека.
 

Alik iv

Из шипов выходят розы. الورود تخرج من الأشواك
Реєстрація
17.07.20
Місто
Полтаваская область Г Миргород.
Телефон
Не скажу.
Розуміючи важливість підтримання держави в цей час, ми виділяємо 10 мільйонів гривень до Благодійного Фонду Повернись живим для гуманітарної допомоги нашим відважним військовослужбовцям.
🇺🇦

Також невдовзі оплатимо позачергово до держбюджету близько 640 млн грн податку на прибуток за четвертий квартал 2021 року.
Нагадуємо, що всі наші абоненти передплаченого зв’язку можуть долучитися та підтримати військовослужбовців завдяки СМС.
📲
Для цього надсилайте повідомлення за номером 88009. І з вашого мобільного балансу буде перераховано 10 гривень до БФ «Повернись живим».
Малої допомоги не буває, адже кожна гривня допомагає наблизитися нашій країні до перемоги!
Дякуємо кожному українському герою!
Наша сила — в єдності!
💙
💛
 

Операция "Ы"

Заблокирован
Реєстрація
18.07.20
Місто
Харьков
Телефон
Nokia 6.1 Plus
Зверху