Новини Київстар

Реєстрація
08.03.11
Місто
Винница
Телефон
Nokia 5220 XpressMusic/LG A190 Utеl/MTS/KS/Xiaomi Redmi Note5
Только что успешно подключил в МКС на предоплату Без меж лайт, следующая абонка на котором ч-з неделю.👍
Плюс 2ГБ инета(маловато) и плюс 150 мин на других, в т.ч на городские.
 
Реєстрація
24.11.19
Місто
Запоріжжя
Телефон
Samsung s24 ultra
Навіть на Контракт Успіх дали 1500 хвилин. І ще дали 40Гбт інтернету на додаток до повного безліміту. Ось тут я не знаю, навіщо!
 
Реєстрація
17.02.20
Місто
Київ
Телефон
Poco m4 pro 5g
Прийняли заявку з ходу через 311, очікую смс.
ТП "Твій новий"
 
Реєстрація
24.11.19
Місто
Запоріжжя
Телефон
Samsung s24 ultra
Реєстрація
03.05.19
Місто
Львов
ТП "Ваш Вибір" (контракт) - підключено "Втричі більше", смс ще немає, однак в застосунку вже відображається.
 

Alekokot

MS DOS 6.22 forever
Реєстрація
21.05.15
Місто
Киев
Телефон
BB Z10 Mi MIX 2 Iphohe 11
А ці гіги будуть зберігатися на Love Ua?
 

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
щось не працює сайт Київстар в новинах. І посилання на Шалений драйв. Передумали?
З 25 січня 2024 року акція Шалений драйв буде доступна всім новим абонентам, що придбають номер з одним із тарифів:

LOVE UA На максимум
LOVE UA Світло
LOVE UA Пісня
LOVE UA Сила
Нагадаємо, що раніше вона була доступна тільки при підключенні на тариф LOVE UA На максимум та давала** знижку 25 грн** на оплату тарифу. Цього разу знижка складатиме 50 грн на перші 4 оплати тарифного плану під час купівлі стартового пакета.

Акція діятиме при підключенні номера до 31 березня 2024 року. Підключити новий номер можна у будь-якому магазині Київстар або нашому онлайн-магазині.
Деталі: https://kyivstar.ua/info/shaleniy-drive
Теж саме
 
Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra
Проникнення хакерів рф могло статися ще в березні-2023: в СБУ розповіли про атаку на «Київстар»

 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
VEON, глобальний цифровий оператор, який забезпечує конвергентне підключення та онлайн-сервіси, та його 100% дочірня компанія Київстар оголошують про початок реалізації інвестиційного проєкту на суму 600 млн доларів США для відбудови України, про що було вперше оголошено в червні 2023 року. Виконання інвестиційного плану, який охоплює трирічний період з 2024 по 2026 рік, було в центрі уваги візиту делегації VEON до Києва, який відбувся минулого тижня. У складі делегації був також колишній держсекретар США Майкл Помпео, який вперше відвідав Київ після приєднання до Наглядової ради Київстару на початку грудня 2023 року.
Під час свого візиту секретар Помпео, член правління VEON Огі Фабела та генеральний директор VEON Group Каан Терзіоглу зустрілися з Андрієм Єрмаком, керівником Офісу президента України, амбасадоркою США в Україні Бріджит Брінк та заступницею Голови Місії Посольства Королівства Нідерландів в Україні Есселін ван Ертен.
1707351225698.png
 
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
Стало відомо, що з 31 січня 2024 року з компанії «Київстар» пішов Юрій Прокопенко. Він обіймав посаду директора з інформаційної безпеки ─ Chief Information Security Officer.

Зазначається, що звільнення відбулося за згодою сторін. Принаймні так говорить сам Прокопенко. Звільнення відбулося через півтора місяця після російської кібератаки, яка знищила ядро мережі оператора та на кілька днів паралізувала його роботу. У якості компенсації в січні компанія скасувала абонплату для своїх клієнтів, що коштувало їй 3,4 млрд грн.

Юрій Прокопенко працював в «Київстарі» майже 8 років. Він прийшов в компанію на посаду керівника відділу з кібербезпеки у травні 2016 року, а у 2018 році він обійняв посаду CISO й директора з захисту персональних даних та опікувався кіберзахистом не лише «Київстару», а й ще шести операторів, які входять у материнську компанію Veon.

Сторони не вказують, що саме результативна кібератака стало причиною звільнення. Прокопенко каже, що вирішив піти з компанії в січні.

«Цей костюм мені став затісним. Але я вдячний компанії, тут я значно виріс», ─ каже Прокопенко.
«Юрій Прокопенко, директор з кібербезпеки «Київстару», прийняв рішення продовжити кар’єру за межами компанії», – повідомляє пресслужба оператора.
Призначення майбутнього директора з інформаційної безпеки компанія не коментує через внутрішній характер інформації.

 
Реєстрація
08.07.23
Місто
Тараща
Телефон
Pixel 4 XL
Стало відомо, що з 31 січня 2024 року з компанії «Київстар» пішов Юрій Прокопенко. Він обіймав посаду директора з інформаційної безпеки ─ Chief Information Security Officer.

Зазначається, що звільнення відбулося за згодою сторін. Принаймні так говорить сам Прокопенко. Звільнення відбулося через півтора місяця після російської кібератаки, яка знищила ядро мережі оператора та на кілька днів паралізувала його роботу. У якості компенсації в січні компанія скасувала абонплату для своїх клієнтів, що коштувало їй 3,4 млрд грн.

Юрій Прокопенко працював в «Київстарі» майже 8 років. Він прийшов в компанію на посаду керівника відділу з кібербезпеки у травні 2016 року, а у 2018 році він обійняв посаду CISO й директора з захисту персональних даних та опікувався кіберзахистом не лише «Київстару», а й ще шести операторів, які входять у материнську компанію Veon.

Сторони не вказують, що саме результативна кібератака стало причиною звільнення. Прокопенко каже, що вирішив піти з компанії в січні.

«Цей костюм мені став затісним. Але я вдячний компанії, тут я значно виріс», ─ каже Прокопенко.
«Юрій Прокопенко, директор з кібербезпеки «Київстару», прийняв рішення продовжити кар’єру за межами компанії», – повідомляє пресслужба оператора.
Призначення майбутнього директора з інформаційної безпеки компанія не коментує через внутрішній характер інформації.

На який ляд ще раз писати є це вже дизлайк вліплю вже.
 
Зверху