Ножі, мультитули, аксесуари

rikky

ремонтник
Реєстрація
29.03.10
Місто
Шостка, Украина.
Телефон
Iphone 15
Уже более 10 лет использую victorinox spartan, открыл им очень много винных бутылок и различных консерв.
Для пикника использую подаренный нож Bahco 2444 который делает Morakniv.
 

GreyCat

Консервативний новатор
Реєстрація
09.08.13
Місто
м. Одеса, UA
Телефон
Samsung: A52, Tab А8"
До ножів ще додам такий невеличкий, але доволі корисний аксесуар в кишені/наплічнику як шматок (метра зо два) паракорду діам. 4 і парочку карабінів до 50 кг, багато місця не займає проте корисне. Карабіни не алюмінієві, а сталеві з покриттям. + непогано вміти в'язати декілька видів вузлів найбільш вживаних (вісімка, булінь, ешафотний тощо).
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Хто яку використовує шинкарку для капусти? В мене є дві штуки, але вони дуже незручні. При використанні дерев'яної, капуста розсипається, а при використанні типу ніж - незручно, повільно і втомлюєшся швидко. Можливо є щось набагато сучасніше, зручніше та продуктивніше?
 
Реєстрація
15.04.12
Місто
Чернигов
Хто яку використовує шинкарку для капусти? В мене є дві штуки, але вони дуже незручні. При використанні дерев'яної, капуста розсипається, а при використанні типу ніж - незручно, повільно і втомлюєшся швидко. Можливо є щось набагато сучасніше, зручніше та продуктивніше?
В мене, як раз, дерев'яна (ще від бабусі лишилась), іншої не треба. Слід пристосуватись до неї.
 
Реєстрація
26.06.20
Місто
Ужгород->Британщина
Телефон
Moto
В мене, як раз, дерев'яна (ще від бабусі лишилась), іншої не треба. Слід пристосуватись до неї.
В мене теж кілька різних розмірів, але отака це база. Ми нею шинкуєм, коли заквашувати на зиму капусту треба. По закарпатськи- дялув :ROFLMAO:
1668195617071.png
 
Останнє редагування:

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Реєстрація
26.06.20
Місто
Ужгород->Британщина
Телефон
Moto
Мені кмин в квашеній капусті не до вподоби, дуже специфічний вкус
Кладіть менше. В українській кухні в основному до всіх страв з капустою йде кмин, кріп, лавр або часник, щоб нівелювати метеоризм :).
Пробуйте заміняти, комбінувати або зменшувати пропорції.

Доречі, бачу декотрі наші війскові застрофеїли соб іножі кадирівські ахмат-чай. А в нас є щось подібне укрїнського виробництва?
1668504886977.png
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Шукав маленьку складну пилку, щоби пиляти плашки в поході для пічки.
Взяв ось такий набір BAHCO 396-LAP. Ніж посередній, а ось пилка ріже добре. 5-см гілки ріже швиденько.
1668506294674.png
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Яка реальна альтернатива кухонним ножам серії 365+ від IKEA? Дуже подобаються, особливо цільнометалева рукоятка, що утворює єдину конструкцію з лезом - це щось, не дерево, не пластик, що з часом деградує і погано миється.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Може в тебе не було нормальних ножів з полімерним руків'ям?
В мене вже років з 10 найпростіша Tramontina, сталь посередня, однак з ручкою нічого не сталося.
Marco Cervetti, які розпробував Сільпо за свої гроші шикарні ножі.
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Скористався 25-річною гарантією Leatherman - відламав кінчик ножа (як виявилося, їм не треба нічого піддівати) - замінили лезо безкоштовно без проблем, навіть не маючи чека. Дуже сподобалось
 

студент

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
10.07.09
Місто
Київ, Вінницька, București
Телефон
iPhone 8+, 13 Pro max
Скористався 25-річною гарантією Leatherman - відламав кінчик ножа (як виявилося, їм не треба нічого піддівати) - замінили лезо безкоштовно без проблем, навіть не маючи чека. Дуже сподобалось

В STVOL?
 
Зверху