Обмін ламп розжарювання на світлодіодні (велике лампівництво)

Реєстрація
08.02.23
Місто
Киев
С учётом того, сколько ламп было выдано и сколько еще будет выдано, то об отечественных производителях можно забыть надолго.
 

Historiker

Frischer Wind
Реєстрація
30.03.10
Місто
Salisbury, Ukraine.
ГВУ, вітчизняний виробник, це який? Львівська Іскра? На світлодіодних лампах, які продаються під їхнім брендом, завжди бачив напис - "Made in PRC".
Чи мається на увазі турецький товаровиробник?
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Прийшло в Дію повідомлення: йди за лампами (прибули у замовлене відділення). А там кажуть що ламп давно немає... Навіщо Дія в оману вводить? Як тоді поміняти лампи?
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
В Києві вдалося поміняти лампи. Якась Optonica - це щось нормальне чи не дуже? Іншого не було.
Чи поміняють лампи якщо я ще на родича хочу отримати? Він не має часу і бажання цим займатися, а мені за нього дадуть? Чи виключно хазяїну РНОКПП/паспорту поміняють?
 

Roman_UA

linux user
Реєстрація
24.06.09
Місто
Київ / Житомирська обл. / ČR
Телефон
Samsung / OnePlus
Чи поміняють лампи якщо я ще на родича хочу отримати?
В принципі міняють, але краще локально дізнаватись.
Я міняв на сільській пошті на іншу людину (родича) - поміняли

Хоча поштарка розказувала, що був випадок, коли на одну людину поміняв родич, а потім інший родич знову намагався на цю людину поміняти)
 

Roman_UA

linux user
Реєстрація
24.06.09
Місто
Київ / Житомирська обл. / ČR
Телефон
Samsung / OnePlus
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
Реєстрація
30.05.12
Місто
Куренiвка
Телефон
C75,MC100,S930,Mi Max2
Зараз розповім мою історію- перші 5-ь лампочок обміняв ще через Дію. Дали Осрам філаментні, потім на доньку обміняли ще з патроном е14 на теж е14, тому що тільки е27 на такіж, е14 теж такі. Позавчора на горищі мого приватного будинку знайшов ще 7 старих.
Мої діі всі знають- поїхав на пошту свою і дівчата кажуть нема, і що робити, відповіли на Сирці ( це Київ) є пошта де можна обміняти.
Ну добре- поїхав. Моє здивування в тому, що на заміну були і Осрам, і Філіпс. І патрон 14 та 27, і жіночка що можемо дати які завгодно та ще в упаковці. Здивували своєю простотою :apl: .
 

bearing

Заблокирован
Реєстрація
20.08.19
Місто
Киев
А меняют обычный патрон на обычный, или можно маленький на обычный, ну вы поняли, спасибо))
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Sashkent, це вже на третю людину міняли бо на одну лише 5 ламп можна? Чи можна більше 5 ламп міняти на одну людину? (тіпа ажіотаж пройшов, міняй скільки хочеш).
 
Зверху