Освіта в Україні та за кордоном

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
Війна війною, а КРУ далі розкриває схеми. Тепер маємо сидіти на робочому місці, навіть коли навчання дистанційне. :dash1:
http://www.mukachevo.net/ua/news/view/3915403
УжНУ після війни я би взагалі розформував в ПТУ, скільки там було уже скандалів, і крок люди-двійники приходять здавати, і за акредитацію свою боролись. Мало того що корупція нереальна, так ще й з бюджету гроші сосуть.
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Bebobi, Врахуй що УжНУ це 12-15 місце серед ЗВО України об'єктивно,
Як я вже писав: ситуація в освіті справді плачевна...
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
Bebobi, Врахуй що УжНУ це 12-15 місце серед ЗВО України об'єктивно,
Як я вже писав: ситуація в освіті справді плачевна...
Це не означає що його не потрібно понижати в акредитації (як і інші з списку які реально пустишки для отримання дипломів, тому що для совків диплом це як кріпта) з професорами які не знають іноземної мови, їх максимум це в ПТУ зачитати пару годин на 0.25 ставки.
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Bebobi, НАЗЯВО, акредитація окремих спеціальностей. Починали дуже жваво і реально були каталізатором позитивних змін, але система проти них дуже бореться.
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
Bebobi, НАЗЯВО, акредитація окремих спеціальностей. Починали дуже жваво і реально були каталізатором позитивних змін, але система проти них дуже бореться.
Нічого, Марченку (міністру фінансів) зараз дуже складно, якраз можна буде над цим задуматись знову. Мало того що самі університети пустишки, які сосуть гроші з бюджету, так ще й студенти які там сидять по 4-6 років в цей час могли б одразу піти на роботу і генерувати як ВВП так і податки в бюджет, замість того щоб роками відсидіти на парах і піти працювати на посаду де диплом і не треба був.
 
  • Haha
Реакції: ed4t

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
досі заповнюємо журнали в дусі 16,07,2022 Лекція на тему ... 2 години підпис, щомісяця формують табелі ...
І чому це причина робити таку схему як ти описав? Я, якшо шо, розумію, що іноді, коли ти хочеш щось хороше зробити працюючи на державу, треба якісь шорткати робити, але тут наче не той випадок і твій коментар, що суки, змушують, бути весь час на робочому місці під час віддаленої роботи - неправда
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
І чому це причина робити таку схему як ти описав? Я
Тому, що скажімо 0,25 ставки це 150 годин, які повинні бути "розмазані" на 15-17 тижнів семестру, інакше бухгалтерія не пропустить.
Post automatically merged:

Ну і звісно всі проблеми в освіті, як і в більшості галузей в недостатньому фінансуванні. При ЗП від 6 тис у асистента до 15 в професора очікувати на якість і відсутність схем...

Особисто я коли пішов в УжНУ то подобалось, що тут значно менше бюрократії, у порівнянні з іншими ЗВО. Можеш за 2-3 дні в тиждень виконати свою частину роботи і далі спокійно заробляти гроші.

А тепер починають дути й на холодну воду і бюрократія все наростає і наростає.
 
Останнє редагування:

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
0,25 ставки це 150 годин
Опа, в місяці приблизно 173 робочі години(8-годинний робочий день), в контрактах рахую завжди 153, бо свята, хвороби і все таке. Якщо в вас це 0.25 ставки, то той, хто працює на повну ставку справжні титани - 23 години на добу пашуть. Мойо уваженіє ужгородським прєподам.
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
plebis, ставка 600 год/рік. У нас може бути нерівномірне навантаження, відповідно 0,25 річної ставки можна відпрацювати за місяць, що переважно і роблять хороші спеціалісти, але ЗП за місяці з 0 навантаженням платити не хочуть.
 
Останнє редагування:

Гудзак

Хатуль мелумад - тварина типу кіт, що йде ланцюгом
Реєстрація
29.01.14
Місто
Першотравенськ (Січеславщина)
Телефон
Moto G9+; Moto G5+
(мрачно) ...после войны (нашей победы) один МАУП будет гордо ковать кадры для реиндустриализации... Эти за шо хош возьмутся... Любую дисциплину на раз... (сарказм)
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Аа, то на рік, тоді інша справа. А чому не можна наняти на контракт на місяць? Державні установи точно так можуть робити і роблять
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
plebis, знову ж таки все питання в грошах. 0,25 ставки професора на рік це десь 4*12 == 48 тис грн на руки. А найняти його ж погодинно на контракт це ~ 18 тис грн разово.
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Буде президентський університет ще, друга провідна кузня руководящіх кадров.
Але мені здається, проблема з харківським мусорським універсітетом, чомусь кожна перша прокурорсько-суддівська сука звідти, щось там пороблено
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Чесно кажучи, я хіба УКУ можу згадати як нормальний ЗВО. А так працював я трохи в КНУ ім. Шевченка: ті ж схеми що й в УжНУ. І то в галузі математики/іт корупція майже відсутня, а от що твориться в інших галузях...
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Дюрі-бачі, мабуть тому що професорська робота передбачає не просто вичитку лекцій за тиждень, тому і оплата різна. З наведкних тобою цифр, повна професорська ставка на рік це 4 місяці чистих лекцій з 8-годииним робочим днем. Ще дві третини платять за іншу додану вартість (що є справедливо, як на мене)
Тобто в результаті, це просто лозєйка заплатити не за те, що сталося насправді. Тіпа як ще додати ставку прибиральника і завгоспа. Не можу засуджувати, з нашими бюджетами, але це все ж таки очевидно протизаконно і корупційно
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Ще дві третини платять за іншу додану вартість
Решта платится за науку і самопідготовку, щоб на парах не читати застарілу маячню. Але далеко не всі добросовісно виконують.
І 600 годин/рік це обмеження зверху закону. Багаті університети могли признати ставкою й 400-500 год.
 
Останнє редагування:

Гудзак

Хатуль мелумад - тварина типу кіт, що йде ланцюгом
Реєстрація
29.01.14
Місто
Першотравенськ (Січеславщина)
Телефон
Moto G9+; Moto G5+
Дюрі-бачі, а можно и сэкономить - если перетащить на т.н. "обратную сторону" все, что только можно и оплачивать только сугубо "горловые". Эх, то ли еще будет...
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
Ну і звісно всі проблеми в освіті, як і в більшості галузей в недостатньому фінансуванні.
а яке має бути фінансування у того що нікому не потрібне чи хочеш сказати у червоному університеті теж такі смішні зарплати?
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
червоному університеті теж такі смішні зарплати?
Ні, в них окремим законом +100% доплати додатково до ~60% які є в звичайних доц. на ділі в доцента виходить десь 20 тис. замість 12 в звичайному. В професора, десь 23 замість 15
 
Зверху