Освіта в Україні та за кордоном

Реєстрація
26.08.20
Місто
Полтава
Хлопці, підкажіть, син буде здавати мультипредметний тест замість зно. Париж Сорбона. підкажіть недороге житло, на два дні
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
а яке має бути фінансування
Для початку хоча б постанову №822 виконували:
для доцента 7,2 прожиткових мінімумів + 60% надбавок - податки == 24 тис.
А так, щоб конкурувати з ІТ, сусідніми державами, має бути хоча б 1000$
але звісно все це після перемоги.
 
Останнє редагування:

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
а яке має бути фінансування
Для початку хоча б постанову №822 виконували:
для доцента 7,2 прожиткових мінімумів + 60% надбавок - податки == 24 тис.
А так, щоб конкурувати з ІТ, сусідніми державами, має бути хоча б 1000$
але звісно все це після перемоги.
У мене абсолютне друге бачення, що будуть масові скорочення щоб збалансувати бюджет, не говорячи про те що лендліз ще не почався, а за нього теж ПОТІМ треба буде платити.
Тому доцентам краще самим взяти підручники і почати розбиратись що таке інформаційні технології, там на пару місяців для людини у якої є хоча б 100 IQ і знання англійської :)
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Bebobi, я тут колись дискутував, що без освіти майбутнього в держави нема. Скоро (кілька десятків років) роботи вытеснять всіх низькокваліфікованих працівників. Залишаться тільки круті спеціалісти, ІТ та інженери.
 
Реєстрація
10.06.21
Місто
Kiev
червоному університеті теж такі смішні зарплати?
Ні, в них окремим законом +100% доплати додатково до ~60% які є в звичайних доц. на ділі в доцента виходить десь 20 тис. замість 12 в звичайному. В професора, десь 23 замість 15
Зарплата 12 и 15 тыс это чистыми, или еще минус налоги?
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Demn, на руки, за 1 ставку. В професора з 20+ роками стажу може бути навіть трохи більше.
 
Реєстрація
10.06.21
Місто
Kiev
В академи наук (НАН) гдето 15 тыс. получает с.н.с. с дипломами кандидата и старшего научного (доцента). А 20, наверное, на должности ведущего научн. сотрудника и доктора наук.
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
Bebobi, я тут колись дискутував, що без освіти майбутнього в держави нема. Скоро (кілька десятків років) роботи вытеснять всіх низькокваліфікованих працівників. Залишаться тільки круті спеціалісти, ІТ та інженери.
Освіта, це у тих хто добре вчиться і їде закордон на безкоштовну освіту за дипломом який визнається у світі.
"Освіта" це те що у нас, що не потрібно навіть у нас на ринку праці (лише для держ. органів). Одна з цих освіт не постраждає і буде доступна, іншу або реформують або треба буде скорочувати фінансування на неї (щоб розплатитись за хімарси перед поважними людьми).
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
У мене абсолютне друге бачення, що будуть масові скорочення щоб збалансувати бюджет, не говорячи про те що лендліз ще не почався, а за нього теж ПОТІМ треба буде платити.
Пишут, что в Харькове уже:
Вика – моя студентка-дипломница. Классик. Специальности "классика" – "древнегреческий язык и литература, латынь" – уже нет. Война упразднила. Университет сокращается, ужимает специальности. Нас там тоже скоро не будет. Уже предупредили: с сентября сокращения. Не будет древнегреческого, который Олег преподает. Не будет моего мифа. Мифокритики и мифопрактики. Я сам придумал название этого предмета.
 

rtl

Заблокирован
Реєстрація
04.04.13
Місто
Лиманское (одесская обл. )
Телефон
prestigio 5453 , benq-siemens e-71 , siemens mt50 , сяоми 4х
Bebobi, я тут колись дискутував, що без освіти майбутнього в держави нема. Скоро (кілька десятків років) роботи вытеснять всіх низькокваліфікованих працівників. Залишаться тільки круті спеціалісти, ІТ та інженери.
Хрен там было. На ближайшие десятилетия как раз рабочих рук делающих простую работу не будет хватать. В Китае в свое время было так называемое "восстание боксеров" одна из причин это ,что типа индустриализация оставит народ без работы, а с тех пор прошло 100 лет ,а рабочих рук надо все больше и больше.
 
  • Like
Реакції: ed4t

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Закарпаття - єдина область за офлайн навчання
 

Вкладення

  • FB_IMG_1660631839345.jpg
    FB_IMG_1660631839345.jpg
    125.7 КБ · Перегляди: 29

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
ЗНО він трошки підстаркуватий
Цього року не проводили ЗНО, тільки НМТ. Але щодо віку - в мене зараз є студент 57 років, який поступив на 1 курс бакалаврату (до цього ніколи не мав вищої освіти) і закінчить бакалаврат вже на пенсії,
 
Зверху