ПДР і все, що з ними пов'язано

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Останнє редагування:
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
Ось приклад, столиця, Поділ
зліва пофіг на знак - головне, який знак з правої сторони
Не дивитися по сторонах - це коли у тебе каско круте або папа прокурор. Інакше будеш цілком правий, але в кращому випадку - самостійно ремонтувати машину, або починати збирати на нову.
 
Реєстрація
19.06.20
Місто
Kyiv region
Телефон
iPhone
підкажіть, що означають ці знаки "жовті"? дякую
 

Вкладення

  • photo1705065129.jpeg
    photo1705065129.jpeg
    242.8 КБ · Перегляди: 54
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Реєстрація
30.03.10
Місто
Миколаїв,0512
Телефон
Redmi 5Plus,Redmi Note8T
Inn@ А в якій це країні? Українські знаки не передбачають такого формату (жовтий і чорна стрілка).
Ви зараз за кордоном, я вгадав?
 
  • Like
Реакції: Inn@
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
Пригадав як в щасливі годи взяв прокатного Гольфа і поїхав подивитись на Нюрбургрінг в "туристичний" день. Сміливості на прокатній машині зробити коло не вистачило, особливо як побачив які там феррарі і всякі астон мартіни їздять, а повтикати на трасу з ліска під хотдог а потім погулять по порожнім трибунам - дуже сподобалось.
Так от я до чого - їхав звідти у найближче місто, Бонн ну там і Кельн. Дорога така собі, не автобан, звичайна, по 1 смузі. І видно так забембали гонщики (а там постійно в потоці і назустріч оці всі ламборгіні і порші рс з усієї Європи) мешканців тих сіл, що в кожному селі там отакі знаки на постійній основі. Жодного села з просто дорогою нема, постійні "сповільнювачі", постійно або вузький проїзд або штучна перешкода, або "шикана" на рівному місці. Ну і відповідні знаки, якщо їдеш по правилах, то встигаєш нормально зреагувати.
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Жодного села з просто дорогою нема, постійні "сповільнювачі"
Это, по-моему, везде по Германии (и я очень бы хотел, чтобы в Украине было аналогично). Хочешь быстро ехать - вон автобан, как правило, там вообще нет лимита скорости. А по населенному пункту - 50 км/ч. Или даже 30 км/ч, если поставили ограничение.
На какое-то количество км/ч можно превысить, как я понял. Ну, по крайней мере, собеседник-немец жаловался, что в Швейцарии его оштрафовали больше , чем на 100 ойро за превышение скорости на восемь км/ч , из этих слов я понял, что в Германии на восемь км/ч превысить или бесплатно, или гораздо дешевле.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Я спостерігав в Хорватії, як німці селами по дорозі 1 (стара дорога на Дубровнік) пролітали від 130 км/год. Склалося враження, що поза Німеччиною німці на ПДР не звертають уваги. Певно тому, й обурювався, що його оштрафували в нерідній країні.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
На какое-то количество км/ч можно превысить, как я понял. Ну, по крайней мере, собеседник-немец жаловался, что в Швейцарии его оштрафовали больше , чем на 100 ойро за превышение скорости на восемь км/ч , из этих слов я понял, что в Германии на восемь км/ч превысить или бесплатно, или гораздо дешевле. [/SPOILER]
Не можна, але до 10км/год там штрафи таки менші. 20-30 євро.
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
Кочевник, то не німці, то хорвати на німецьких машинах. Дуже іх багато в Німеччині та Австріі живе, ну і іноді звісно додому навідуються.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Як пішоходу сплатити штраф за порушення ПДР. Окрім варіантів платежу на IBAN?
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Варіант платежу на IBAN не підходить, бо банк в платника кончений, бачить, що отримувачем є казначейство, вважає платіж сплатою податків і вставляє якісь податкові вимоги до призначення.

Чукча не в курсі, що по IBAN можна платити онлайн. Треба уточнювати.
Що уточнювати? Не платити переказом на IBAN, як ще можна зрозуміти?
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Кочевник, автомобільні штрафи можна карткою через аплікухи Дію, Приват, Моно, Штрафи ПДР, може й тут можна? Теоретично різниці не має бути
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Теоретично різниці не має бути
Не можна, бо вимагає номер авто.
Єдиний варіант - додаток "Штрафи UA", там є окрема пімпа "пішохід або велосипедист". Але і там цей штраф за номером постанови не знаходиться.
 
Зверху