Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
Причина: онлайн-підтримка
Останнє редагування модератором:

gredox

Ruslan Nekrutenko Telegram: @rus_nekrutenko
Реєстрація
13.01.12
Місто
Нидерланды
Телефон
IPhone 15 Pro Max
Переглянути вкладення 55138
А чем мотивировать друга? Ему дадут бонус по рефке?
Конечно дадут.
Дадут и приглошающему и приглашенному.
При условии, что приглашенный в течение месяца потратит минимум 100 гривен (именно потратит, а не переведёт).

Если нет, то оба останутся с балалайкой.
 
Реєстрація
23.12.21
Місто
Киев
Переглянути вкладення 55138
А чем мотивировать друга? Ему дадут бонус по рефке?
Конечно дадут.
Дадут и приглошающему и приглашенному.
При условии, что приглашенный в течение месяца потратит минимум 100 гривен (именно потратит, а не переведёт).

Если нет, то оба останутся с балалайкой.
а где почитать условия для приглашаемого?
 
Реєстрація
27.01.17
Місто
Н.-Северский
Телефон
Samsung M21
Переглянути вкладення 55138
А чем мотивировать друга? Ему дадут бонус по рефке?
Конечно дадут.
Дадут и приглошающему и приглашенному.
При условии, что приглашенный в течение месяца потратит минимум 100 гривен (именно потратит, а не переведёт).

Если нет, то оба останутся с балалайкой.
а где почитать условия для приглашаемого?
А что там читать?
 

Вкладення

  • Screenshot_20230606-211958_PUMB Online.jpg
    Screenshot_20230606-211958_PUMB Online.jpg
    103.8 КБ · Перегляди: 40
Реєстрація
22.08.16
Місто
Киев , Деснянский район
Телефон
6s+ 2/32
В прошлом месяце была категория азс 1,5% и отдельно wog 1,5%, их айтишники дятлы даже не в теме что надо было выбрать что-то одно, висят мне кешбеком за 4500 грн за май, бараны даже не могут разобраться что к чему, дятлы конкретные в отделении посылают звони типа , всех бы уволил нафиг баранов
 

Сапожник

Заблокирован
Реєстрація
07.05.23
Місто
Белая Церковь
А где написано что ему капнет бонус?
Там где "Запросити друга" там и написано, буквально.
Вы друг или хотите запросити? Если запросити то там и читать, на

ⓘ​

нажать и там все ответы на вопросы, 16 вопросов и ответов.
 

dzidzio

Генерал Свинорильських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
Шось намутили з платежами, раніше оплата за комуналку йшла 3-5 днів, а тепер вночі оплатив за інтернет і світло, а в 10-тій ранку вже гроші зайшли на обидва рахунки :pank:
 
Реєстрація
12.11.22
Місто
Одеса
Шось намутили з платежами, раніше оплата за комуналку йшла 3-5 днів, а тепер вночі оплатив за інтернет і світло, а в 10-тій ранку вже гроші зайшли на обидва рахунки :pank:
В мене інтернет і електрика завжди заходили за пару хвилин
 
Реєстрація
30.05.12
Місто
Куренiвка
Телефон
C75,MC100,S930,Mi Max2
В мене інтернет і електрика завжди заходили за пару хвилин
У мене в Києві інтернет заходить блискавично, водоканал десь три дні, світло, розподіл газу та нафтогаз мурижать від трьох до 5 днів.
Що цікаво- за розподіл в травні платив за себе і сусідів так у мене зайшло за 3 дні, а на рахунок сусідів лише на 7 день :unsure: .
 

SDA

Реєстрація
11.08.09
Місто
Чернігів
Телефон
Samsung A52 (VF+KS)
В мене інтернет і електрика завжди заходили за пару хвилин
У мене в Києві інтернет заходить блискавично, водоканал десь три дні, світло, розподіл газу та нафтогаз мурижать від трьох до 5 днів.
Що цікаво- за розподіл в травні платив за себе і сусідів так у мене зайшло за 3 дні, а на рахунок сусідів лише на 7 день :unsure: .
Все залежить від шляху проходження коштів і тільки за умови прямого договору з банком чи агрегатором реальна швидка обробка платежів (фактично тоді є реєєстр платежів чи онлайн зарахування через api постачальника плюс загальний платіж).
Але якщо банк відправляє платежі як звичайний IBAN платіж з вашого рахунку, то тут вже все цікавіше оскількив ключається фактор розбору призначення платежів на стороні організації. Наприклад, так робить ПУМБ по тим організаціям мого міста, що я платив.
Враховуючи, що не у всіх організацій це нормально організовано і автоматизовано, то заходили вони можуть довго і з нюансами. По моїм платежам через ПУМБ практичний інтервал від 3 до 14 днів. Ну тут хоч все корректно зарахувалось. У колеги був випадок, коли і неправильно розібрали та замість опалення зарахували на гарячу воду.
А платежі за інших ще більш складна ситуація оскільки з рахунку умовного Іванова інн такий платіж в призначенні має умовного Петрова.
 

Flamingo

Просто розовый птЫц ;)
Реєстрація
30.12.20
Місто
Зп
Вклад лишь по приглашению от банка (инд.условия, не? :)) ставки +1% к обычному доходному кроме вклада на 1 мес (он в Доходном под 9% годовіх - в дох+ его просто нет). В общем - "нічого цікавого" ;)
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ

dzidzio

Генерал Свинорильських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
В тему закликається @Maxxx , як експерт по тролінгу відроводів))
Та.. я не клієнт цього банку, і переводити нема кому тим більше)) Якщо вже викликав, як демона, в цю тему, то буду тролити ПУМБ - чим він кращий за Моню? Чи є кишмиш на АЗС більше за 1,5% ;)
 

dzidzio

Генерал Свинорильських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
Та.. я не клієнт цього банку, і переводити нема кому тим більше))
Пропустиш просто так той факт, що VISA і ПУМБ фактично оцінили власників андроїд-трубок як "нецікаві ніщєброди"??))

чим він кращий за Моню? Чи є кишмиш на АЗС більше за 1,5% ;)
Тут є кешбек 2% на комуналку.
На АЗС 1.5%.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Пропустиш просто так той факт, що VISA і ПУМБ фактично оцінили власників андроїд-трубок
Та якось піх..😂
Тут є кешбек 2% на комуналку.
На АЗС 1.5%.
Чистоганом, чи недо-горішками з хробаками, як у Сенса?
 
Зверху