Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
Причина: онлайн-підтримка
Останнє редагування модератором:

SDA

Реєстрація
11.08.09
Місто
Чернігів
Телефон
Samsung A52 (VF+KS)
Citizen, а як проконтролювати, що одноразово прочитані контакти для визначення чи є на ньому прив'язані картки не синхронізуються в якесь їх сховище на постійній основі для своїх цілей (як мінімум для забезпечення роботи Visa Alias, систем протидії шахрайству і т.п. із оферти)?
Тут згадується той же Телеграм і якому лише через значний проміжок часу з'явилося налаштування щодо видалення раніше синхронізованих контактів, які вже давно були видалені, а він їх пам'ятав.
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Дійсно в пумбі не проведуть платіж за реквізітами, якщо не пройти смс веріфікацію? Мені сказали в касі, якщо не має телефону, то платіж від мене не приймуть, бо їм потрібен мій номер телефону, на який прийде смс з кодом без якого платіж вони не приймають
 
Останнє редагування:

rikky

ремонтник
Реєстрація
29.03.10
Місто
Шостка, Украина.
Телефон
Iphone 15
Двйсно в пумбі не проведуть платіж за реквізіьами, якщо не пройти смс веоіфікацію? Мені сказали в камі, якщо не має телефону, то платіж від мене не приймцть, бо їм потоібен мій номер телефону, на який прийде смс з кодом бкз яуого платіж вони не приймають
може не варто так швидко друкувати текст, а просто перевірити що написали?
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Себастьян Перейро, якщо сума платежу в тебе 5к ₴ і більше, то банк мусить тебе ідентифікувати (хоча за готівку може придираться і від 1 копійки). Не знаю чому вони вимагають лише код із SMS, який повинен прийти на фінансовий номер клієнта ПУМБ, коли могли вимагати й паспорт, за яким ти обслуговуєшся в банку.
 
Реєстрація
13.01.11
Місто
Запоріжжя
А роскажіть, де взяти Визу в ПУМБе? А то щось всі картки що відкривав мастеркард. Чи Виза тут не обов язково? Це я про "Перекази за номером телефону з Виза"
 
Останнє редагування:
Реєстрація
01.07.18
Місто
Січ
Citizen, а як проконтролювати, що одноразово прочитані контакти для визначення чи є на ньому прив'язані картки не синхронізуються в якесь їх сховище на постійній основі для своїх цілей (як мінімум для забезпечення роботи Visa Alias, систем протидії шахрайству і т.п. із оферти)?
Тут згадується той же Телеграм і якому лише через значний проміжок часу з'явилося налаштування щодо видалення раніше синхронізованих контактів, які вже давно були видалені, а він їх пам'ятав.
Вы реально думаете, что банк увидел , что у ваших контактов к номеру телефона привязана карта визы именно из вашей базы номеров, а не потому , что они уже засвечены ранее с этой информацией у визы? Большой брат о вас уже знает почти все, смиритесь с этим или выкиньте телефон и отключите кабель:)
Post automatically merged:

А роскажіть, де взяти Визу в ПУМБе? А то щось всі картки що відкривав мастеркард.
Зачем вам виза в пумбе?
 

SDA

Реєстрація
11.08.09
Місто
Чернігів
Телефон
Samsung A52 (VF+KS)
Citizen, я реаліст, але базової цифрової гігієни намагаюсь дотримуватися. Особливо, коли в частині роботи з персональними даними така дикість як в ПУМБ написана.
 
Реєстрація
07.11.07
Місто
Киев
SDA,
дикість - це коли тільки з сайту ПУМБу ти дізнаЄшся як твоїми даними вже давно розпоряджаються різні організації. Ви хоч коли-небудь читали договори, яуі підписуєте, особливо, які мають індивідуальну та публічну частину. Поцікавтесь, хто, кому і що передає... при цьому з вашої ж згоди.
 

SDA

Реєстрація
11.08.09
Місто
Чернігів
Телефон
Samsung A52 (VF+KS)
Карманник, не в повній мірі згоден. Публічні банківські угоди постійно оновлються і розширюютьться, як наслідок, при їх величезних обсягах все відстежувати нереально.
Звісно відносно себе приймаю ризики, але відносно інших з якими я в якийсь момент появи цього пункту дав право їм контактувати відносно себе це вже зовсім інша історія.
 
Реєстрація
30.03.10
Місто
тимчасово Київ (раніше Миколаїв)
Телефон
Redmi5Plus,RedmiNote8T
Раз уж тут заговорили за персональные данные, вставлю свои 5 копеек.
Мне с мая-июня периодически звонят и пишут в viber с разных банков.
То Укр.капитал, то Идея банк. Причём ИДЕЯ при звонках называет по имени-отчеству и предлагает депозит.
Подозреваю, что могли получить инфу от ПУМБа (я с Форварда забирал выплату в апреле, на ВсеКарту).
Но доказательств нет - не факт, что ПУМБ. Может и сам Форвард слил.
Поэтому цифровая гигиена вещь не лишняя
Citizen, я реаліст, але базової цифрової гігієни намагаюсь дотримуватися. Особливо, коли в частині роботи з персональними даними така дикість як в ПУМБ написана.
 
Реєстрація
07.11.07
Місто
Киев
Sanyok77,
1. Можно обратиться в банк и отозвать разрешение на использование и обработку ваших перс.данных.
2. Между барсиком и Пумбом, если была выплата, была ж ещё прокладка в виде ФГВФЛ с реестром вкладчиков.
3. Логически даже подумать - как это ПУМБ додумался сливать своих клиентов третьему банку, когда наоборот на рынке идёт борьба за новых клиентов и удержание старых?
 
Реєстрація
30.03.10
Місто
тимчасово Київ (раніше Миколаїв)
Телефон
Redmi5Plus,RedmiNote8T
Карманник Ну так я и не утверждаю, что именно ПУМБ занимается сливом данных.
Подозрение не равно "однозначно утверждаю". Может сам Фонд допустил утечку данных, мало ли.
А так мне ПУМБ очень даже нравится из-за депозитов и ВсеКарты. Это очень удачные продукты, как по мне.
 
Реєстрація
01.03.21
Місто
Хмельницький
Можно обратиться в банк и отозвать разрешение на использование и обработку ваших перс.данных.
Ви (чи хтось, кого знаєте) таке робили?
Як банк до цього віднісся?

Я писав заяву в Форвард (пару років тому) щодо видалення номерів телефонів людей, що я надав при оформленні там кредитки. За місяць отримав відповідь, щось про "розглянуто і позитивно вирішено". АЛЕ коли через пару місяців випав шанс одним з останніх отримати другу дебетку коко (з окремим рахунком), то при отриманні я спитав чи бачать в базі номери телефонів, що надавав раніше. БАЧАТЬ! На повторне звернення до банку (письмовою заявою в відділенні) через пару тижнів отримав на мейл (що залишав в заяві для відповіді банку) відписку, що видалення цих даних "не передбачено" в умовах/договорі і т.д.
Думаю таке може бути в багатьох банках.

А щодо видалення саме ваших перс. даних з бази даних банку - як це? Як банк зможе співпрацювати з клієнтом, не маючи його даних?
Ті перс. дані, що вже пішли "третім особам", банк як зможе видалити/повернути?
 
Зверху