Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
Причина: онлайн-підтримка
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
27.01.17
Місто
Н.-Северский
Телефон
Samsung M21
Там еще от возраста думаю как-то зависит
Не факт. Есть 2 клиента банка с разницей в возрасте в 1 год. У одного из них нет и не было вызовов. Даже меню вызовов в приложении банка нет.
И сколько лет у тому у кого небыло вызовов?
 

Flamingo

Просто розовый птЫц ;)
Реєстрація
30.12.20
Місто
Зп
Головне, щоб був переказ за номером телефону між різними банками
А як це працює?) Якщо я свій номер додав у двох банках чи таке неможливо? До речі, на свою картку в іншому банку прокатить?)
Я так понимаю что к одному номеру телефона можно под эту услугу (Visa Alliace) привязать одну карту. Пофиг какого банка. Если привязал в одном банке одну карту, а потом перепривязал в другом другую - все переводы будут идти на вторую карту, а на первую перестанут. И да переводить для этой акции на свою карту в другом банке естественно тоже можно. Я делал именно так - с Сени потянул - на сеню вернул
 
  • Like
Реакції: kvv
Реєстрація
14.03.14
Місто
UA
Телефон
Tecno POVA 3
Там еще от возраста думаю как-то зависит
Не факт. Есть 2 клиента банка с разницей в возрасте в 1 год. У одного из них нет и не было вызовов. Даже меню вызовов в приложении банка нет.
И сколько лет у тому у кого небыло вызовов?
37 - вызовов нет.
38 - было уже 3 вызова за все время.
Post automatically merged:

Тут ПУМБ прислал пуш, что кэшбек по кредитке с 1 августа будет более выгодным.

Screenshot_20230728-164513.jpg
 
Останнє редагування:

Roman_UA

linux user
Реєстрація
24.06.09
Місто
Київ / Житомирська обл. / ČR
Телефон
Samsung S23+|OnePlus 6T
Я так понимаю что к одному номеру телефона можно под эту услугу (Visa Alliace) привязать одну карту.
Ні, неправильно. При переказі по своєму номеру телефону воно видало на вибір два банки, один з яких ПУМБ)) Не ризикнув вибирати його)
 

gredox

Ruslan Nekrutenko Telegram: @rus_nekrutenko
Реєстрація
13.01.12
Місто
Нидерланды
Телефон
IPhone 15 Pro Max
Я так понимаю что к одному номеру телефона можно под эту услугу (Visa Alliace) привязать одну карту.
Ні, неправильно. При переказі по своєму номеру телефону воно видало на вибір два банки, один з яких ПУМБ)) Не ризикнув вибирати його)
Внутри ПУМБа переводы не засчитаются для выполнения вызова.
 
Реєстрація
01.06.19
Місто
Днепр
Внутри ПУМБа переводы не засчитаются для выполнения вызова.
Я вообще переводил на ту же самую карту, иконка акции была и все 3 перевода засчитались. Возможно, уже подфиксили такой круговорот.
 

kvv

Реєстрація
16.10.16
Місто
Ровно
Я делал именно так - с Сени потянул - на сеню вернул
а я валянок на Бегемота закинув ...аж 300 грн 😕 ...і тепер змушений воскрешати Коня (бо там не було активності більше 6 міс.) для повернення кровних

* підключив Сеню для переказів по номеру телефону і тепер всі такі перекази ідуть в Сенс. тобто налаштування в пб анулювались.
 

Roman_UA

linux user
Реєстрація
24.06.09
Місто
Київ / Житомирська обл. / ČR
Телефон
Samsung S23+|OnePlus 6T
kvv, я таке налаштування (прийняти переказ за номером телефону) бачив лише в ПУМБ, Сенс і Приват. А ось у Моно не знайшов(

підключив Сеню для переказів по номеру телефону і тепер всі такі перекази ідуть в Сенс. тобто налаштування в пб анулювались.
У мене ПУМБ швидше за все показався, бо це типу внутрішній переказ (всередині банку), я думаю. А так логічно, що одна картка має бути прив'язана до одного номеру телефону для переказів
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
При переказі по своєму номеру телефону воно видало на вибір два банки, один з яких ПУМБ))
Чтобы можно было перевести по своему номеру телефона, необходимо включить в настройках приложения разрешение светить свой финномер клиентам ПУМБ. А то, что этот номер числиться за картой другого банка ПУМБу фиолетово при отключённом доступе.
 
Реєстрація
18.11.19
Місто
Харьков
Чтобы можно было перевести по своему номеру телефона, необходимо включить в настройках приложения разрешение светить свой финномер клиентам ПУМБ. А то, что этот номер числиться за картой другого банка ПУМБу фиолетово при отключённом доступе.

Да, это прикол.
Сделал виклик и выключил "свеженайденную секьюрную настройку". А потом голову сломал - почему не могу перевести себе с другого акка. Думал ПУМБ забанил номер за 3 перевода подряд.
 
Реєстрація
08.04.21
Місто
Kyiv
Я делал именно так - с Сени потянул - на сеню вернул
а я валянок на Бегемота закинув ...аж 300 грн 😕 ...і тепер змушений воскрешати Коня (бо там не було активності більше 6 міс.) для повернення кровних

* підключив Сеню для переказів по номеру телефону і тепер всі такі перекази ідуть в Сенс. тобто налаштування в пб анулювались.
Я сьогодні теж спочатку протестував дрібною сумою переказ за номером на Бегемота AKA #зеленеЛайно ... Зайшов у налаштування Visa KDV, поставив її за замовчуванням, увімкнув Переказ за номером ("Як це працює?" каже "буде використовуватись картка за замовчуванням"). Результат: зірочка "за замовчуванням" ВЖЕ стоїть на KDV, а гроші зайшли на попередню карту за замовчуванням (internet card). Добре, що в Sense по-людськи зроблено, окремий перемикач картки для зарахування таких переказів.
 
Реєстрація
15.04.12
Місто
Чернигов
а как привязать определенную карту?
Моно, например, удалось привязать через их поддержку. В Пумбе на горячке такие тугие сидят, капец. Не помню случая чтобы чем-то помогли. Составляют запросы, о которых благополучно забывают.
 
Реєстрація
23.12.21
Місто
Киев
а как привязать определенную карту?
Моно, например, удалось привязать через их поддержку. В Пумбе на горячке такие тугие сидят, капец. Не помню случая чтобы чем-то помогли. Составляют запросы, о которых благополучно забывают.
в моне сказали что не передают номер телефона другим банкам
 
Зверху