Реєстрація
28.08.24
Місто
Київ
ПУМБ
www.pumb.ua
+380 (50/93/96) 290-7-290 по Україні, +380 (44) 290-7-290 із-за кордону || ✉ [email protected]
↪ онлайн-підтримка: Telegram, Viber viber://pa?chatURI=pumbsupport
авторизація через мобільний застосунок банку
iNET-банкінг ПУМБ Online мобільні застосунки
Для написання в чат-підтримку банку, у застосунку ПУМБ Online перейдіть у розділ "Більше", "Написати в чат".
— — —
☝️ Представник банку — ПУМБ
 
Причина: представник банку
Останнє редагування:
Реєстрація
28.08.24
Місто
Київ

dzidzio

Генерал Ухилянтських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Тарнопіль
Телефон
iPhone 14
Prorab, я ввічливо попросив більше мені не телефонувати - десь місяці два поки спокій)
 
Реєстрація
27.06.18
Місто
Киев
Телефон
Nexus 6 + Xiaomi Mi8
Перевірили надану Вами інформацію. Номер в нашій базі відсутній.
Трішки дивно.
Бо напередодні якась клоунеса дзвонила з банку.
І теж о 4-й ранку
 

Prorab

Skylark
Реєстрація
21.11.07
Місто
Черноморск
Телефон
Redmi N8P
я ввічливо попросив більше мені не телефонувати - десь місяці два поки спокій)
Мне лень таким заниматься. Поэтому я просто кидаю такие номера в блок и тоже сплю спокойно :))
 
Реєстрація
28.08.24
Місто
Київ
Перевірили надану Вами інформацію. Номер в нашій базі відсутній.
Трішки дивно.
Бо напередодні якась клоунеса дзвонила з банку.
І теж о 4-й ранку
Наші фахівці не телефонують клієнтам у такий час, ми поважаємо Ваш сон😊
 
Реєстрація
18.11.19
Місто
Харьков
Коллеги, кто-нибудь имеет практический опыт swift по Украине?

Хотел кинуть мелочевку в USD с pumb на моно, воспользовавшись акцией pumb "swift без комиссии".
При комбинации our + незаполненный банк-корреспондент светит комиссию этого самого банка-корреспондента 150грн.

Кто сталкивался, можно что-то подкрутить, чтобы уменьшить / убрать комиссию для комбинации pumb -> mono?
 
Реєстрація
22.04.12
Місто
Харьков
На какую суму сейчас можно пополнить свою дебетну карту через терминал самообслуживания, если использовать смарт с нфс? Моно вроде можно до 30К
 
Реєстрація
26.01.17
Місто
Львів
Поясніть що відбувається при внесенні 30к, зарахує все одно на 1 грн. менше? Чи запропонує кудись її перевести? Суть не в 1 грн., просто завжди страшно поповнювати на таку суму, шоб та шайтан машина не зависла :rolleyes:
 
Реєстрація
08.07.09
Місто
Івано-Франківськ
Телефон
Zte Blade A7 2020
Заблокував дебетну карту через несанкціоновані операції.
Треба тепер нову. Який найдешевший варіант? (підтримка сказала що вартість нової 150 грн.). Кажуть ще є віртуальна, але щось не можу знайти де її можна оформити в додатку.
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Sirchyk, зайти в застосунок, потім свайп уліво для відкриття екрану "Картки та рахунки", під потрібним рахунком тапнути на "+ Нова картка до рахунку" -> далі слідкувати за підказками на екрані.
 
Реєстрація
17.06.22
Місто
Київ
Замінусували кешбек за повернення товару – що з цим робити, спишуть із карти чи розсмокчеться?
 
Реєстрація
28.08.24
Місто
Київ
Замінусували кешбек за повернення товару – що з цим робити, спишуть із карти чи розсмокчеться?
Вітаємо! Це не впливає на інші продукти банку. Мінус буде зменшуватися та зникне з часом по мірі зарахування кешбеку за наступні покупки.
 
Зверху