Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
Причина: онлайн-підтримка
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
01.06.19
Місто
Днепр
1. СМС для подтверждения хозяин номера не получал.
А разве вообще приходят СМС для подтверждения входа? Может, конечно, есть какие-то настройки, но не помню СМС при входе ни в приложение, ни в ИБ.
 

abx

Реєстрація
12.07.16
Місто
Сіверськ -> Кам'янське
Телефон
Samsung M21
1. СМС для подтверждения хозяин номера не получал.
А разве вообще приходят СМС для подтверждения входа? Может, конечно, есть какие-то настройки, но не помню СМС при входе ни в приложение, ни в ИБ.
По крайней мере при первом входе в новоустановленное приложение сразу просят номер тел и присылают код подтверждения
 
  • Like
Реакції: idea
Реєстрація
07.11.07
Місто
Киев
КБ на дек:
- в течение декабря переезд в моб.приложение
- для всех только 1 категория на выбор, категорию хобби убили.
- для фанов комуналки на декабрь Дт=Кт=5%
в остальном - всё без изменений.
 

vlad_g

Старший ухилянт
Реєстрація
06.11.09
Місто
(Маріуполь) -> Кривий ріг
Телефон
POCO M5

Бурун

Заблокирован
Реєстрація
22.03.15
Місто
Рівне
Terabajtik, платите Ахметхану за эл.энергию со скидкой -4.195% с дебетки или кредитки без разницы.
 
Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra
Хм, уже пишут что в приложении будут категории
 

Вкладення

  • Screenshot_2021-12-01-00-08-12-968_com.viber.voip.jpg
    Screenshot_2021-12-01-00-08-12-968_com.viber.voip.jpg
    92.6 КБ · Перегляди: 52
Реєстрація
31.07.16
Місто
Харьков
Телефон
Nokia X2-02
Так шо, можно попользовать в Вайбере одну категорию, перейти в приложение и выбрать другую?
 
Реєстрація
17.01.19
Місто
Днепр
Телефон
Xiaomi Mi8
Так шо, можно попользовать в Вайбере одну категорию, перейти в приложение и выбрать другую?
история начислений будет активна в вайбере до момента выбора категории в приложении
 
Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra
Я вот что-то не понял. Могу ли я сейчас выбрать в вайбере кафе 5%, а потом в конце месяца в приложении выбрать 5% комуналку?
 

m.ksy

Пассивный пользователь
Реєстрація
20.03.20
Місто
RV
Я вот что-то не понял. Могу ли я сейчас выбрать в вайбере кафе 5%, а потом в конце месяца в приложении выбрать 5% комуналку?
зможеш, дані про кешбек синхронізовано не перенесуться в додаток і потрібно буде наново обрати будь-яку категорію з переліку
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
А якщо у кінці місяця кешбеки не перенесуться? 😀
Так після помилки оновив же застосунок (2.39.4236) з нульовим результатом. На яку версію повертатись?
Просив друга перевірити свій ПУМБ онлайн - ті самі помилки. Не розумію, Нафтогаз у всіх, крім нас двох, приймає платежі з ПУМБи?
2.38.4115
1. СМС для подтверждения хозяин номера не получал.
А разве вообще приходят СМС для подтверждения входа? Может, конечно, есть какие-то настройки, но не помню СМС при входе ни в приложение, ни в ИБ.
Пару днів назад на новому пристрої заходив до ІБ - смс-пароль просило. Сьогодні потрібна була квитанція - вхід відбувся без смс. Тож певно їх ШІ запам'ятовує IP.

Учора проходив повз відділення на Шулявській - 4 працівника - 0 клієнтів.
 
  • Like
Реакції: abx
Реєстрація
21.08.16
Місто
DE
Телефон
Samsung Note 10
Порезали дебетную, пока пумба
А комуналка и так до конца сезона оплачена
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
У мене теж дебетку зрізали, окрім комуналки. Хоча нею і не користуюсь.
Post automatically merged:

Свинорильське питання. По двом операціям минулого місяця банк надіслав пропозицію "сплачуйте частинами".
Я так розумію, що можна:
а) скористатись пропозицією і протягом місяця натиснути відмову у ІБ, чим самим продовжити пільговий період на ці операції ще на місяць;
Б) скористатись і наприкінці 3 місяця погасити достроково, щоб не платити відсотки й комісії.
Чи дійсно ці кнопки спрацюють і чи є якісь підводні камені?
 
Останнє редагування:

vlad_g

Старший ухилянт
Реєстрація
06.11.09
Місто
(Маріуполь) -> Кривий ріг
Телефон
POCO M5
idea, на момент нажатия кнопки досрочного погашения, карта должна быть в плюсе и на ней должна быть сумма для погашения рассрочки.
Лишилось дізнатись про відміну.
Та же фигня. Иначе операция пройдет как перевод/снятие наличных.
 
Зверху