Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
Причина: онлайн-підтримка
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
21.08.16
Місто
DE
Телефон
Samsung Note 10
Как снять наличку с виртуальной ВсеКарта? (если можно, конечно:))
Если в кассе - то нужно оформить пластик. Сегодня снимал в кассе и пришлось пластик взять.
А вообще есть банкоматы Райфа с NFC - там можно с виртуалки снять.
 

Бурун

Заблокирован
Реєстрація
22.03.15
Місто
Рівне
Как снять наличку с виртуальной ВсеКарта? (если можно, конечно:))
Если в кассе - то нужно оформить пластик. Сегодня снимал в кассе и пришлось пластик взять.
А вообще есть банкоматы Райфа с NFC - там можно с виртуалки снять.
Так там же нужно поднести пластик к окну терминала!
 

protoss

Ен таро Адун!
Реєстрація
07.04.10
Місто
Іршава / Ужгород
Телефон
Samsung S21FE (050/067)
Реєстрація
01.03.21
Місто
Хмельницький
Как снять наличку с виртуальной ВсеКарта? (если можно, конечно:))
Если в кассе - то нужно оформить пластик. Сегодня снимал в кассе и пришлось пластик взять.
А вообще есть банкоматы Райфа с NFC - там можно с виртуалки снять.
Так там же нужно поднести пластик к окну терминала!
Або телефон з нфс. Гугольпей на допомогу.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
А де в ПУМБі купити ОВДП?
Десь в мобільному додатку шукай.

Може хтось підкаже де саме, бо я знайти не можу.
Не знаю. На діаграмі логотип мобільного додатку (як в Альфи). А ПУМБа в мене немає, я в Альфи купляв.
 
Реєстрація
15.04.12
Місто
Чернигов
Не даёт перевести чуть больше 2т на карту Моно с Всекарта. Выдаёт тех ошибку. Часто у них такое?
 
Реєстрація
15.04.12
Місто
Чернигов
Не даёт перевести чуть больше 2т на карту Моно с Всекарта. Выдаёт тех ошибку. Часто у них такое?
перекинул тестовые 10 гривен - успешно.
Десятый раз пробую. "Техническая ошибка. Попробуйте позже"
 
Реєстрація
07.11.07
Місто
Киев
Не даёт перевести чуть больше 2т на карту Моно с Всекарта. Выдаёт тех ошибку. Часто у них такое?

Может уже сегодня натранзачили?
6т с Привата и сразу с Пумба на Моно. Часть ушло с третьей попытки, а остаток никак
набирайте горячку - чую что-то с вашими лимитами
 
Реєстрація
15.04.12
Місто
Чернигов
Не даёт перевести чуть больше 2т на карту Моно с Всекарта. Выдаёт тех ошибку. Часто у них такое?

Может уже сегодня натранзачили?
6т с Привата и сразу с Пумба на Моно. Часть ушло с третьей попытки, а остаток никак
набирайте горячку - чую что-то с вашими лимитами
Набирала. Тупят
 
Реєстрація
20.03.20
Місто
Киев
Добрий вечір!

Через які термінали самообслуговування зазначених нижче партнерів не стягується комісія при поповненні дебетової картки? Які є особливості поповнення та зарахування?

Завчасно дякую!

Термінали самообслуговування наступних партнерів: АТ КБ Приватбанк, Globalmoney, ФК Система, IBox, Easypay, «City24 - ТОВ "ФК "ФЕНІКС", ФК Свіфт Гарант
 
Реєстрація
30.10.20
Місто
kyiv, ukraine
Добрий вечір!

Через які термінали самообслуговування зазначених нижче партнерів не стягується комісія при поповненні дебетової картки? Які є особливості поповнення та зарахування?

Завчасно дякую!

Термінали самообслуговування наступних партнерів: АТ КБ Приватбанк, Globalmoney, ФК Система, IBox, Easypay, «City24 - ТОВ "ФК "ФЕНІКС", ФК Свіфт Гарант
через IBox вчора закидував - без комісії
 
Реєстрація
14.12.09
Місто
смт Білий Колодязь
Приложение обновилось. Зачем они поломали то, что работало. Я теперь не могу найти, как теперь получить квитанцию о проведенном комунальном платеже, где пропал архив проведенных платежей? Может кто-то уже разобрался.
 
Реєстрація
11.12.17
Місто
Запоріжжя
Приложение обновилось. Зачем они поломали то, что работало. Я теперь не могу найти, как теперь получить квитанцию о проведенном комунальном платеже, где пропал архив проведенных платежей? Может кто-то уже разобрался.
IOS: Сплата за послуги/Історія/Відправити квитанцію
 
Реєстрація
14.12.09
Місто
смт Білий Колодязь
Приложение обновилось. Зачем они поломали то, что работало. Я теперь не могу найти, как теперь получить квитанцию о проведенном комунальном платеже, где пропал архив проведенных платежей? Может кто-то уже разобрался.
IOS: Сплата за послуги/Історія/Відправити квитанцію
Раніше у мене в андроіді було так само, зараз вже не Сплата за послуги, а Платежі, а історії там немає. Вночі сьогодні так обновилося.
 

m.ksy

Пассивный пользователь
Реєстрація
20.03.20
Місто
RV
Шахматист, це яка версія додатку?
у мене зараз в плеймаркеті 2.42.4588 остання від 4 травня,
то там Послуги - Історія
 
Реєстрація
13.03.22
Місто
Хмельницький
Приложение обновилось. Зачем они поломали то, что работало. Я теперь не могу найти, как теперь получить квитанцию о проведенном комунальном платеже, где пропал архив проведенных платежей? Может кто-то уже разобрался.
IOS: Сплата за послуги/Історія/Відправити квитанцію
Раніше у мене в андроіді було так само, зараз вже не Сплата за послуги, а Платежі, а історії там немає. Вночі сьогодні так обновилося.
Я теж обновився і знайшов історію платежів: платежі-праворуч зверху лупа-праворуч зверху червона пимпочка, а там вибираєте потрібний місяць)) не дякуйте))
 
Реєстрація
14.12.09
Місто
смт Білий Колодязь
Приложение обновилось. Зачем они поломали то, что работало. Я теперь не могу найти, как теперь получить квитанцию о проведенном комунальном платеже, где пропал архив проведенных платежей? Может кто-то уже разобрался.
IOS: Сплата за послуги/Історія/Відправити квитанцію
Раніше у мене в андроіді було так само, зараз вже не Сплата за послуги, а Платежі, а історії там немає. Вночі сьогодні так обновилося.
Я теж обновився і знайшов історію платежів: платежі-праворуч зверху лупа-праворуч зверху червона пимпочка, а там вибираєте потрібний місяць)) не дякуйте))
Не дякую. Хто там його знайде, якщо не знає де шукати, жодного напису немає. Який його туди .... приховав.
 
Реєстрація
14.12.09
Місто
смт Білий Колодязь
Зверху