Паління, цигарки, тютюн

Курите ли вы?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    570

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
А тютюн скрізь пропав
За нього натягують аж бігом, мощно возрастаєт дєнь ото дня процент жиров у маслі статистика успішності у органів покращується
На одному базарчику давно торгують фермери власною продукцією (не перекупи). Їх фішка - це смачнюча солодка кукурудза, і по всякій дрібниці (кавуни-дині, персики бачив, абрикоси ітд). В них був і тютюн, причому за відгуками знайомих, якісь там дуже круті сорти.
Рік (якшо не помиляюся) тому бачив новину "піймали крупних торговців", та фото їх місця на тому базарчику. Впаяли їм якийсь нереальний штраф тисяч в 30.
 
Реєстрація
04.12.20
Місто
Одесса
А тютюн скрізь пропав
За нього натягують аж бігом, мощно возрастаєт дєнь ото дня процент жиров у маслі статистика успішності у органів покращується
На одному базарчику давно торгують фермери власною продукцією (не перекупи). Їх фішка - це смачнюча солодка кукурудза, і по всякій дрібниці (кавуни-дині, персики бачив, абрикоси ітд). В них був і тютюн, причому за відгуками знайомих, якісь там дуже круті сорти.
Рік (якшо не помиляюся) тому бачив новину "піймали крупних торговців", та фото їх місця на тому базарчику. Впаяли їм якийсь нереальний штраф тисяч в 30.

а что изменилось, что начали натягивать ?!

заметил что гильзы для набивки табака просто исчезли с олх, а раньше их было до утра...
 

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
а что изменилось, что начали натягивать ?!
Надходження до бюджету, статистичні показники...
До повномасштабки багато де по базарчикам продавали тютюн.

Дід мій також садив собі, але це було більше 20 років тому. І то був не "самосів", а якийсь культурний сорт. Вимахував метри під два і листя як у лопухів.
 

VadymUA

Заблокирован
Реєстрація
11.08.13
Місто
Київ
Уряд підняв акцизи на сигарети, з 2025 року мінімальна вартість пачки сигарет складе 200грн.
шо? джерело?
І ще цікавий момент, що акцизний збір тепер буде не в гривнях, а євро. Тож мало того що буде підняття ціни, а якщо ціна євро ростиме то і вартість сигарет відповідно також.
Post automatically merged:

Як добре що є контрабанда. ;)
У вас почем контрабас? Месяц назад в ЗП пачка стоила 75грн, я так и не понял зачем брать контрабас если в магазине на пару гривен дороже, но намного лучше этого сена. Сейчас по телеге цены 750-850грн за блок, совсем подурели. Бросил я это дело, дорого))
Я купував десь місяць тому якісь арабські сигарети по 50грн пачка на Воскресенці в Києві. По якості на мій погляд не гірше найдешевших українських сигарет. Зараз контрабас з Молдови продають по 35грн пачка на лісовому проспекті курю мені норм.
Post automatically merged:

Як добре що є контрабанда. ;)
У вас почем контрабас? )
Это не контрабас, это подделки. Ничего общего с оригиналом не имеют, даже не напоминают по вкусу. Только внешний вид пачки.
Раньше полным ходом штамповали эту дрянь в Желтых водах. Потом им там хвост прижали и ассортимент резко упал. Цена взлетела.
На данный момент действительно абсурд - подделки стоят на несколько гривен дешевле оригинала. Кто это покупает - непонятно.
Є підробки , а є контрабас. Підробляють в основному сигарети марок які продаються в Україні офіційно.
 
Останнє редагування:

VadymUA

Заблокирован
Реєстрація
11.08.13
Місто
Київ
При середній ЗП в Україні 20000грн, я не готовий витрачати 6000грн у місяць на сигарети.
Додамо сюди те що піднімаються податки і з вашої зарплати будуть стягувати не 19.5% а цілих 23%.
І зарплату не піднімуть бо податки для бізнесу теж зростуть зокрема повертається ЄСВ.
Ну і на останок ціни в магазинах теж зростуть бо ціни на паливо зросте, на електроенергію, ну і знову ж таки податки.
Тож купівельна спроможність населення у 2025 році впаде дуже значно, певно найбільше за період війни. І купувати сигарети по 200 грн буде не дуже весело.
 

VadymUA

Заблокирован
Реєстрація
11.08.13
Місто
Київ
Ти забув що наголошую тепер акциз буде не в гривнях, а в євро. А на 2025 рік прогнозують долар по 50грн, а значить євро буде пот 55, а не 46 як зараз.
 

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
VadymUA, як ти нарахував ціну 200грн?

Надай свої розрахунки, як при зростанні оподаткування на 23% або 15 євро за 1000штук в тебе ціна сигарет збільшилась удвічі
 
Останнє редагування:

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
Зростання ціни роздрібної пачки з умовних 100 до 120-125грн (на 20-25%) для сигарет вироблених в 2025 році, тут згоден.
Зростання цін на сигарети ще на ~15% через відповідну девальвацію до кінця 2025 року, тут, теж може бути.
Але це трошки відрізняється:
з 2025 року мінімальна вартість пачки сигарет складе 200грн
 
Реєстрація
14.04.09
Місто
Киев
yahoo, просто у тебя калькулятор есть. А вот если вернут размер 100 мм, вместо 60 стандартных, подешевеет выходит (в штуках же акциз). Смотря как подать инфу)
 

monter

Україна понад усе!
Реєстрація
22.07.09
Місто
Черкаси
Телефон
Redmi Note 11S 6/128
Ви всі не враховуєте "податок" на можливість виробляти цигарки. Чи ви думаєте, що якщо, не дивлячись на важке становище на фронті, крадуть мільярди на закупці озброєнь, то на цигарках виробники "нікаму нічєво нє далжни"? Країною править Ларьочник - отже всі дотримуються його правил.
 

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
monter, ти серйозно вважаєш, що прийдуть до ЗАТ «Japan Tobacco International Ukraine», ЗАТ «British American Tobacco Ukraine» або ЗАТ «Philip Morris Ukraine» за збором "податків" окрім тих, що йдуть у бюджет?

Тому що з того, що періодично читаю в новинах, то ці виробники лобіюють свої інтереси через торгівельні палати чи послів, щоб наша влада боролася з тіньовим ринком задля збільшення продажів підакцизних оподаткованих сигарет (які переважно і виробляють ці виробники з іноземними власниками).

 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
yahoo, ана і проплачують статті і блогерів про те, які нехороші електронки. Лобіюють заборон продажу через кишенькових депутатів і таке інше. Звичайно, все чесно😏
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
Це ж треба так по дурному попастися...
Патрульні виявили автомобіль, у якому перевозили цигарки без відповідних документів.
Про це повідомили у Патрульній поліції Полтавщини.
На 395 км автодорозі Київ — Харків — Довжанський за порушення правил дорожнього руху, інспектори зупинили автомобіль Renault Master, під керуванням 33-річного водія.
Під час зовнішнього огляду транспортного засобу в салоні автомобіля було виявлено тютюнові вироби, без відповідних документів. Походження цигарок водій пояснити не зміг.
Поліцейські викликали на місце події слідчо-оперативну групу для з’ясування усіх обставин події.
 
Реєстрація
23.03.15
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 7T
Я купував десь місяць тому якісь арабські сигарети по 50грн пачка на Воскресенці в Києві. По якості на мій погляд не гірше найдешевших українських сигарет. Зараз контрабас з Молдови продають по 35грн пачка на лісовому проспекті курю мені норм.

Є підробки , а є контрабас. Підробляють в основному сигарети марок які продаються в Україні офіційно.
контрабас з Молдови продають по 35грн пачка - Это наверняка Ритм без фильтра.
К контрабасу отношения не имеет, это легенда такая для улучшения продаж)). Это тоже подделка.
Всю контрабанду делают в Одессе, на Малой Арнаутской улице(С)

арабські сигарети по 50грн пачка- нет таких цен сейчас, даже на подделки
 

Space Cat

💙💛
Реєстрація
07.05.21
Місто
Харків -> Полтава
Телефон
Redmi Note 11
Це ж треба так по дурному попастися...
Патрульні виявили автомобіль, у якому перевозили цигарки без відповідних документів.
Про це повідомили у Патрульній поліції Полтавщини.
На 395 км автодорозі Київ — Харків — Довжанський за порушення правил дорожнього руху, інспектори зупинили автомобіль Renault Master, під керуванням 33-річного водія.
Під час зовнішнього огляду транспортного засобу в салоні автомобіля було виявлено тютюнові вироби, без відповідних документів. Походження цигарок водій пояснити не зміг.
Поліцейські викликали на місце події слідчо-оперативну групу для з’ясування усіх обставин події.
От лайно! Я теж ношу цигарки в кишені без відповідних документів!
А скільки в нього хоч було? Бо у мене буває і по три пачки - одна почата і 2 запечатані.
 
Зверху