Пасажирські автоперевезення

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
1) делаем транспорт не дотационным. Одна поездка - два евро (я правильно посчитал, если сейчас проезд двадцать грн + 300% дотаций).
2) останавливаем экономическую активность населения без личного транспорта почти полностью (я не верю, что все начнут платить).
3) возвращаем дотации.

Так?
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Громадський транспорт або буде дотаційним і тоді це підвищує економічну активність населення, здешевлює робочу силу. Або буде прибутковим і місто опиняється без низькооплачуваної робочої сили.
Ніхто не їздитиме на власному авто/або автобусі за 2 євро працювати в умовне АТБ.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
1) делаем транспорт не дотационным. Одна поездка - два евро (я правильно посчитал, если сейчас проезд двадцать грн + 300% дотаций).
2) останавливаем экономическую активность населения без личного транспорта почти полностью (я не верю, что все начнут платить).
3) возвращаем дотации.

Так?
1)Припиняємо зупиняти транспорт під час тривог
2)Закупляємо чи випрошуємо у донорів достатню кількість рухомого складу і запускаємо його за графіком, розширючи кількість маршрутів
3)Піднімаємо ціну умовно до рівня маршруток
4)Отримуємо кофортний громадський транспорт із значно меншим обсягом дотацій і забуваємо маршрутки як страшний сон, бо на них ніхто не буде їздити
4)Прокидаємось, бо до чогось подібного ми дійдемо років за 10, не раніше.
 

gredox

Ruslan Nekrutenko Telegram: @rus_nekrutenko
Реєстрація
13.01.12
Місто
Нидерланды
Телефон
IPhone 15 Pro Max
Изначально - не нужно гробить коммунальный транспорт.
Он должен ездить во время тревог и перевозить пассажиров, как маршрутки.
Кто хочет сидеть в подвале, может добровольно выйти и пойти в подвал.

В Кривом Роге транспорт бесплатный (на сколько я знаю) и есть города, которые оставили его бесплатным на время ВП (на сколько я знаю).
 

vlad_g

Старший ухилянт
Реєстрація
06.11.09
Місто
(Маріуполь) -> Кривий ріг
Телефон
POCO M5
В Кривом Роге транспорт бесплатный
Да. И практику останавливать его во время тревог прекратили примерно год назад. Теперь желающие пассажиры во время тревоги могут покинуть транспорт на ближайшей остановке и проследовать в укрытие. А транспорт едет дальше по маршруту.
 
Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra
Майже половина комунального наземного транспорту Києва не обладнана кондиціонерами
Найменше охолоджувачів повітря – у тролейбусах.



1685989097991.png
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
Увімкни - так набіжать бабки, яким зараз надує :)
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
горіх, та нє, бабкам дує тільки якщо вікно відкрито, що таке кондєй, вони допетрати не в змозі😂
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8

Водій автобуса Ужгород-Чернівці довів до сліз та вигнав із салону пасажирку із електронним квитком​



Керівник автовокзалу Тарас Зарічни прояснив в чому полягає актуальна проблема наявності електронного квитка і що на разі законодавча сторона їх використання недостатньо врегульована, але безперечно такого типу квитки діють по всій території України і Закарпатська область - не виняток.

"Скарга піде на Ужгород, в межах двох днів зі мною вийдуть на зв'язок та повідомлять, яке рішення прийнято стосовно даного водія. Маю надію, що дана ситуація дасть поштовх до врегулювання проблем подібного характеру.", - додає Наталія Попп.

 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20

Водій автобуса Ужгород-Чернівці довів до сліз та вигнав із салону пасажирку із електронним квитком​


Чомусь я не здивований що водій з Закарпаття
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
В коментарях закарпатці жаліються, що той водій несправжній закарпатець. А десь з Ясинів чи Лазещини )
 
Реєстрація
24.11.19
Місто
Волинь
Згадалася мені та провідниця : "не потрібні мені ваші QR коди" .не можу відео знайти :(
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
PKS Gdynia poinformował o zmianie numeru linii 666, która kursowała na Hel. "W tym roku ostatnią szóstkę wywracamy do góry nogami!" — czytamy we wpisie przewoźnika na Facebooku. W komentarzach zawrzało. Numer linii wzbudzał kontrowersje, ponieważ zdaniem niektórych "godził w chrześcijański porządek".
PKS Gdynia nie wyjaśnił, dlaczego zmienia numer linii 666, która kursowała na Hel. Z wpisu na Facebooku dowiadujemy się jedynie, że numer ten zmieni się na 669, a tak oznaczone autobusy będą kursować od 24 czerwca.
Decyzja przewoźnika spotkała się z ostrą reakcją komentujących. "Była to reklama na cały świat. O linii 666 na Hel niejednokrotnie czytałem na zagranicznych stronach czy grupach na Facebooku. Jestem przekonany, że byli turyści, którzy pewnie dojechaliby szybciej pociągiem, ale dla hecy pojechali autobusem 666", "Szkoda, specjalnie jeździłem, żeby zdjęcia porobić", "Miałem jechać, ale już nie pojadę" — czytamy.
 

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
Хоч в одному з тих, в яких вони наявні, вмикають?
В случае с автобусами ситуация очень прозаичная. Кондиционер жрет топливо. Ощутимо много. Поэтому водители машин с кондюками получают повышенную норму топлива при выезде, катаются в режиме душегубки, а сэкономленное сливают и толкают на тех же конечных своим коллегам-маршрутчикам за кэш. И все в шоколаде, и попробуй докажи :)
А вот в трамваях и троллейбусах сливать нечего. Поэтому на нашей Трое я регулярно катаюсь в новеньких Песах и Татраюхах в прохладе и комфорте.
 
Реєстрація
04.12.20
Місто
Одесса
Mathias, интересно, пломбы на топливные баки ставить не пробовали?

ставили где-то, до одного места, потом поставили контроль t в салоне и только он не соответствовал делали атата и внеше жопно и внутри жопно, помогло...
 

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
Mathias, интересно, пломбы на топливные баки ставить не пробовали?
Пломба обходится очень легко. Достаточно отстегивать тому, кто пломбирует и/или контролирует наличие пломбы при заезде в депо :)
 
Реєстрація
21.02.15
Місто
Киев
Телефон
Samsung Galaxy XCover 5
4)Прокидаємось, бо до чогось подібного ми дійдемо років за 10, не раніше.
При такому рівні популізму, до якого схильні наш народ (а це іноді видно в тому числі й з дописів на цьому форумі) і, відповідно, влада, яку він обирає, гадаю, що 10 років — це _дуже_ оптимістична оцінка.
 
Зверху