Обменяете ли вы после 11.01.2016 года старый бумажный паспорт на новое пластиковое УЛ

  • Да

    Голосів: 174 33.3%
  • Нет

    Голосів: 254 48.7%
  • Затрудняюсь ответить

    Голосів: 94 18.0%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    522

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Посвідчення особи громадянина України (видається з 11 січня 2016 року).

 
Причина: оновлення шапки
Останнє редагування модератором:

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Так то воно так, але от в поїзд можна буде не брати фізичні доки.

Недавно ездил в международном поезде - документы не смотрели при посадке. Не говоря уже о внутреннем сполученні. Хотя может просто безалаберность проводников...
У меня, в последнии 5 лет, никогда не проверяли паспорт на внутр.рейсах.
 
Реєстрація
06.08.16
Місто
Киев
[THANKS][/THANKS]
У меня, в последнии 5 лет, никогда не проверяли паспорт на внутр.рейсах.

Внутренние это не обсуждается, а на трансграничных как бы может быть проблемка. Если человек рассеянный с улицы Бассейной (а у нас такая есть как раз ) не взял паспорт в поездку и его ссадили на границе доблестные служители кордона, то в тыкву теоретически получит проводник, как он посадил такого.
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
[THANKS][/THANKS]
У меня, в последнии 5 лет, никогда не проверяли паспорт на внутр.рейсах.

Внутренние это не обсуждается...
та ладно, тут некоторые рубаху рвали на себе и доказывали, что такого не может быть
 

Lorn

Заблокирован
Реєстрація
08.02.16
Місто
Чернівці
Телефон
OnePlus 6T
Так то воно так, але от в поїзд можна буде не брати фізичні доки. Чи на Нову пошту. І краще коли дають можливість, аніж не дають.
За такою логікою треба було і далі на книжечках сидіти...
Скільки їздив взагалі нічого не питали, показував ел. квиток на екрані і все. Так само для цього підійшли б ел. права, які на відміну від паспорта є повноцінним док-том. Звичайні права і зараз підходять для Н.пошти. Якщо вже робити, то до кінця, а не штампувати напівфабрикати.

Кілька разів на рік на поїзді в Київ мене питають. Квиток показую зі смартфона, може через це. Ел.права підійшли б, але не у всіх є ці права. Тому нехай запускають, вам від того ні холодно ні жарко, і поступово розвивають все, що потрібно для повноцінного функціонування. Мені б теж хотілось все і одразу, але це не наша історія((
 
  • Like
Реакції: Mac_
Реєстрація
13.05.17
Місто
Харьков
Телефон
Redmi Note 9 Pro

dima1

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
30.09.08
Місто
Мальмё
Телефон
Samsung Galaxy S20 Ultra
Доброго дня!

Міграційна служба у своїх роз'ясненнях постійно наголошує на тому, що ID-картка є самодостатнім і повноцінним паспортним документом, який візуально містить всю необхідну для посвідчення особи інформацію –
🔸 прізвище, ім’я та по батькові,
🔸 фото обличчя,
🔸 дату і місце народження,
🔸 реєстраційний номер платника податків (так званий ІПН),
🔸дату видачі і термін дії паспорта.
Цих відомостей цілком достатньо для використання у будь-якій життєвій ситуації, і будь-яких додатків до паспорта-картки законодавством не передбачено. Що стосується Витягу з Реєстру, то його видача реалізує право особи, персональні дані якої внесені до Реєстру, на безоплатне отримання довідки про внесення інформації до Реєстру та видані документи (постанова КМУ від від 18 жовтня 2017 р. № 784 http://bit.ly/2lGtkA9 ) Ще раз зауважимо, що такий витяг формується і видається власникові біометричного паспорта за його особистою заявою і не є документом, що підтверджує зареєстроване місце проживання. Щодо інших питань, то, враховуючи обмежений формат спілкування у соціальній мережі, радимо надіслати їх до нашої Приймальні електронних звернень громадян https://dmsu.gov.ua/services/hotline.html - ви отримаєте ґрунтовну офіційну відповідь зручним для вас засобом зв'язку. Дякуємо за розуміння!
 
  • Like
Реакції: Mac_

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Ще раз зауважимо, що такий витяг формується і видається власникові біометричного паспорта за його особистою заявою і не є документом, що підтверджує зареєстроване місце проживання.
Ну да, а мужикі банківські установи не знають про це.
 
Реєстрація
13.05.17
Місто
Харьков
Телефон
Redmi Note 9 Pro
Для чего тогда нужен этот вытяг и что тогда явл. подтверждением места жительства?
Згідно до закону, вытяг це папірець що значить трішки більше ніж нічого.
За законом банківська установа повинна самостійно отримати цей витяг щоб перевірити місце реєстрації.

Офіційний показчик місця реєстрації є реєстр у електронному вигляді
Post automatically merged:

Ще раз зауважимо, що такий витяг формується і видається власникові біометричного паспорта за його особистою заявою і не є документом, що підтверджує зареєстроване місце проживання.
Ну да, а мужикі банківські установи не знають про це.
Просто переложили на потребителя свои проблемы. Из разряда принести справку что не верблюд...
Post automatically merged:

А всего-то надо настроить электронной документооборот и доступ в реестры...
Правда могут быть палки в колеса со стороны НБУ и правительства.
Опять-таки это просто:
НБУ даёт прямой приказ, что нельзя требовать что-то большее, чем просто ID-карта... И вопрос решён, все счастливы, все смеются 🙃😉
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Офіційний показчик місця реєстрації є реєстр у електронному вигляді
Та блін.. дуже схоже, що в цьому реєстрі дані старі, як лайно динозавра - вже не раз розповідав тут історію, що в мене при оформленні заграну витягли прописку, яка ще 4 роки тому була змінена..
 
Реєстрація
06.08.16
Місто
Киев
Офіційний показчик місця реєстрації є реєстр у електронному вигляді
Та блін.. дуже схоже, що в цьому реєстрі дані старі, як лайно динозавра - вже не раз розповідав тут історію, що в мене при оформленні заграну витягли прописку, яка ще 4 роки тому була змінена..
У меня 2 вытяга, один старый, истекший, второй новый, часто подаю старый, когда лень идти домой за новым, ни разу никто не докопался. Никто эти реестры не проверяет, все профанация.
 

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
Да банки это фигня. Меня в сентябре в ЦНАПе (!) отправили ставить печать на этом сранном вытяге, твари. Причём на вытяге жены, и это при том, что я просто прописывал новорожденную дочь к себе. Хорошо хоть ехать надо было, относительно, недалеко - из Днепра в Петриковку. И там не обошлось без палок в колеса, но то уже другая история...
 
Реєстрація
13.05.17
Місто
Харьков
Телефон
Redmi Note 9 Pro
Офіційний показчик місця реєстрації є реєстр у електронному вигляді
Та блін.. дуже схоже, що в цьому реєстрі дані старі, як лайно динозавра - вже не раз розповідав тут історію, що в мене при оформленні заграну витягли прописку, яка ще 4 роки тому була змінена..
У меня 2 вытяга, один старый, истекший, второй новый, часто подаю старый, когда лень идти домой за новым, ни разу никто не докопался. Никто эти реестры не проверяет, все профанация.
А никто и не говорил, что оно работает 😉
Так должно быть по закону...
А это 2 большие разницы (ожидания VS реальность).
Post automatically merged:

Да банки это фигня. Меня в сентябре в ЦНАПе (!) отправили ставить печать на этом сранном вытяге, твари. Причём на вытяге жены, и это при том, что я просто прописывал новорожденную дочь к себе. Хорошо хоть ехать надо было, относительно, недалеко - из Днепра в Петриковку. И там не обошлось без палок в колеса, но то уже другая история...
А вот это совсем засада!!!!😒
Они же сами и рулят этим реестром.
Что слабо было самим себе проапрувить корректность вытяга? Или новый распечатать????

Похоже с внедрением электронных диджитальных систем количество ксерокопии и справок увеличивается 😕😂😀
 

dima1

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
30.09.08
Місто
Мальмё
Телефон
Samsung Galaxy S20 Ultra
Опять-таки это просто:
НБУ даёт прямой приказ, что нельзя требовать что-то большее, чем просто ID-карта... И вопрос решён, все счастливы, все смеются 🙃😉
Не поможет. Надо полностью отменить этот вытяг и все иные формы бумажек. Иначе придумают другие посвiдчення или другие виды справок подтверждающие справки. Когда нечего будет требовать, тогда и не будут.
Изначально создание чего-либо кроме пластикового удостоверения личности было большой ошибкой.
 

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
Офіційний показчик місця реєстрації є реєстр у електронному вигляді
Та блін.. дуже схоже, що в цьому реєстрі дані старі, як лайно динозавра - вже не раз розповідав тут історію, що в мене при оформленні заграну витягли прописку, яка ще 4 роки тому була змінена..
У меня 2 вытяга, один старый, истекший, второй новый, часто подаю старый, когда лень идти домой за новым, ни разу никто не докопался. Никто эти реестры не проверяет, все профанация.
А никто и не говорил, что оно работает 😉
Так должно быть по закону...
А это 2 большие разницы (ожидания VS реальность).
Post automatically merged:

Да банки это фигня. Меня в сентябре в ЦНАПе (!) отправили ставить печать на этом сранном вытяге, твари. Причём на вытяге жены, и это при том, что я просто прописывал новорожденную дочь к себе. Хорошо хоть ехать надо было, относительно, недалеко - из Днепра в Петриковку. И там не обошлось без палок в колеса, но то уже другая история...
А вот это совсем засада!!!!😒
Они же сами и рулят этим реестром.
Что слабо было самим себе проапрувить корректность вытяга? Или новый распечатать????

Похоже с внедрением электронных диджитальных систем количество ксерокопии и справок увеличивается 😕😂😀
Я тебе больше скажу - у них на весь ЦНАП ни одного (!) ридера для чтения айди-карт :dash1:
 

omni

необмежено придатний
Реєстрація
22.04.11
Місто
Запоріжжя
Телефон
ZTE Blade 20 Smart
[QUOTE
Я тебе больше скажу - у них на весь ЦНАП ни одного (!) ридера для чтения айди-карт :dash1:
[/QUOTE]
Проблема не в ридерах. Проблема в том, что программы документооборота которые используются в Цнапах очень старые, а на новые деньги никто не выделяет.
Сейчас начали по стране в цнапах внедрять ПО "вулик" бесплатно (на деньги международных грантов разработанное).
В каждом цнап своё ПО, нет единого стандарта.
 
  • Like
Реакції: Mac_
Реєстрація
13.05.17
Місто
Харьков
Телефон
Redmi Note 9 Pro
[QUOTE
Я тебе больше скажу - у них на весь ЦНАП ни одного (!) ридера для чтения айди-карт :dash1:
Проблема не в ридерах. Проблема в том, что программы документооборота которые используются в Цнапах очень старые, а на новые деньги никто не выделяет.
Сейчас начали по стране в цнапах внедрять ПО "вулик" бесплатно (на деньги международных грантов разработанное).
В каждом цнап своё ПО, нет единого стандарта.
[/QUOTE]
Это просто полный "П..." (Слово на букву Р - не Перемога)
А почему нельзя взять "модельный ЦНАП" и полностью его автоматизировать?
А потом просто тиражировать решение???
Для этого ж даже образования особого не надо... Все всегда так делали: типовой проект и дальше в тираж с мелкими доработками/улучшениями...

В чем тайный смысл зоопарка ПО и инфраструктуры?
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
В чем тайный смысл зоопарка ПО и инфраструктуры?
Як і всюди. Жлобство.
В кожному ЦНАПі є власний доморощений програміст, якому надоїло 100500 програмульок і паперова робота. Ось він в межах власної компетенції пише, вдосконалює наявний зоопарк. А гроші на централізовану розробку не виділяються і не виділялися.
 
Зверху