Обменяете ли вы после 11.01.2016 года старый бумажный паспорт на новое пластиковое УЛ

  • Да

    Голосів: 173 33.2%
  • Нет

    Голосів: 254 48.8%
  • Затрудняюсь ответить

    Голосів: 94 18.0%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    521

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Посвідчення особи громадянина України (видається з 11 січня 2016 року).

 
Причина: оновлення шапки
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
12.11.16
Місто
Київ
"Сьогодні прийняли постанову про експеримент для реалізації електронного зміни місця реєстрації."
Когда уже закончатся эти эксперименты над людьми? Дию тоже уже почти везде "можно" предъявлять, с пропиской ожидаемо будет то же самое.
А як порадите вчинити? Залишити все як є чи все ж поступово змінювати?
Вас ніхто не змушує використовувати «експериментальну» Дію. Залишайтеся зі старими паперовими документами і радійте життю. А хтось любить тестувати нове і для нього це класно.
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
когад они сделают, чтобы паспорт не менять каждые 10лет,а просто вносить измененные данные на чип и все
Post automatically merged:

Залишайтеся зі старими паперовими документами
так старые паспорта хотят отобрать и впарить за деньги с АП ай-ди
 
Реєстрація
12.11.16
Місто
Київ
когад они сделают, чтобы паспорт не менять каждые 10лет,а просто вносить измененные данные на чип и все
Post automatically merged:

Залишайтеся зі старими паперовими документами
так старые паспорта хотят отобрать и впарить за деньги с АП ай-ди
Всі хто вклеїв фото в 45 років може жити до кінця своїх днів з паперовим паспортом. Для всіх інших замість вклейки фото буде пластик. Але є рішення верховного суду, що особу не можуть позбавити права оформити паперовий паспорт. Тому, якщо незгодні-йдіть в суд і отримуйте рішення. Ось в Британії прийняли закон про обов’язковість паспорта-люди пішли до суду і відмінили рішення. Тому перефразую Вас і скажу, що мені в 16 років впарили паспорт. Доколє?)
 
Реєстрація
18.05.09
Місто
Hranice
"Сьогодні прийняли постанову про експеримент для реалізації електронного зміни місця реєстрації."
Когда уже закончатся эти эксперименты над людьми? Дию тоже уже почти везде "можно" предъявлять, с пропиской ожидаемо будет то же самое.
А як порадите вчинити? Залишити все як є чи все ж поступово змінювати?
Вас ніхто не змушує використовувати «експериментальну» Дію. Залишайтеся зі старими паперовими документами і радійте життю. А хтось любить тестувати нове і для нього це класно.
Щоби щось змінити, треба щось змінювати, а не тільки базікати про це, приймаючи нескінченні постанови та законопроєкти, які нікого ні до чого не зобов'язують. Я ХОЧУ користуватися Дією, але не можу і вимушений користуватися старими паперовими документами, радіючи такому життю.
 
Реєстрація
12.11.16
Місто
Київ
"Сьогодні прийняли постанову про експеримент для реалізації електронного зміни місця реєстрації."
Когда уже закончатся эти эксперименты над людьми? Дию тоже уже почти везде "можно" предъявлять, с пропиской ожидаемо будет то же самое.
А як порадите вчинити? Залишити все як є чи все ж поступово змінювати?
Вас ніхто не змушує використовувати «експериментальну» Дію. Залишайтеся зі старими паперовими документами і радійте життю. А хтось любить тестувати нове і для нього це класно.
Щоби щось змінити, треба щось змінювати, а не тільки базікати про це, приймаючи нескінченні постанови та законопроєкти, які нікого ні до чого не зобов'язують. Я ХОЧУ користуватися Дією, але не можу і вимушений користуватися старими паперовими документами, радіючи такому життю.
На жаль в політику йдуть ті, хто гарно говорить. Тому люди і обирають балаболів, а потім отримують одні розмови замість справ.
Я отримав посвідчення водія в 2019, але ні в кабінеті водія ні в дії воно не відображалось. У мрео говорили, що це тимчасово і скоро має з’явитись. За пів року нічого не змінилось. Скоріш за все хтось десь не так вніс моі дані в реєстр. Тому вирішив здати на ще одну категорію і отримав нове посвідчення-яке з’явилось одразу в дії.
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2

Дракон

® вылез из пещеры
Реєстрація
27.05.08
Місто
село ТроєщинО
Сейчас можно вклеивать и после 45, пока карантин не закончится.
На какой документ можно ссылаться требуя вклейку?
Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)
Post automatically merged:

как ты далеко заглядываешь, хорошо, если еще после 2021г можно будет еще вклеивать
Ага, в 2021 году закупят вакцину, всех, кто еще не болел, вакцинируют и отменят карантин.
 
Реєстрація
18.05.09
Місто
Hranice
Можна докладніше? Нічого не зрозуміло
 
Реєстрація
30.03.10
Місто
Миколаїв,0512
Телефон
Redmi 5Plus,Redmi Note8T
Читаю тему и хочу уточнить.
Правильно ли я понял, что мне можно ходить с "книжечкой" до 45-летия (сейчас мне 31) и потом её у меня конфискуют?
А взамен выдадут пластик.
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Правильно ли я понял, что мне можно ходить с "книжечкой" до 45-летия (сейчас мне 31) и потом её у меня конфискуют?
А взамен выдадут пластик.
Можливо, через далекі 14 років не буде не те щоб книжечки, а навіть ID карт. Натомість звичайною справою буде обов'язкова імплантація мікрочіпа під шкіру з паспортними даними і навігацією для швидкого пошуку вас поліцією... :oops:
На такі далекі роки неможливо точно прогнозувати.
 
Зверху