Персональний електротранспорт (електричний велосипед, гіроскутери, електросамокати тощо)

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Два самокати проїхали по вулиці. І один електровел.
Та їздили самокатчики і коли мороз -5 і снігу дофіга лежало)) Але мити його потім від бруду, а ще накидає вологи в блок контролеру або батарейний відсік.. Нє, я навіть влітку в хрінову погоду не їду.
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
Я особисто зустрічав чуваків на моноколесах у крижаний дощ коли важко було на ногах встояти. Чи вони випускники циркового чи у них скелет із поліуретану — я не знаю:)
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Я особисто зустрічав чуваків на моноколесах у крижаний дощ коли важко було на ногах встояти. Чи вони випускники циркового чи у них скелет із поліуретану — я не знаю:)
Мозок з туалетного паперу.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
чуваків на моноколесах
Це окрема каста, вважай, як циркові родини, на моноколесі досить важко навчитись, не всім вдається, тому хто зміг - то справжні каскадери, їм пофіг😉
як в анекдоті, вони кожного року нові :)
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
Оно стоїть заряжається
І, сьогодні день погодний був. Як враження?
Норм, кілометрів 50 проїхав. Мою тушку везе бодро, 20 на асфальті або твердому грунті тримає без напряга, навіть 25 у спортрежимі, але там уже страшнувато мені самому без екіпа. Реальний пробіг кілометрів до 40, в залежності від рельєфа а температури, на моі 100 плюс кг.
 
  • Like
Реакції: baha
Зверху