Платні опитування: винагорода за свою точку зору

Реєстрація
08.02.15
Місто
UA
Эти уже поприходили.
а вот киевстар 25...интересно что по лайкамобайл прийдет)))
Сегодня на Лайфы и Киевстары посыпались 25ки, на некоторые номера по два раза.:ROFLMAO:
На Лайку 25 пришло.
Глюк системы пополнений?
 

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
З 4 Водафонів прийшло тільки на два.
 

Lawyer

Харьков, Украина
Реєстрація
07.06.08
Місто
UA 21 (Харкіff,УКРАЇНА)
Телефон
ZTE Blade A7 2020
Мені на деякі по 4 рази прийшло ), ті ж самі номери декілька разів зазначав. Хотів сьогодні ще поповнити, але вже закрили опитування. Інтер та 3 моб також поповнили.
Post automatically merged:

З 4 Водафонів прийшло тільки на два.
Овочі або фрукти або готові страви на всіх обирав? Мені не прийшло на ті, де або нічого не купую, або інші категорії обрав.
 
Реєстрація
18.02.15
Місто
Київ
Живете за кордоном і хотіли б мати можливість швидкої доставки улюблених українських товарів? Пройдіть опитування http://surl.li/popxa
 
  • Like
Реакції: moby
Реєстрація
27.01.17
Місто
Н.-Северский
Телефон
Samsung M21

cat

Реєстрація
31.08.13
Місто
Сумы
Телефон
iPhone 11, lifecell
Вітаємо! Маємо важливі зміни - з 23 січня 2024 Градус переходить на систему перерахунку винагород - подарункові сертифікати, багато з яких ви можете обміняти вже зараз! :mad: :mad: :mad:
 
Реєстрація
27.05.21
Місто
Киев
Вітаємо! Маємо важливі зміни - з 23 січня 2024 Градус переходить на систему перерахунку винагород - подарункові сертифікати, багато з яких ви можете обміняти вже зараз! :mad: :mad: :mad:
На мобильный, уже не будет возможности вывода бонусов?
 

gredox

Ruslan Nekrutenko Telegram: @rus_nekrutenko
Реєстрація
13.01.12
Місто
Нидерланды
Телефон
IPhone 15 Pro Max
То есть, теперь с Градуса мобильник не пополняют?
 

LiquidStrm

>/dev/null
Реєстрація
06.09.19
Місто
Banderstadt
Телефон
LG v60 5G
Вчора подзвонили з 044 2470071 представилися як Опініон, сказали треба пройти верифікацію анкети в телефонному режимі, типу найкращі опитування приходять лише тим, хто пройшов. Так як на них я давно забив, бо часто не зараховували бали за пройдені опитування, то відмовився, тьотка подякувала за мій час та розпрощалася.
 
Зверху