Платні опитування: винагорода за свою точку зору

Реєстрація
27.01.17
Місто
Н.-Северский
Телефон
Samsung M21

Samsung

КПЖЗ
Реєстрація
09.10.08
Місто
Славутчина
Телефон
XIAOMI Mi Max 2
*** Hidden text: cannot be quoted. ***
Поділіться, будь ласка, посиланням
Я в Кантарі зареєстрований через ukr.net, а він сьогодні цілий день не працював - можливо запрошення до мене просто не дійшло
 

LiquidStrm

>/dev/null
Реєстрація
06.09.19
Місто
Banderstadt
Телефон
LG v60 5G
andreuskas, мені також два прийшло, про електронки пройшов, а от на класиці мене зрізало, не ту марку мабуть опитували.
 

Samsung

КПЖЗ
Реєстрація
09.10.08
Місто
Славутчина
Телефон
XIAOMI Mi Max 2
До речі про "Кантар"

Зараз, навіть коли є доступне опитування (надіслане поштою), в особистому кабінеті у відповідному розділі нічого не відображається (див.скрін)
Пам'ятаю, що колись давно там точно були записи
У Вас теж так?

Для прикладу, в "Opinion" всі активні доступні запрошення до опитування, що надійшли поштою, відображаються і в кабінеті

1709878114339.png
 

Historiker

Frischer Wind
Реєстрація
30.03.10
Місто
Salisbury, Ukraine.
На кантарі точно всі зареєстровані,кращого немає на зараз
Я тунда и не рыпался - начитавшись "ужасов" ожидания выплат и прочей хрени, как например сейчас - х@й пойми какие сигареты выбрать, ничего не катит...:zek:
Дискавери щас однозначно в топе - и по расценкам и по "порядочности" взаимодействия. ИМХО :balalayka:
Как там зарегистрироваться на этом Дискавери?
 

cat

Реєстрація
31.08.13
Місто
Сумы
Телефон
iPhone 11, lifecell
На кантарі точно всі зареєстровані,кращого немає на зараз
Я тунда и не рыпался - начитавшись "ужасов" ожидания выплат и прочей хрени, как например сейчас - х@й пойми какие сигареты выбрать, ничего не катит...:zek:
Дискавери щас однозначно в топе - и по расценкам и по "порядочности" взаимодействия. ИМХО :balalayka:
Как там зарегистрироваться на этом Дискавери?
Є сайт де можна відслідковувати опитування: https://ls.survey-discovery.com.ua
 
Реєстрація
27.05.21
Місто
Киев
Реєстрація
23.02.23
Місто
Львів
IMG_20240310_001920_196.jpgдобрий вечір хотів вивести сертифікат але викидає ось таке.Підкажіть будь-ласка що з цим можна зробити
 
Реєстрація
27.05.21
Місто
Киев
Реєстрація
07.08.23
Місто
Киев
Ivan Mak, если было больше 100 бонусов, то они заблокированы на период вывода. У меня тоже так, где 100+.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
23.02.23
Місто
Львів
Переглянути вкладення 60317добрий вечір хотів вивести сертифікат але викидає ось таке.Підкажіть будь-ласка що з цим можна зробити
Проверьте настройки, вывода бонусов. Возможно, что вам нужно будет подтвердить, номер телефона.
Спасибо
 
  • Like
Реакції: moby
Зверху