Платні опитування: винагорода за свою точку зору

Реєстрація
26.01.17
Місто
Львів

Lawyer

Харьков, Украина
Реєстрація
07.06.08
Місто
UA 21 (Харкіff,УКРАЇНА)
Телефон
ZTE Blade A7 2020
Поле для вводу номеру телефона було!
Припису про "контрактні не поповнюєм" не було?

Ми запрошуємо вас взяти участь в опитуванні, присвяченому вивченню ваших вподобань Це ваш шанс поділитися думкою про улюблені бренди або висловити своє невдоволення.

В знак вдячності за участь в опитуванні, ми поповнимо Ваш рахунок мобільного на 40 гривень протягом 5-ти робочих днів. Це чудова можливість не лише висловити свою думку, але й отримати приємний бонус.

Тривалість опитування приблизно 20 хвилин.

*** Скрытый текст не может быть процитирован. ***

Опитування від Діскавері про туалетний папір.

Поле для вводу номеру телефона було!
Кого їм треба? Не можу ніяк підібрати.
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
 

Lawyer

Харьков, Украина
Реєстрація
07.06.08
Місто
UA 21 (Харкіff,УКРАЇНА)
Телефон
ZTE Blade A7 2020
Кого їм треба? Не можу ніяк підібрати.
Ось:
Потрібно місто де є Ашан. Метро. Єпіцентр.
Я про попереднє опитування, де не Ашан, а туалетний папір. Ашан я вже на 17 номерах пройшов.
 

cat

Реєстрація
31.08.13
Місто
Сумы
Телефон
iPhone 11, lifecell
Кого їм треба? Не можу ніяк підібрати.
Ось:
Потрібно місто де є Ашан. Метро. Єпіцентр.
Я про попереднє опитування, де не Ашан, а туалетний папір. Ашан я вже на 17 номерах пройшов.
Дівчина 25 років. Львів. Заміжня.
 
Реєстрація
04.12.20
Місто
Одесса
Я про попереднє опитування, де не Ашан, а туалетний папір. Ашан я вже на 17 номерах пройшов.

7 часов проходить опросы, 109 гривен в час, ахренеть можно, ну я бы точно ахренел и это мягко сказано, надо кого-то найти за 50 гривен в час... :ROFLMAO:
 
Реєстрація
24.09.19
Місто
Ukr
7 часов проходить опросы, 109 гривен в час, ахренеть можно, ну я бы точно ахренел и это мягко сказано, надо кого-то найти за 50 гривен в час... :ROFLMAO:
+ Комісія за перевод та вивід на карту.
Та і не факт що на всі номери зайдуть гроші)
 
Останнє редагування:

Lawyer

Харьков, Украина
Реєстрація
07.06.08
Місто
UA 21 (Харкіff,УКРАЇНА)
Телефон
ZTE Blade A7 2020
Я про попереднє опитування, де не Ашан, а туалетний папір. Ашан я вже на 17 номерах пройшов.

7 часов проходить опросы, 109 гривен в час, ахренеть можно, ну я бы точно ахренел и это мягко сказано, надо кого-то найти за 50 гривен в час... :ROFLMAO:
Ну не 7, а полтора где-то, отвечать нужно тоже так, чтоб и считалось пройденным и задавали меньше вопросов :) 510 грн входящих за час усилий в нерабочее время уже норм?
Post automatically merged:

7 часов проходить опросы, 109 гривен в час, ахренеть можно, ну я бы точно ахренел и это мягко сказано, надо кого-то найти за 50 гривен в час... :ROFLMAO:
+ Комісія за перевод та вивід на карту.
Та і не факт що на всі номери зайдуть гроші)
Так ніхто ж і не примушує, кожен обирає сам. Мені ОК - таким чином поповнювати свої поличкові номери та, в першу чергу, номери батьків, в т.ч., номер, під який у них дротовий Київстар підв'язаний (шляхом перекидування з інших поповнених київстарів). Власні гроші у Харкові завжди і на щось інше вони знайдуть куди витратити.
 
Останнє редагування:

cat

Реєстрація
31.08.13
Місто
Сумы
Телефон
iPhone 11, lifecell
Реєстрація
18.03.24
Місто
Київ
Телефон
Nokia 6060
Зверху